Autotrans Rijeka vozni red

Šetalište 20. travnja 18
Cres
tel: +385 51 660 300
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:05 
00:50 
0h 45min 
 
51,00 HRK
 
Slavonski Brod - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
 
(6,77 EUR)
00:05 
02:40 
2h 35min 
 
107,00 HRK
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(14,2 EUR)
00:05 
06:30 
6h 25min 
 
202,00 HRK
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(26,81 EUR)
00:05 
07:33 
7h 28min 
 
212,00 HRK
 
Slavonski Brod - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(28,14 EUR)
00:05 
08:01 
7h 56min 
 
215,00 HRK
 
Slavonski Brod - Pirovac
Odaberi i kupi
 
 
(28,54 EUR)
00:05 
08:13 
8h 8min 
 
222,00 HRK
 
Slavonski Brod - Vodice
Odaberi i kupi
 
 
(29,46 EUR)
00:05 
08:25 
8h 20min 
 
231,00 HRK
 
Slavonski Brod - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(30,66 EUR)
00:05 
09:02 
8h 57min 
 
237,00 HRK
 
Slavonski Brod - Primošten
Odaberi i kupi
 
 
(31,46 EUR)
00:05 
09:34 
9h 29min 
 
248,00 HRK
 
Slavonski Brod - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
(32,92 EUR)
00:05 
10:05 
10h 0min 
 
256,00 HRK
 
Slavonski Brod - Split
Odaberi i kupi
 
 
(33,98 EUR)
00:50 
02:40 
1h 50min 
 
94,00 HRK
 
Nova Gradiška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(12,48 EUR)
00:50 
06:30 
5h 40min 
 
192,00 HRK
 
Nova Gradiška - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(25,48 EUR)
00:50 
07:33 
6h 43min 
 
200,00 HRK
 
Nova Gradiška - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(26,54 EUR)
00:50 
08:01 
7h 11min 
 
202,00 HRK
 
Nova Gradiška - Pirovac
Odaberi i kupi
 
 
(26,81 EUR)
00:50 
08:13 
7h 23min 
 
212,00 HRK
 
Nova Gradiška - Vodice
Odaberi i kupi
 
 
(28,14 EUR)
00:50 
08:25 
7h 35min 
 
221,00 HRK
 
Nova Gradiška - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(29,33 EUR)
00:50 
09:34 
8h 44min 
 
236,00 HRK
 
Nova Gradiška - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
(31,32 EUR)
00:50 
10:05 
9h 15min 
 
243,00 HRK
 
Nova Gradiška - Split
Odaberi i kupi
 
 
(32,25 EUR)
01:00 
03:12 
2h 12min 
 
109,00 HRK
 
Split - Rogotin
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
01:00 
03:21 
2h 21min 
 
109,00 HRK
 
Split - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
 
(14,47 EUR)
01:00 
03:30 
2h 30min 
 
129,00 HRK
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(17,12 EUR)
01:00 
03:55 
2h 55min 
 
139,00 HRK
 
Split - Putniković
Odaberi i kupi
 
 
(18,45 EUR)
01:00 
04:25 
3h 25min 
 
140,00 HRK
 
Split - Janjina
Odaberi i kupi
 
 
(18,58 EUR)
01:00 
04:40 
3h 40min 
 
141,00 HRK
 
Split - Potomje
Odaberi i kupi
 
 
(18,71 EUR)
01:00 
05:05 
4h 5min 
 
142,00 HRK
 
Split - Orebić (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
(18,85 EUR)
01:00 
05:40 
4h 40min 
 
145,00 HRK
 
Split - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
(19,24 EUR)
01:00 
05:55 
4h 55min 
 
145,00 HRK
 
Split - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
(19,24 EUR)
01:00 
06:05 
5h 5min 
 
151,00 HRK
 
Split - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
 
(20,04 EUR)
01:00 
06:20 
5h 20min 
 
156,00 HRK
 
Split - Pupnat
Odaberi i kupi
 
 
(20,7 EUR)
01:00 
06:35 
5h 35min 
 
229,00 HRK
 
Split - Čara
Odaberi i kupi
 
 
(30,39 EUR)
 
odabir države: