Autobus Zagreb - Beč

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Zagreb - Beč 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Gradiška *
    Relacija Zagreb - Gradiška
23.04.2024 - utorak
22:00 
00:00 +1
2h 0min 
 
22,03 EUR
 
 
 
10:30 
13:00 
2h 30min 
 
16,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:52 
2h 22min 
 
22,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
18:40 
2h 10min 
 
16,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Beč
13:25 
20:55 
7h 30min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Brod (BIH) *
    Relacija Zagreb - Brod (BIH)
15:30 
17:45 
2h 15min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brod (BIH) - Beč
10:45 
19:40 
8h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Zagreb - Banja Luka
22:00 
00:45 +1
2h 45min 
 
24,69 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
15:50 
3h 20min 
 
25,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
19:10 
4h 10min 
 
27,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
19:40 
3h 10min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Beč
12:40 
20:55 
8h 15min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Orašje *
    Relacija Zagreb - Orašje
23:45 
03:40 +1
3h 55min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
15:40 
3h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Beč
09:02 
17:10 
8h 8min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
 
 
* Presjedanje Derventa *
    Relacija Zagreb - Derventa
15:30 
18:05 
2h 35min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Derventa - Beč
10:15 
19:40 
9h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Doboj *
    Relacija Zagreb - Doboj
15:30 
18:30 
3h 0min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Doboj - Beč
11:45 
20:55 
9h 10min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Maglaj *
    Relacija Zagreb - Maglaj
15:30 
19:20 
3h 50min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Beč
10:55 
20:55 
10h 0min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Jajce *
    Relacija Zagreb - Jajce
22:00 
02:25 +1
4h 25min 
 
28,27 EUR
 
 
 
12:30 
17:25 
4h 55min 
 
32,25 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Jajce - Beč
11:05 
20:45 
9h 40min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žepče *
    Relacija Zagreb - Žepče
16:30 
21:10 
4h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Beč
10:31 
20:55 
10h 24min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Donji Vakuf *
    Relacija Zagreb - Donji Vakuf
22:00 
03:15 +1
5h 15min 
 
30,26 EUR
 
 
 
12:30 
18:15 
5h 45min 
 
34,24 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Beč
10:25 
20:45 
10h 20min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Zagreb - Zenica
16:30 
22:00 
5h 30min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Beč
07:20 
19:40 
12h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vitez *
    Relacija Zagreb - Vitez
22:00 
04:15 +1
6h 15min 
 
32,78 EUR
 
 
 
12:30 
19:25 
6h 55min 
 
37,83 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vitez - Beč
09:30 
20:55 
11h 25min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Busovača *
    Relacija Zagreb - Busovača
22:00 
04:30 +1
6h 30min 
 
34,77 EUR
 
 
 
12:30 
19:40 
7h 10min 
 
38,89 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Busovača - Beč
09:15 
20:45 
11h 30min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Zagreb - Beograd
23:45 
10:30 +1
10h 45min 
 
60,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Beč
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kiseljak *
    Relacija Zagreb - Kiseljak
22:00 
05:00 +1
7h 0min 
 
35,84 EUR
 
 
 
12:30 
20:10 
7h 40min 
 
39,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Beč
06:10 
19:40 
13h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:40 
20:45 
12h 5min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Visoko *
    Relacija Zagreb - Visoko
22:00 
05:15 +1
7h 15min 
 
35,84 EUR
 
 
 
    Relacija Visoko - Beč
06:30 
19:40 
13h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Zagreb - Sarajevo
22:00 
06:00 +1
8h 0min 
 
35,84 EUR
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
39,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Beč
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Beču
by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.