Autobus Zadar - Sisak

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Zadar - Sisak 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Zadar - Zagreb
23.07.2024 - utorak
23:50 
03:45 +1
3h 55min 
 
16,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
03:30 
07:00 
3h 30min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
17,20 EUR
 
 
 
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
07:30 
11:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
11:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:15 
3h 30min 
 
16,50 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
16:00 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
10,99 EUR
 
 
 
13:30 
17:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
17:45 
3h 55min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
16:00 
19:35 
3h 35min 
 
16,50 EUR
 
 
 
16:25 
19:55 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
15:10 
20:20 
5h 10min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
20:30 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
22:45 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Sisak
06:00 
07:05 
1h 5min 
 
 
 
 
 
11:30 
12:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
12:00 
13:05 
1h 5min 
 
 
 
 
 
12:45 
13:45 
1h 0min 
 
 
 
 
 
14:15 
15:20 
1h 5min 
 
 
 
 
 
14:15 
15:20 
1h 5min 
 
 
 
 
 
15:00 
16:05 
1h 5min 
 
 
 
 
 
15:30 
16:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
16:30 
17:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
17:30 
18:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
18:30 
19:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
20:30 
21:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
22:30 
23:35 
1h 5min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Zadar - Rijeka
07:30 
11:05 
3h 35min 
 
21,00 EUR
 
 
 
08:00 
12:20 
4h 20min 
 
20,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
13:30 
6h 0min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:10 
6h 40min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
17:34 
4h 49min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:30 
4h 30min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:59 
4h 44min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Sisak
23:00 
02:50 +1
3h 50min 
 
25,20 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Zadar - Pula
08:00 
14:45 
6h 45min 
 
31,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
18:15 
10h 45min 
 
29,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
22:35 
9h 50min 
 
32,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Sisak
21:30 
02:50 +1
5h 20min 
 
31,90 EUR
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.