Autobus Zadar - Povljana

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Zadar - Povljana 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pag *
    Relacija Zadar - Pag
23.07.2024 - utorak
08:45 
09:45 
1h 0min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:15 
11:15 
1h 0min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:00 
1h 0min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:15 
1h 15min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:15 
1h 15min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:00 
1h 0min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:15 
1h 15min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:00 
1h 0min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:15 
1h 15min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:00 
1h 0min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pag - Povljana
12:25 
12:35 
0h 10min 
 
4,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
15:20 
0h 20min 
 
4,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
21:00 
0h 20min 
 
4,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šimuni *
    Relacija Zadar - Šimuni
08:45 
10:00 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:15 
11:30 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:15 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:28 
1h 28min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:28 
1h 28min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:15 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:28 
1h 28min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:15 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:28 
1h 28min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:15 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šimuni - Povljana
12:10 
12:35 
0h 25min 
 
6,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:20 
21:00 
0h 40min 
 
6,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kolan *
    Relacija Zadar - Kolan
08:45 
10:04 
1h 19min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:15 
11:34 
1h 19min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:20 
1h 20min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:34 
1h 34min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:20 
1h 20min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:34 
1h 34min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:20 
1h 20min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:34 
1h 34min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:20 
1h 20min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kolan - Povljana
12:05 
12:35 
0h 30min 
 
6,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:15 
21:00 
0h 45min 
 
6,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novalja *
    Relacija Zadar - Novalja
08:45 
10:15 
1h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:15 
11:45 
1h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:30 
1h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:45 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:45 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:30 
1h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:45 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:30 
1h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:45 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:30 
1h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novalja - Povljana
11:55 
12:35 
0h 40min 
 
8,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:00 
1h 0min 
 
8,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Zadar - Zagreb
23:50 
03:45 +1
3h 55min 
 
16,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
03:30 
07:00 
3h 30min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
17,20 EUR
 
 
 
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
07:30 
11:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
11:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:15 
3h 30min 
 
16,50 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
16:00 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
10,99 EUR
 
 
 
13:30 
17:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
17:45 
3h 55min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
16:00 
19:35 
3h 35min 
 
16,50 EUR
 
 
 
16:25 
19:55 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
15:10 
20:20 
5h 10min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
20:30 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
22:45 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Povljana
08:00 
12:35 
4h 35min 
 
35,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
21:00 
5h 0min 
 
35,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Povljani
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.