Autobus Zadar - Krk

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Zadar - Krk 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Crikvenica *
    Relacija Zadar - Crikvenica
23.07.2024 - utorak
08:00 
11:35 
3h 35min 
 
18,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
16:50 
4h 5min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
19:49 
3h 49min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:15 
4h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Crikvenica - Krk
11:45 
12:50 
1h 5min 
 
6,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:50 
19:30 
2h 40min 
 
13,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kraljevica *
    Relacija Zadar - Kraljevica
12:45 
17:09 
4h 24min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
18:38 
5h 53min 
 
31,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:06 
4h 6min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:34 
4h 19min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kraljevica - Krk
07:00 
07:53 
0h 53min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:45 
09:39 
0h 54min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
10:53 
0h 53min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:22 
0h 52min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:53 
16:10 
1h 17min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
17:39 
0h 54min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:09 
19:30 
2h 21min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:53 
0h 53min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:38 
19:30 
0h 52min 
 
6,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:23 
22:35 
1h 12min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Bakar (raskršće) *
    Relacija Zadar - Bakar (raskršće)
12:45 
17:19 
4h 34min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
18:29 
5h 44min 
 
30,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:15 
4h 15min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:44 
4h 29min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bakar (raskršće) - Krk
06:51 
07:53 
1h 2min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:36 
09:39 
1h 3min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:51 
10:53 
1h 2min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:21 
13:22 
1h 1min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:44 
16:10 
1h 26min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:36 
17:39 
1h 3min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:19 
19:30 
2h 11min 
 
11,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:51 
18:53 
1h 2min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:29 
19:30 
1h 1min 
 
7,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:14 
22:35 
1h 21min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Zadar - Rijeka
07:30 
11:05 
3h 35min 
 
21,00 EUR
 
 
 
08:00 
12:20 
4h 20min 
 
20,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
13:30 
6h 0min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:10 
6h 40min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
17:34 
4h 49min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:30 
4h 30min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:59 
4h 44min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Krk
06:30 
07:53 
1h 23min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
09:39 
1h 24min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:53 
1h 23min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:22 
1h 22min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:10 
1h 40min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:15 
17:39 
1h 24min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
18:53 
1h 23min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
19:30 
1h 15min 
 
9,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
22:35 
1h 35min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Zadar - Karlovac
15:10 
19:30 
4h 20min 
 
18,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
21:10 
2h 40min 
 
16,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Krk
07:10 
10:53 
3h 43min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:10 
13:22 
3h 12min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:25 
17:39 
3h 14min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:30 
3h 5min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
22:35 
3h 40min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Zadar - Zagreb
23:50 
03:45 +1
3h 55min 
 
16,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
03:30 
07:00 
3h 30min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
17,20 EUR
 
 
 
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
07:30 
11:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
11:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:15 
3h 30min 
 
16,50 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
16:00 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
10,99 EUR
 
 
 
13:30 
17:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
17:45 
3h 55min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
16:00 
19:35 
3h 35min 
 
16,50 EUR
 
 
 
16:25 
19:55 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
15:10 
20:20 
5h 10min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
20:30 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
22:45 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Krk
06:15 
10:53 
4h 38min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:45 
3h 15min 
 
23,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
13:22 
4h 7min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
17:39 
4h 9min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
19:30 
4h 0min 
 
23,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
22:35 
5h 5min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
22:35 
4h 35min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Nova Gradiška *
    Relacija Zadar - Nova Gradiška
22:15 
04:20 +1
6h 5min 
 
25,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:50 
05:45 +1
5h 55min 
 
25,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
16:05 
5h 35min 
 
28,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
16:10 
8h 40min 
 
25,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
20:00 
6h 30min 
 
28,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Nova Gradiška - Krk
06:55 
13:22 
6h 27min 
 
31,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:50 
12:50 
5h 0min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:05 
22:35 
7h 30min 
 
31,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
22:35 
6h 35min 
 
31,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Slavonski Brod *
    Relacija Zadar - Slavonski Brod
22:15 
05:05 +1
6h 50min 
 
26,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
16:50 
6h 20min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
20:45 
7h 15min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slavonski Brod - Krk
07:10 
12:50 
5h 40min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:45 
19:30 
7h 45min 
 
34,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
22:35 
7h 25min 
 
34,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Đakovo *
    Relacija Zadar - Đakovo
22:15 
06:10 +1
7h 55min 
 
31,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:50 
07:30 +1
7h 40min 
 
31,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:30 
7h 0min 
 
32,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
21:25 
7h 55min 
 
32,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Đakovo - Krk
06:10 
12:50 
6h 40min 
 
41,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:40 
19:30 
8h 50min 
 
38,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
22:35 
8h 20min 
 
38,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Osijek *
    Relacija Zadar - Osijek
22:15 
06:30 +1
8h 15min 
 
32,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:50 
08:10 +1
8h 20min 
 
32,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
18:25 
7h 55min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
22:10 
8h 40min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Osijek - Krk
05:30 
12:50 
7h 20min 
 
43,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
19:30 
9h 30min 
 
41,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
22:35 
9h 5min 
 
41,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Krku
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.