Autobus Zadar - Budva

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Zadar - Budva 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Zadar - Split
25.07.2024 - četvrtak
22:30 
01:00 +1
2h 30min 
 
17,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:45 
07:25 
2h 40min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
10:02 
3h 2min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
10:05 
3h 5min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:50 
10:10 
2h 20min 
 
14,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
11:45 
2h 15min 
 
17,00 EUR
 
 
 
10:45 
13:05 
2h 20min 
 
14,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:50 
2h 20min 
 
15,00 EUR
 
 
 
11:00 
14:03 
3h 3min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
16:00 
3h 15min 
 
14,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
16:20 
2h 30min 
 
14,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
16:40 
2h 55min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:45 
17:00 
2h 15min 
 
15,20 EUR
 
 
 
15:00 
18:05 
3h 5min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:45 
2h 30min 
 
17,00 EUR
 
 
 
16:45 
20:00 
3h 15min 
 
14,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
20:36 
3h 6min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
20:50 
2h 20min 
 
17,00 EUR
 
 
 
18:00 
21:00 
3h 0min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Budva
16:00 
23:25 
7h 25min 
 
46,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik *
    Relacija Zadar - Dubrovnik
13:45 
21:43 
7h 58min 
 
32,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
21:43 
7h 58min 
 
32,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Budva
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
31,00 EUR
 
 
 
10:00 
12:30 
2h 30min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
13:50 
2h 50min 
 
31,00 EUR
 
 
 
17:30 
20:30 
3h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:15 
3h 15min 
 
27,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:30 
23:25 
2h 55min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Omiš *
    Relacija Zadar - Omiš
13:45 
17:46 
4h 1min 
 
17,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Omiš - Budva
16:30 
23:25 
6h 55min 
 
44,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Ploče *
    Relacija Zadar - Ploče
13:45 
19:47 
6h 2min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ploče - Budva
18:00 
23:25 
5h 25min 
 
37,00 EUR
 
via Dubrovnik 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Zadar - Zenica
07:30 
15:50 
8h 20min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Budva
03:40 
12:30 
8h 50min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Budvi
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.