Autobus Zadar - Banja Luka

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Zadar - Banja Luka 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Zadar - Zagreb
23.07.2024 - utorak
23:50 
03:45 +1
3h 55min 
 
16,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
03:30 
07:00 
3h 30min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
17,20 EUR
 
 
 
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
07:30 
11:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
11:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:15 
3h 30min 
 
16,50 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
16:00 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
10,99 EUR
 
 
 
13:30 
17:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
17:45 
3h 55min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
16:00 
19:35 
3h 35min 
 
16,50 EUR
 
 
 
16:25 
19:55 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
 
 
15:10 
20:20 
5h 10min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
20:30 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
18:30 
22:00 
3h 30min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
22:45 
3h 30min 
 
14,86 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Banja Luka
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
15:50 
3h 20min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
19:10 
4h 10min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
19:40 
3h 10min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
00:45 +1
2h 45min 
 
25,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Zadar - Karlovac
15:10 
19:30 
4h 20min 
 
18,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
21:10 
2h 40min 
 
16,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Banja Luka
09:30 
14:00 
4h 30min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Bugojno *
    Relacija Zadar - Bugojno
07:30 
13:45 
6h 15min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bugojno - Banja Luka
16:30 
18:45 
2h 15min 
 
10,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Donji Vakuf *
    Relacija Zadar - Donji Vakuf
07:30 
14:05 
6h 35min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Banja Luka
12:05 
14:10 
2h 5min 
 
11,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
18:45 
2h 0min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:25 
2h 5min 
 
11,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Travnik *
    Relacija Zadar - Travnik
07:30 
14:55 
7h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Travnik - Banja Luka
11:15 
14:10 
2h 55min 
 
14,87 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
20:25 
2h 55min 
 
14,87 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vitez *
    Relacija Zadar - Vitez
07:30 
15:15 
7h 45min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vitez - Banja Luka
10:50 
14:10 
3h 20min 
 
16,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:05 
20:25 
3h 20min 
 
16,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žepče *
    Relacija Zadar - Žepče
07:30 
16:30 
9h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Banja Luka
20:50 
23:30 
2h 40min 
 
14,87 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:30 
02:20 +1
2h 50min 
 
12,31 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Zadar - Zenica
07:30 
15:50 
8h 20min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Banja Luka
20:05 
23:30 
3h 25min 
 
14,87 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:47 
02:20 +1
3h 33min 
 
18,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Zadar - Rijeka
07:30 
11:05 
3h 35min 
 
21,00 EUR
 
 
 
08:00 
12:20 
4h 20min 
 
20,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
13:30 
6h 0min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:10 
6h 40min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
17:34 
4h 49min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:30 
4h 30min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:59 
4h 44min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Banja Luka
07:00 
14:00 
7h 0min 
 
49,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Maglaj *
    Relacija Zadar - Maglaj
07:30 
17:20 
9h 50min 
 
39,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Banja Luka
21:15 
23:30 
2h 15min 
 
13,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:54 
02:20 +1
2h 26min 
 
11,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Zadar - Pula
08:00 
14:45 
6h 45min 
 
31,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
18:15 
10h 45min 
 
29,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
22:35 
9h 50min 
 
32,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Banja Luka
05:30 
14:00 
8h 30min 
 
64,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.