Autobus Visoko - Neum

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Visoko - Neum 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Visoko - Sarajevo
25.07.2024 - četvrtak
05:01 
05:40 
0h 39min 
 
4,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:40 
06:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:40 
07:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
08:10 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:40 
08:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:06 
08:46 
0h 40min 
 
3,23 EUR
 
 
 
08:40 
09:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:40 
11:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
12:40 
0h 45min 
 
4,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
13:10 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:31 
14:10 
0h 39min 
 
4,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:10 
15:10 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
15:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:10 
17:10 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:56 
17:36 
0h 40min 
 
3,23 EUR
 
 
 
16:40 
17:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:40 
19:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:40 
20:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:10 
20:55 
0h 45min 
 
4,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:31 
21:05 
0h 34min 
 
4,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
21:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Neum
05:05 
09:05 
4h 0min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
14:30 
4h 30min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Visoko - Zenica
09:37 
10:30 
0h 53min 
 
4,87 EUR
 
 
 
19:37 
20:30 
0h 53min 
 
4,87 EUR
 
 
 
    Relacija Zenica - Neum
03:40 
09:05 
5h 25min 
 
30,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žepče *
    Relacija Visoko - Žepče
09:37 
11:25 
1h 48min 
 
7,85 EUR
 
 
 
19:37 
21:25 
1h 48min 
 
7,85 EUR
 
 
 
    Relacija Žepče - Neum
02:50 
09:05 
6h 15min 
 
31,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Slano *
    Relacija Visoko - Slano
08:10 
15:15 
7h 5min 
 
29,74 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slano - Neum
16:30 
17:30 
1h 0min 
 
5,15 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Visoko - Banja Luka
10:00 
14:10 
4h 10min 
 
21,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:15 
20:25 
4h 10min 
 
21,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Neum
00:04 
09:05 
9h 1min 
 
43,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Neumu
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.