Autobus Beč - Zagreb

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Beč - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Beč - Split
17.04.2024 - srijeda
13:15 
14:25 
1h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
    Relacija Split - Zagreb
01:00 
07:00 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
13:45 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
09:00 
20:30 
11h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:45 
17:45 
7h 0min 
 
20,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
20:20 
8h 20min 
 
20,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
19:30 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:15 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
16:30 
22:30 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
23:00 
5h 0min 
 
26,50 EUR
 
 
 
19:00 
01:45 
6h 45min 
 
25,08 EUR
 
 
 
19:00 
02:10 
7h 10min 
 
21,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Ljubljana *
    Relacija Beč - Ljubljana
09:25 
14:34 
5h 9min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
    Relacija Ljubljana - Zagreb
08:25 
11:10 
2h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
 
 
* Presjedanje Brod (BIH) *
    Relacija Beč - Brod (BIH)
20:00 
03:40 
7h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brod (BIH) - Zagreb
08:20 
11:00 
2h 40min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Gradiška *
    Relacija Beč - Gradiška
18:00 
02:05 
8h 5min 
 
31,00 EUR
 
 
 
    Relacija Gradiška - Zagreb
04:00 
06:00 
2h 0min 
 
22,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:10 
10:36 
2h 26min 
 
16,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:55 
2h 25min 
 
16,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:33 
20:55 
2h 22min 
 
20,51 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Orašje *
    Relacija Beč - Orašje
10:30 
18:40 
8h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
    Relacija Orašje - Zagreb
08:35 
12:15 
3h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:35 
00:15 
3h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Beč - Banja Luka
18:00 
02:55 
8h 55min 
 
31,00 EUR
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Zagreb
03:15 
06:00 
2h 45min 
 
25,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:36 
3h 6min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:10 
13:20 
4h 10min 
 
27,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:55 
3h 25min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
20:55 
3h 20min 
 
23,08 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Derventa *
    Relacija Beč - Derventa
20:00 
04:10 
8h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Derventa - Zagreb
08:00 
11:00 
3h 0min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
17:55 
5h 55min 
 
20,51 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Doboj *
    Relacija Beč - Doboj
18:00 
03:25 
9h 25min 
 
46,00 EUR
 
 
 
    Relacija Doboj - Zagreb
07:20 
11:00 
3h 40min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
17:55 
6h 25min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Jajce *
    Relacija Beč - Jajce
18:00 
04:10 
10h 10min 
 
 
 
 
 
    Relacija Jajce - Zagreb
01:35 
06:00 
4h 25min 
 
32,31 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:55 
4h 55min 
 
28,72 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Maglaj *
    Relacija Beč - Maglaj
18:00 
04:15 
10h 15min 
 
48,00 EUR
 
 
 
    Relacija Maglaj - Zagreb
06:20 
11:00 
4h 40min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
23:55 
5h 25min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žepče *
    Relacija Beč - Žepče
18:00 
04:40 
10h 40min 
 
48,00 EUR
 
 
 
    Relacija Žepče - Zagreb
07:40 
12:30 
4h 50min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
23:55 
5h 40min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Donji Vakuf *
    Relacija Beč - Donji Vakuf
18:00 
04:45 
10h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Zagreb
00:45 
06:00 
5h 15min 
 
34,36 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
20:55 
5h 45min 
 
30,77 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Beč - Zenica
20:00 
06:45 
10h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Zagreb
07:00 
12:30 
5h 30min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:55 
7h 25min 
 
28,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
23:55 
6h 25min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Travnik *
    Relacija Beč - Travnik
18:00 
05:20 
11h 20min 
 
48,00 EUR
 
 
 
    Relacija Travnik - Zagreb
00:00 
06:00 
6h 0min 
 
36,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:20 
20:55 
6h 35min 
 
31,79 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vitez *
    Relacija Beč - Vitez
18:00 
05:35 
11h 35min 
 
48,00 EUR
 
 
 
    Relacija Vitez - Zagreb
14:00 
20:55 
6h 55min 
 
33,33 EUR
 
 
 
23:45 
06:00 
6h 15min 
 
37,95 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Busovača *
    Relacija Beč - Busovača
18:00 
05:50 
11h 50min 
 
 
 
 
 
    Relacija Busovača - Zagreb
13:45 
20:55 
7h 10min 
 
35,38 EUR
 
 
 
23:30 
06:00 
6h 30min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Visoko *
    Relacija Beč - Visoko
20:00 
07:30 
11h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Visoko - Zagreb
16:30 
23:55 
7h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:45 
06:00 
7h 15min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kakanj *
    Relacija Beč - Kakanj
18:00 
06:01 
12h 1min 
 
50,00 EUR
 
 
 
    Relacija Kakanj - Zagreb
17:00 
23:55 
6h 55min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kiseljak *
    Relacija Beč - Kiseljak
18:00 
06:15 
12h 15min 
 
 
 
 
 
20:00 
07:45 
11h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Zagreb
13:15 
20:55 
7h 40min 
 
36,41 EUR
 
 
 
23:00 
06:00 
7h 0min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Beč - Sarajevo
18:00 
06:50 
12h 50min 
 
50,00 EUR
 
 
 
18:00 
07:05 
13h 5min 
 
50,00 EUR
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zagreb
09:30 
17:55 
8h 25min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
36,41 EUR
 
 
 
16:00 
23:55 
7h 55min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
06:00 
8h 0min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.