Autobus Užice - Kotor

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Užice - Kotor 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žabljak *
    Relacija Užice - Žabljak
25.07.2024 - četvrtak
12:00 
16:30 
4h 30min 
 
13,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žabljak - Kotor
11:40 
14:55 
3h 15min 
 
19,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:55 
21:45 
3h 50min 
 
19,70 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Prijepolje *
    Relacija Užice - Prijepolje
15:30 
17:50 
2h 20min 
 
10,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Prijepolje - Kotor
01:25 
07:15 
5h 50min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Budva *
    Relacija Užice - Budva
19:30 
03:20 +1
7h 50min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
05:20 +1
7h 50min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
05:45 +1
7h 45min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
06:45 +1
8h 15min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Budva - Kotor
02:00 
03:05 
1h 5min 
 
3,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:18 
07:00 
0h 42min 
 
4,35 EUR
 
 
 
06:37 
07:26 
0h 49min 
 
4,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:14 
07:49 
0h 35min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
08:44 
0h 44min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
09:10 
0h 40min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:45 
09:40 
0h 55min 
 
4,35 EUR
 
 
 
08:58 
09:43 
0h 45min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
09:45 
0h 45min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:10 
0h 40min 
 
3,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:20 
11:05 
0h 45min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:43 
11:18 
0h 35min 
 
4,85 EUR
 
 
 
11:03 
12:00 
0h 57min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:07 
11:45 
0h 38min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:16 
12:05 
0h 49min 
 
4,35 EUR
 
 
 
11:29 
11:59 
0h 30min 
 
4,35 EUR
 
 
 
11:29 
12:31 
1h 2min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:50 
12:35 
0h 45min 
 
4,35 EUR
 
 
 
12:19 
13:00 
0h 41min 
 
4,55 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:40 
13:15 
0h 35min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:50 
13:36 
0h 46min 
 
4,35 EUR
 
 
 
13:20 
14:10 
0h 50min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
14:40 
0h 45min 
 
4,35 EUR
 
 
 
14:00 
14:50 
0h 50min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:36 
15:12 
0h 36min 
 
4,85 EUR
 
 
 
14:58 
15:33 
0h 35min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:44 
16:45 
1h 1min 
 
4,35 EUR
 
 
 
15:53 
16:28 
0h 35min 
 
3,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:24 
16:48 
0h 24min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:40 
17:10 
0h 30min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:55 
17:52 
0h 57min 
 
4,85 EUR
 
 
 
17:17 
18:02 
0h 45min 
 
4,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
17:55 
0h 35min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:55 
18:30 
0h 35min 
 
3,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:42 
0h 42min 
 
4,35 EUR
 
 
 
18:44 
19:30 
0h 46min 
 
4,85 EUR
 
 
 
18:45 
19:35 
0h 50min 
 
4,85 EUR
 
 
 
19:15 
20:00 
0h 45min 
 
4,85 EUR
 
 
 
19:25 
19:49 
0h 24min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:40 
20:16 
0h 36min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
20:45 
0h 45min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:49 
21:19 
0h 30min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
21:59 
0h 39min 
 
5,35 EUR
 
 
 
21:47 
22:23 
0h 36min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:20 
22:45 
0h 25min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:45 
23:17 
0h 32min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:56 
23:30 
0h 34min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trebinje *
    Relacija Užice - Trebinje
01:00 
08:10 
7h 10min 
 
19,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trebinje - Kotor
09:30 
12:00 
2h 30min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Herceg Novi *
    Relacija Užice - Herceg Novi
19:30 
05:00 +1
9h 30min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
06:40 +1
9h 10min 
 
22,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
07:45 +1
9h 45min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
08:00 +1
9h 30min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Herceg Novi - Kotor
04:20 
05:15 
0h 55min 
 
4,35 EUR
 
 
 
05:45 
06:40 
0h 55min 
 
6,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
08:17 
0h 57min 
 
6,35 EUR
 
 
 
07:50 
08:58 
1h 8min 
 
4,35 EUR
 
 
 
08:14 
09:19 
1h 5min 
 
4,35 EUR
 
 
 
08:45 
09:48 
1h 3min 
 
4,35 EUR
 
 
 
08:45 
09:47 
1h 2min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:17 
10:17 
1h 0min 
 
5,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:34 
10:44 
1h 10min 
 
6,35 EUR
 
 
 
10:30 
11:40 
1h 10min 
 
4,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:45 
11:55 
1h 10min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:15 
13:25 
1h 10min 
 
6,35 EUR
 
 
 
13:18 
14:23 
1h 5min 
 
5,35 EUR
 
 
 
13:38 
14:49 
1h 11min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
15:15 
1h 10min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
16:10 
1h 30min 
 
5,35 EUR
 
 
 
14:45 
15:40 
0h 55min 
 
3,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:55 
16:15 
1h 20min 
 
4,35 EUR
 
 
 
15:20 
16:37 
1h 17min 
 
4,35 EUR
 
 
 
16:45 
17:50 
1h 5min 
 
5,35 EUR
 
 
 
18:33 
19:32 
0h 59min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
21:02 
1h 7min 
 
5,35 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Užice - Sarajevo
01:00 
07:10 
6h 10min 
 
21,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
15:52 
4h 52min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Kotor
05:10 
12:00 
6h 50min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kragujevac *
    Relacija Užice - Kragujevac
16:55 
19:45 
2h 50min 
 
 
 
više polazaka 
 
    Relacija Kragujevac - Kotor
14:15 
00:00 +1
9h 45min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
06:00 +1
11h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:45 
07:00 +1
9h 15min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Užice - Beograd
14:15 
18:30 
4h 15min 
 
11,96 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Kotor
12:30 
00:00 +1
11h 30min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
04:05 +1
12h 5min 
 
34,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
07:15 +1
12h 15min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
08:05 +1
12h 5min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
07:00 +1
11h 0min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
09:30 +1
12h 10min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
09:00 +1
11h 0min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Kotoru
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.