Autobus Trst - Rijeka

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Trst - Rijeka 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Buje *
    Relacija Trst - Buje
26.07.2024 - petak
11:00 
11:55 
0h 55min 
 
11,07 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Buje - Rijeka
09:19 
11:18 
1h 59min 
 
12,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Poreč *
    Relacija Trst - Poreč
11:00 
12:25 
1h 25min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Poreč - Rijeka
07:40 
09:14 
1h 34min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
09:51 
1h 36min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:20 
1h 20min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:15 
1h 15min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
18:50 
1h 35min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
19:59 
1h 44min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:50 
22:25 
1h 35min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pazin *
    Relacija Trst - Pazin
14:00 
16:40 
2h 40min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pazin - Rijeka
06:20 
07:10 
0h 50min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
08:50 
0h 50min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
09:14 
0h 59min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:50 
09:51 
1h 1min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:50 
18:50 
1h 0min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
19:59 
0h 59min 
 
8,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
22:25 
1h 5min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rovinj *
    Relacija Trst - Rovinj
11:00 
13:05 
2h 5min 
 
19,34 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:45 
1h 45min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rovinj - Rijeka
04:40 
07:30 
2h 50min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
09:14 
2h 14min 
 
14,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
14:20 
2h 10min 
 
14,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
15:15 
2h 0min 
 
14,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:50 
2h 50min 
 
15,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:20 
3h 20min 
 
16,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Trst - Pula
11:00 
13:40 
2h 40min 
 
22,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
16:00 
2h 0min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Rijeka
03:45 
05:00 
1h 15min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:15 
07:30 
2h 15min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
08:15 
2h 15min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
08:50 
1h 50min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
10:15 
2h 15min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
10:47 
2h 17min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
13:15 
2h 15min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:20 
2h 50min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
15:15 
2h 45min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
15:45 
2h 15min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
16:45 
2h 30min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
17:40 
2h 25min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:50 
19:10 
2h 20min 
 
11,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:15 
2h 15min 
 
15,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
22:20 
2h 20min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
22:55 
1h 25min 
 
11,30 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Bale *
    Relacija Trst - Bale
11:00 
13:20 
2h 20min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bale - Rijeka
04:55 
07:30 
2h 35min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:18 
22:20 
3h 2min 
 
17,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Rijeci
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.