Autobus Trebinje - Počitelj

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija niti linija s jednim presjedanjem.
Prikazane su opcije s DVA PRESJEDANJA na prvi dostupan datum.
 
Trebinje - Počitelj 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Čapljina *
    Relacija Trebinje - Mostar
26.07.2024 - petak
10:00 
13:30 
3h 30min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
19:10 
2h 40min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Čapljina
07:00 
07:45 
0h 45min 
 
2,56 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Počitelj
00:00 
00:09 
0h 9min 
 
 
 
 
 
 
 
17:00 
17:07 
0h 7min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo i Čapljina *
    Relacija Trebinje - Sarajevo
16:30 
21:30 
5h 0min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Čapljina
10:00 
13:10 
3h 10min 
 
10,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Počitelj
00:00 
00:09 
0h 9min 
 
 
 
 
 
 
 
17:00 
17:07 
0h 7min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Makarska *
    Relacija Trebinje - Mostar
10:00 
13:30 
3h 30min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
19:10 
2h 40min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Makarska
06:45 
09:30 
2h 45min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:10 
12:10 
3h 0min 
 
17,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
13:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
20:00 
3h 0min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Počitelj
11:00 
13:27 
2h 27min 
 
10,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:46 
2h 31min 
 
10,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica i Čapljina *
    Relacija Trebinje - Zenica
16:30 
22:47 
6h 17min 
 
27,18 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Čapljina
01:10 
07:45 
6h 35min 
 
28,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Počitelj
00:00 
00:09 
0h 9min 
 
 
 
 
 
 
 
17:00 
17:07 
0h 7min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo i Makarska *
    Relacija Trebinje - Sarajevo
16:30 
21:30 
5h 0min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Makarska
07:00 
13:30 
6h 30min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
16:30 
6h 30min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
20:00 
5h 0min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
20:00 
5h 0min 
 
28,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Počitelj
11:00 
13:27 
2h 27min 
 
10,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:46 
2h 31min 
 
10,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd i Makarska *
    Relacija Trebinje - Beograd
20:10 
06:15 +1
10h 5min 
 
28,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Gacko 
 
21:45 
08:05 +1
10h 20min 
 
31,61 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Makarska
19:00 
08:30 +1
13h 30min 
 
65,78 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Počitelj
11:00 
13:27 
2h 27min 
 
10,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:46 
2h 31min 
 
10,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.