Autobus Subotica - Sombor

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Subotica - Sombor 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Srbobran *
    Relacija Subotica - Srbobran
23.04.2024 - utorak
13:00 
14:12 
1h 12min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:12 
1h 12min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
17:12 
1h 12min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:12 
1h 12min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Srbobran - Sombor
07:48 
09:10 
1h 22min 
 
670,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:48 
19:10 
1h 22min 
 
670,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sirig *
    Relacija Subotica - Sirig
13:00 
14:27 
1h 27min 
 
800,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:27 
1h 27min 
 
800,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
17:27 
1h 27min 
 
800,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:27 
1h 27min 
 
800,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sirig - Sombor
07:33 
09:10 
1h 37min 
 
800,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:33 
19:10 
1h 37min 
 
800,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novi Sad *
    Relacija Subotica - Novi Sad
04:30 
06:05 
1h 35min 
 
11,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:40 
10:15 
1h 35min 
 
11,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
13:00 
1h 45min 
 
9,39 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
13:05 
1h 50min 
 
1160,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:35 
1h 35min 
 
9,81 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
15:00 
2h 0min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:50 
1h 50min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:00 
2h 0min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:30 
1h 30min 
 
11,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:00 
2h 0min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:30 
1h 30min 
 
11,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
23:10 
1h 40min 
 
11,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novi Sad - Sombor
07:10 
09:10 
2h 0min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
17:45 
2h 25min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:02 
19:10 
2h 8min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Inđija *
    Relacija Subotica - Inđija
16:00 
18:43 
2h 43min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Inđija - Sombor
06:19 
09:10 
2h 51min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Stara Pazova *
    Relacija Subotica - Stara Pazova
16:00 
18:53 
2h 53min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Stara Pazova - Sombor
06:09 
09:10 
3h 1min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Nova Pazova *
    Relacija Subotica - Nova Pazova
16:00 
19:00 
3h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Nova Pazova - Sombor
06:02 
09:10 
3h 8min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Batajnica *
    Relacija Subotica - Batajnica
16:00 
19:07 
3h 7min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Batajnica - Sombor
05:55 
09:10 
3h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Subotica - Beograd
21:30 
00:30 +1
3h 0min 
 
14,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:30 
07:25 
2h 55min 
 
14,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:40 
11:35 
2h 55min 
 
14,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
14:05 
2h 50min 
 
15,36 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
14:15 
3h 0min 
 
1860,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:00 
3h 0min 
 
14,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:32 
3h 32min 
 
1710,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
18:22 
3h 22min 
 
1710,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:46 
4h 16min 
 
1720,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
19:32 
3h 32min 
 
1710,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
19:50 
2h 50min 
 
14,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:32 
3h 32min 
 
1710,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:50 
2h 50min 
 
14,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Sombor
05:30 
09:10 
3h 40min 
 
1460,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
17:45 
4h 15min 
 
1460,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
19:10 
3h 40min 
 
1460,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Niš *
    Relacija Subotica - Niš
11:15 
18:10 
6h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Niš - Sombor
09:50 
17:45 
7h 55min 
 
3060,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Somboru
by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.