Autobus Split - Frankfurt

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Split - Frankfurt 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Split - Zagreb
17.04.2024 - srijeda - Parlamentarni izbori
19:00 
01:45 
6h 45min 
 
25,08 EUR
 
 
 
19:00 
02:10 
7h 10min 
 
21,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
01:00 
07:00 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
13:45 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:45 
17:45 
7h 0min 
 
20,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:15 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
13:15 
19:30 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
20:20 
8h 20min 
 
20,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
20:30 
11h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
22:30 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
23:00 
5h 0min 
 
26,50 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Frankfurt
17:30 
08:45 
15h 15min 
 
45,32 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Split - Zenica
07:00 
13:00 
6h 0min 
 
25,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
15:50 
5h 20min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Frankfurt
07:15 
06:00 
22h 45min 
 
82,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar zapad *
    Relacija Split - Mostar zapad
07:30 
12:00 
4h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar zapad - Frankfurt
07:00 
08:45 
1d 1h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Split - Sarajevo
07:30 
14:25 
6h 55min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
17:30 
8h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:45 
5h 15min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Frankfurt
06:00 
06:00 
1d 0h 0min 
 
82,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Čapljina *
    Relacija Split - Čapljina
09:30 
13:20 
3h 50min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Frankfurt
05:30 
08:45 
1d 3h 15min 
 
74,16 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Split - Beograd
22:00 
09:30 
11h 30min 
 
51,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
20:30 
13h 30min 
 
62,57 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Frankfurt
11:00 
07:15 
20h 15min 
 
101,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Frankfurtu
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.