Vozni red - pretraživanje

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
 
Šibenik - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
 
09.12.2022 - petak
06:30 
11:40 
5h 10min 
 
159,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(21,1 EUR)
08:00 
13:15 
5h 15min 
 
159,00 HRK
 
 
(21,1 EUR)
09:20 
13:50 
4h 30min 
 
157,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(20,84 EUR)
09:40 
14:15 
4h 35min 
 
159,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(21,1 EUR)
13:45 
20:20 
6h 35min 
 
145,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(19,24 EUR)
14:35 
20:30 
5h 55min 
 
136,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(18,05 EUR)
16:00 
20:15 
4h 15min 
 
157,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(20,84 EUR)
17:30 
22:40 
5h 10min 
 
159,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(21,1 EUR)
20:40 
02:10 
5h 30min 
 
151,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(20,04 EUR)
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu