Vozni red - pretraživanje

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Stanica 'Sarajevo' ima stanicu u blizini, provjerite vozni red:
Istočno Sarajevo  departure reverse
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Sarajevo - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
 
 
Presjedanje Dugi Rat
    Relacija Sarajevo - Dugi Rat
09.12.2022 - petak
10:00 
17:35 
7h 35min 
 
 
 
 
 
    Relacija Dugi Rat - Zagreb
09:20 
14:45 
5h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Omiš
    Relacija Sarajevo - Omiš
10:00 
17:29 
7h 29min 
 
 
 
 
 
    Relacija Omiš - Zagreb
08:00 
13:45 
5h 45min 
 
 
 
 
 
09:10 
14:45 
5h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:38 
18:15 
5h 37min 
 
 
 
 
 
17:07 
23:00 
5h 53min 
 
 
 
 
 
22:10 
04:15 
6h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Makarska
    Relacija Sarajevo - Makarska
10:00 
16:30 
6h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Makarska - Zagreb
00:05 
06:25 
6h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:25 
13:45 
6h 20min 
 
 
 
 
 
12:00 
18:15 
6h 15min 
 
 
 
 
 
16:30 
23:00 
6h 30min 
 
 
 
 
 
21:30 
04:15 
6h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Ploče
    Relacija Sarajevo - Ploče
10:00 
15:10 
5h 10min 
 
 
 
 
 
    Relacija Ploče - Zagreb
05:30 
13:10 
7h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
17:30 
7h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
22:00 
7h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:35 
04:15 
7h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:05 
06:25 
7h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Opuzen
    Relacija Sarajevo - Opuzen
10:00 
14:15 
4h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
14:56 
4h 56min 
 
 
 
 
 
    Relacija Opuzen - Zagreb
05:10 
13:10 
8h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:25 
17:30 
8h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:20 
17:30 
7h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:45 
04:15 
8h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:50 
06:25 
7h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:30 
07:00 
7h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Metković
    Relacija Sarajevo - Metković
10:00 
13:55 
3h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
14:45 
4h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Metković - Zagreb
05:05 
13:10 
8h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:20 
17:30 
8h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:30 
7h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
21:45 
6h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
04:15 
8h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:40 
06:25 
7h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:40 
07:00 
7h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Slano
    Relacija Sarajevo - Slano
10:00 
15:15 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slano - Zagreb
08:55 
17:30 
8h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:05 
22:00 
8h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:40 
04:15 
9h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:39 
06:25 
8h 46min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Trsteno
    Relacija Sarajevo - Trsteno
10:00 
15:30 
5h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trsteno - Zagreb
08:40 
17:30 
8h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:50 
22:00 
9h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:23 
06:25 
9h 2min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Dubrovnik
    Relacija Sarajevo - Dubrovnik
07:15 
13:40 
6h 25min 
 
270,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(35,84 EUR)
10:00 
15:45 
5h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Zagreb
08:00 
17:30 
9h 30min 
 
219,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(29,07 EUR)
09:00 
17:30 
8h 30min 
 
250,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(33,18 EUR)
12:30 
22:00 
9h 30min 
 
219,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(29,07 EUR)
18:00 
04:15 
10h 15min 
 
199,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(26,41 EUR)
21:00 
06:25 
9h 25min 
 
219,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(29,07 EUR)
22:00 
07:00 
9h 0min 
 
250,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(33,18 EUR)
 
Presjedanje Bugojno
    Relacija Sarajevo - Bugojno
06:00 
09:25 
3h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:50 
2h 50min 
 
 
 
 
 
14:00 
16:50 
2h 50min 
 
 
 
 
 
17:15 
19:23 
2h 8min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:45 
2h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Bugojno - Zagreb
16:30 
22:00 
5h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Busovača
    Relacija Sarajevo - Busovača
06:00 
07:35 
1h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
    Relacija Busovača - Zagreb
13:45 
20:55 
7h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:30 
06:00 
6h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Doboj
    Relacija Sarajevo - Doboj
18:30 
21:35 
3h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Doboj - Zagreb
07:20 
11:00 
3h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
18:00 
6h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Donji Vakuf
    Relacija Sarajevo - Donji Vakuf
06:00 
09:05 
3h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:15 
2h 45min 
 
 
 
 
 
09:15 
12:05 
2h 50min 
 
 
 
 
 
10:00 
12:37 
2h 37min 
 
 
 
 
 
13:30 
16:15 
2h 45min 
 
 
 
 
 
14:00 
16:37 
2h 37min 
 
 
 
 
 
15:30 
18:20 
2h 50min 
 
 
 
 
 
19:00 
21:32 
2h 32min 
 
 
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Zagreb
00:45 
06:00 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
20:55 
5h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
22:00 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Jajce
    Relacija Sarajevo - Jajce
07:30 
11:15 
3h 45min 
 
 
 
 
 
09:15 
12:45 
3h 30min 
 
 
 
 
 
13:30 
17:15 
3h 45min 
 
 
 
 
 
15:30 
19:00 
3h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Jajce - Zagreb
01:30 
06:00 
4h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
17:30 
6h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:55 
4h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
22:00 
4h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Visoko
    Relacija Sarajevo - Visoko
05:30 
06:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
06:00 
07:03 
1h 3min 
 
 
 
 
 
07:30 
08:10 
0h 40min 
 
 
 
 
 
08:00 
09:03 
1h 3min 
 
 
 
 
 
09:00 
09:37 
0h 37min 
 
 
 
 
 
09:15 
10:00 
0h 45min 
 
 
 
 
 
09:30 
10:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
11:30 
12:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
12:30 
13:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
13:30 
14:10 
0h 40min 
 
 
 
 
 
13:30 
14:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
14:30 
15:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
15:30 
16:15 
0h 45min 
 
 
 
 
 
15:30 
16:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
16:00 
17:03 
1h 3min 
 
 
 
 
 
16:30 
17:33 
1h 3min 
 
 
 
 
 
18:00 
19:03 
1h 3min 
 
 
 
 
 
19:00 
19:37 
0h 37min 
 
 
 
 
 
20:00 
21:03 
1h 3min 
 
 
 
 
 
    Relacija Visoko - Zagreb
22:45 
06:00 
7h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Sinj
    Relacija Sarajevo - Sinj
06:00 
12:45 
6h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sinj - Zagreb
13:25 
19:05 
5h 40min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Slavonski Brod
    Relacija Sarajevo - Slavonski Brod
09:30 
13:50 
4h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slavonski Brod - Zagreb
00:05 
02:40 
2h 35min 
 
107,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,2 EUR)
05:00 
07:35 
2h 35min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
06:00 
08:30 
2h 30min 
 
106,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,07 EUR)
07:00 
09:45 
2h 45min 
 
80,00 HRK
 
 
(10,62 EUR)
07:45 
10:10 
2h 25min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
08:10 
10:30 
2h 20min 
 
106,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,07 EUR)
08:50 
11:10 
2h 20min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
09:10 
11:50 
2h 40min 
 
106,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,07 EUR)
10:00 
12:20 
2h 20min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
11:45 
14:00 
2h 15min 
 
106,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,07 EUR)
13:55 
16:20 
2h 25min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
15:00 
17:25 
2h 25min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
15:10 
17:45 
2h 35min 
 
107,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,2 EUR)
15:45 
18:00 
2h 15min 
 
106,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,07 EUR)
17:55 
20:10 
2h 15min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
19:30 
22:00 
2h 30min 
 
102,00 HRK
 
 
(13,54 EUR)
22:30 
01:00 
2h 30min 
 
101,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(13,41 EUR)
23:30 
01:45 
2h 15min 
 
94,00 HRK
 
 
(12,48 EUR)
 
Presjedanje Kiseljak
    Relacija Sarajevo - Kiseljak
05:30 
06:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
06:00 
06:50 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
08:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
11:30 
12:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
14:30 
15:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
15:30 
16:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
17:30 
18:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Zagreb
13:15 
20:55 
7h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:00 
06:00 
7h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Vitez
    Relacija Sarajevo - Vitez
06:00 
07:45 
1h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
09:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
09:15 
10:50 
1h 35min 
 
 
 
 
 
10:00 
11:25 
1h 25min 
 
 
 
 
 
13:30 
15:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
14:00 
15:25 
1h 25min 
 
 
 
 
 
15:30 
17:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
19:00 
20:20 
1h 20min 
 
 
 
 
 
    Relacija Vitez - Zagreb
14:00 
20:55 
6h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:45 
06:00 
6h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Livno
    Relacija Sarajevo - Livno
06:00 
10:50 
4h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
20:49 
3h 34min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Livno - Zagreb
15:10 
22:00 
6h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Orašje
    Relacija Sarajevo - Orašje
06:30 
11:45 
5h 15min 
 
 
 
 
 
06:30 
11:45 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Zagreb
08:50 
12:15 
3h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:35 
00:15 
3h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Maglaj
    Relacija Sarajevo - Maglaj
18:30 
21:15 
2h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Zagreb
06:20 
11:00 
4h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Munich
    Relacija Sarajevo - Munich
09:00 
02:00 
17h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
21:51 
15h 51min 
 
 
 
 
 
    Relacija Munich - Zagreb
03:00 
18:15 
15h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
18:30 
8h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:55 
01:00 
8h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:30 
01:30 
7h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:05 
04:30 
9h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:05 
04:30 
9h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:30 
03:30 
8h 0min 
 
 
 
 
 
19:30 
03:00 
7h 30min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Mimice
    Relacija Sarajevo - Mimice
10:00 
17:15 
7h 15min 
 
 
 
 
 
    Relacija Mimice - Zagreb
07:51 
13:45 
5h 54min 
 
 
 
 
 
12:26 
18:15 
5h 49min 
 
 
 
 
 
17:00 
23:00 
6h 0min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Promajna
    Relacija Sarajevo - Promajna
10:00 
16:53 
6h 53min 
 
 
 
 
 
    Relacija Promajna - Zagreb
07:32 
13:45 
6h 13min 
 
 
 
 
 
12:07 
18:15 
6h 8min 
 
 
 
 
 
16:36 
23:00 
6h 24min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Drvenik
    Relacija Sarajevo - Drvenik
10:00 
15:46 
5h 46min 
 
 
 
 
 
    Relacija Drvenik - Zagreb
21:05 
04:15 
7h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Frankfurt
    Relacija Sarajevo - Frankfurt
06:00 
04:51 
22h 51min 
 
 
 
 
 
09:00 
08:45 
23h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Frankfurt - Zagreb
08:55 
18:15 
9h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
01:00 
14h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:10 
04:30 
15h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Mannheim
    Relacija Sarajevo - Mannheim
06:00 
03:06 
21h 6min 
 
 
 
 
 
09:00 
07:30 
22h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mannheim - Zagreb
07:40 
18:15 
10h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:35 
01:00 
13h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Karlsruhe
    Relacija Sarajevo - Karlsruhe
06:00 
00:58 
18h 58min 
 
 
 
 
 
09:00 
06:45 
21h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlsruhe - Zagreb
06:40 
18:15 
11h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
01:00 
12h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Stuttgart
    Relacija Sarajevo - Stuttgart
09:00 
05:30 
20h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
23:48 
17h 48min 
 
 
 
 
 
    Relacija Stuttgart - Zagreb
05:40 
18:15 
12h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
01:00 
11h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
01:30 
10h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:10 
03:00 
10h 50min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Žepče
    Relacija Sarajevo - Žepče
09:00 
11:25 
2h 25min 
 
 
 
 
 
15:25 
17:33 
2h 8min 
 
 
 
 
 
18:30 
20:50 
2h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:25 
2h 25min 
 
 
 
 
 
    Relacija Žepče - Zagreb
07:50 
12:30 
4h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Čapljina
    Relacija Sarajevo - Čapljina
10:00 
13:10 
3h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Zagreb
11:30 
22:00 
10h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:45 
05:55 
8h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Derventa
    Relacija Sarajevo - Derventa
18:30 
22:15 
3h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Derventa - Zagreb
08:00 
11:00 
3h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
18:00 
6h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Prijedor
    Relacija Sarajevo - Prijedor
18:30 
00:30 
6h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Prijedor - Zagreb
09:55 
13:20 
3h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
14:55 
4h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Vienna
    Relacija Sarajevo - Vienna
08:00 
20:45 
12h 45min 
 
 
 
 
 
09:30 
23:15 
13h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vienna - Zagreb
08:15 
13:30 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
16:45 
5h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
21:45 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Zavidovići
    Relacija Sarajevo - Zavidovići
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
 
 
 
 
15:25 
17:51 
2h 26min 
 
 
 
 
 
19:00 
21:45 
2h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Zavidovići - Zagreb
07:40 
12:30 
4h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:40 
13:00 
5h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Ulm
    Relacija Sarajevo - Ulm
09:00 
04:00 
19h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
22:48 
16h 48min 
 
 
 
 
 
    Relacija Ulm - Zagreb
15:00 
01:00 
10h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
01:30 
9h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
03:00 
9h 30min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Pforzheim
    Relacija Sarajevo - Pforzheim
06:00 
00:18 
18h 18min 
 
 
 
 
 
09:00 
06:15 
21h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pforzheim - Zagreb
12:50 
01:00 
12h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Augsburg
    Relacija Sarajevo - Augsburg
09:00 
03:00 
18h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Augsburg - Zagreb
16:00 
01:00 
9h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
01:30 
8h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
03:00 
8h 40min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Ingolstadt
    Relacija Sarajevo - Ingolstadt
06:00 
22:46 
16h 46min 
 
 
 
 
 
    Relacija Ingolstadt - Zagreb
17:25 
04:30 
11h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Klek (HR)
    Relacija Sarajevo - Klek (HR)
10:00 
14:20 
4h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Klek (HR) - Zagreb
09:10 
17:30 
8h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:05 
17:30 
7h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:10 
06:25 
8h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:15 
07:00 
7h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Zaton Doli
    Relacija Sarajevo - Zaton Doli
10:00 
14:40 
4h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zaton Doli - Zagreb
18:45 
04:15 
9h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Kupres
    Relacija Sarajevo - Kupres
06:00 
10:00 
4h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:51 
2h 36min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kupres - Zagreb
16:00 
22:00 
6h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Maribor
    Relacija Sarajevo - Maribor
08:00 
17:25 
9h 25min 
 
 
 
 
 
09:30 
19:55 
10h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maribor - Zagreb
02:15 
04:30 
2h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
02:15 
04:30 
2h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:55 
11:20 
2h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:35 
13:30 
1h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:50 
21:45 
1h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Ilidža
    Relacija Sarajevo - Ilidža
06:00 
06:20 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
12:50 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
15:50 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:20 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:15 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ilidža - Zagreb
12:42 
20:55 
8h 13min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Heilbronn
    Relacija Sarajevo - Heilbronn
06:00 
01:58 
19h 58min 
 
 
 
 
 
    Relacija Heilbronn - Zagreb
13:31 
01:30 
11h 59min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Ruskamen
    Relacija Sarajevo - Ruskamen
10:00 
17:21 
7h 21min 
 
 
 
 
 
    Relacija Ruskamen - Zagreb
07:56 
13:45 
5h 49min 
 
 
 
 
 
12:31 
18:15 
5h 44min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Dubci
    Relacija Sarajevo - Dubci
10:00 
17:07 
7h 7min 
 
 
 
 
 
    Relacija Dubci - Zagreb
07:45 
13:45 
6h 0min 
 
 
 
 
 
08:55 
14:45 
5h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
18:15 
5h 55min 
 
 
 
 
 
16:51 
23:00 
6h 9min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Brela (raskršće)
    Relacija Sarajevo - Brela (raskršće)
10:00 
17:02 
7h 2min 
 
 
 
 
 
    Relacija Brela (raskršće) - Zagreb
07:40 
13:45 
6h 5min 
 
 
 
 
 
12:15 
18:15 
6h 0min 
 
 
 
 
 
16:48 
23:00 
6h 12min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Odžak (BIH)
    Relacija Sarajevo - Odžak (BIH)
14:45 
18:15 
3h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Odžak (BIH) - Zagreb
09:30 
13:00 
3h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Graz
    Relacija Sarajevo - Graz
08:00 
18:32 
10h 32min 
 
 
 
 
 
09:30 
20:55 
11h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Graz - Zagreb
00:20 
03:00 
2h 40min 
 
 
 
 
 
01:15 
04:30 
3h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
01:15 
04:30 
3h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
11:20 
3h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
19:50 
3h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Nuremberg
    Relacija Sarajevo - Nuremberg
06:00 
23:51 
17h 51min 
 
 
 
 
 
    Relacija Nuremberg - Zagreb
01:35 
11:20 
9h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
18:30 
11h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Cologne Bonn airport
    Relacija Sarajevo - Cologne Bonn airport
06:00 
08:06 
1d 2h 6min 
 
 
 
 
 
09:00 
11:30 
1d 2h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Cologne Bonn airport - Zagreb
10:25 
04:30 
18h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu