Vozni red - pretraživanje

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Stanica 'Sarajevo' ima stanicu u blizini, provjerite vozni red:
Istočno Sarajevo  departure reverse
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Sarajevo - Split 
POL.
DOL.
 
 
 
 
Presjedanje Dugi Rat
    Relacija Sarajevo - Dugi Rat
09.12.2022 - petak
10:00 
17:35 
7h 35min 
 
 
 
 
 
    Relacija Dugi Rat - Split
07:35 
08:00 
0h 25min 
 
 
 
 
 
09:05 
09:32 
0h 27min 
 
 
 
 
 
09:20 
09:45 
0h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:20 
09:45 
0h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:59 
12:23 
0h 24min 
 
32,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(4,25 EUR)
15:15 
15:40 
0h 25min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Omiš
    Relacija Sarajevo - Omiš
10:00 
17:29 
7h 29min 
 
 
 
 
 
    Relacija Omiš - Split
06:38 
07:15 
0h 37min 
 
 
 
 
 
07:30 
08:00 
0h 30min 
 
 
 
 
 
07:30 
08:40 
1h 10min 
 
 
 
linija 60 
 
08:00 
08:50 
0h 50min 
 
 
 
 
 
08:00 
08:50 
0h 50min 
 
 
 
 
 
08:30 
09:40 
1h 10min 
 
 
 
linija 60 
 
09:00 
09:32 
0h 32min 
 
 
 
 
 
09:10 
09:45 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:10 
09:45 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:40 
1h 10min 
 
 
 
linija 60 
 
10:07 
10:45 
0h 38min 
 
 
 
 
 
10:30 
11:40 
1h 10min 
 
 
 
linija 60 
 
11:38 
12:15 
0h 37min 
 
 
 
 
 
11:52 
12:23 
0h 31min 
 
32,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(4,25 EUR)
12:38 
13:15 
0h 37min 
 
 
 
 
 
14:38 
15:15 
0h 37min 
 
 
 
 
 
14:38 
15:15 
0h 37min 
 
 
 
 
 
15:05 
15:40 
0h 35min 
 
 
 
 
 
17:07 
17:45 
0h 38min 
 
 
 
 
 
17:07 
17:45 
0h 38min 
 
 
 
 
 
18:40 
19:20 
0h 40min 
 
 
 
 
 
22:10 
22:40 
0h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Baška Voda
    Relacija Sarajevo - Baška Voda
10:00 
16:57 
6h 57min 
 
 
 
 
 
    Relacija Baška Voda - Split
06:09 
07:15 
1h 6min 
 
 
 
 
 
06:59 
08:00 
1h 1min 
 
 
 
 
 
07:35 
08:50 
1h 15min 
 
 
 
 
 
08:32 
09:32 
1h 0min 
 
 
 
 
 
09:39 
10:45 
1h 6min 
 
 
 
 
 
11:09 
12:15 
1h 6min 
 
 
 
 
 
11:22 
12:23 
1h 1min 
 
56,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(7,43 EUR)
14:09 
15:15 
1h 6min 
 
 
 
 
 
14:09 
15:15 
1h 6min 
 
 
 
 
 
14:38 
15:40 
1h 2min 
 
 
 
 
 
16:39 
17:45 
1h 6min 
 
 
 
 
 
18:15 
19:20 
1h 5min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Makarska
    Relacija Sarajevo - Makarska
10:00 
16:30 
6h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Makarska - Split
00:05 
01:20 
1h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
07:15 
1h 15min 
 
 
 
 
 
06:50 
08:00 
1h 10min 
 
 
 
 
 
07:25 
08:50 
1h 25min 
 
 
 
 
 
07:25 
08:50 
1h 25min 
 
 
 
 
 
08:20 
09:32 
1h 12min 
 
 
 
 
 
09:30 
10:45 
1h 15min 
 
 
 
 
 
11:00 
12:15 
1h 15min 
 
 
 
 
 
11:10 
12:23 
1h 13min 
 
70,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(9,29 EUR)
12:00 
13:15 
1h 15min 
 
 
 
 
 
14:00 
15:15 
1h 15min 
 
 
 
 
 
14:00 
15:15 
1h 15min 
 
 
 
 
 
14:20 
15:40 
1h 20min 
 
 
 
 
 
16:30 
17:45 
1h 15min 
 
 
 
 
 
16:30 
17:45 
1h 15min 
 
 
 
 
 
18:00 
19:20 
1h 20min 
 
 
 
 
 
21:30 
22:40 
1h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Gradac
    Relacija Sarajevo - Gradac
10:00 
15:32 
5h 32min 
 
 
 
 
 
    Relacija Gradac - Split
05:55 
08:00 
2h 5min 
 
 
 
 
 
07:35 
09:32 
1h 57min 
 
 
 
 
 
10:18 
12:23 
2h 5min 
 
100,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(13,27 EUR)
12:24 
15:15 
2h 51min 
 
 
 
 
 
13:30 
15:40 
2h 10min 
 
 
 
 
 
17:00 
19:20 
2h 20min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Ploče
    Relacija Sarajevo - Ploče
10:00 
15:10 
5h 10min 
 
 
 
 
 
    Relacija Ploče - Split
05:30 
08:00 
2h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:50 
08:00 
2h 10min 
 
 
 
 
 
07:15 
09:32 
2h 17min 
 
 
 
 
 
10:00 
11:45 
1h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:23 
2h 23min 
 
108,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,33 EUR)
12:10 
15:15 
3h 5min 
 
 
 
 
 
13:10 
15:40 
2h 30min 
 
 
 
 
 
14:40 
16:30 
1h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:41 
19:20 
2h 39min 
 
 
 
 
 
20:35 
22:40 
2h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:05 
01:20 
2h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Opuzen
    Relacija Sarajevo - Opuzen
10:00 
14:15 
4h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
14:56 
4h 56min 
 
 
 
 
 
    Relacija Opuzen - Split
05:10 
08:00 
2h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:15 
08:00 
2h 45min 
 
 
 
 
 
09:25 
11:45 
2h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:24 
19:20 
2h 56min 
 
 
 
 
 
19:45 
22:40 
2h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:50 
01:20 
2h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:30 
02:00 
2h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Metković
    Relacija Sarajevo - Metković
10:00 
13:55 
3h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
14:45 
4h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Metković - Split
05:05 
08:00 
2h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:10 
08:00 
2h 50min 
 
 
 
 
 
09:20 
11:45 
2h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:40 
15:15 
3h 35min 
 
 
 
 
 
14:45 
18:00 
3h 15min 
 
 
 
 
 
16:15 
19:20 
3h 5min 
 
 
 
 
 
20:00 
22:40 
2h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:40 
01:20 
2h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:40 
02:00 
2h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Slano
    Relacija Sarajevo - Slano
10:00 
15:15 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slano - Split
05:47 
09:32 
3h 45min 
 
 
 
 
 
08:37 
12:23 
3h 46min 
 
148,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(19,64 EUR)
08:55 
11:45 
2h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:47 
15:40 
3h 53min 
 
 
 
 
 
13:05 
16:30 
3h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:40 
22:40 
4h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:39 
01:20 
3h 41min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Trsteno
    Relacija Sarajevo - Trsteno
10:00 
15:30 
5h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trsteno - Split
05:32 
09:32 
4h 0min 
 
 
 
 
 
08:21 
12:23 
4h 2min 
 
154,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(20,44 EUR)
08:40 
11:45 
3h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:32 
15:40 
4h 8min 
 
 
 
 
 
12:50 
16:30 
3h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:23 
01:20 
3h 57min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Dubrovnik
    Relacija Sarajevo - Dubrovnik
07:15 
13:40 
6h 25min 
 
270,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(35,84 EUR)
10:00 
15:45 
5h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Split
08:00 
12:23 
4h 23min 
 
167,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(22,16 EUR)
08:00 
11:45 
3h 45min 
 
150,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(19,91 EUR)
11:00 
15:40 
4h 40min 
 
162,00 HRK
 
 
(21,5 EUR)
12:30 
16:30 
4h 0min 
 
150,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(19,91 EUR)
14:15 
19:00 
4h 45min 
 
170,00 HRK
 
 
(22,56 EUR)
18:00 
22:40 
4h 40min 
 
99,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(13,14 EUR)
21:00 
01:20 
4h 20min 
 
150,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(19,91 EUR)
22:00 
02:00 
4h 0min 
 
106,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(14,07 EUR)
 
Presjedanje Bugojno
    Relacija Sarajevo - Bugojno
06:00 
09:25 
3h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:50 
2h 50min 
 
 
 
 
 
14:00 
16:50 
2h 50min 
 
 
 
 
 
17:15 
19:23 
2h 8min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:45 
2h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Bugojno - Split
09:30 
13:30 
4h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
14:10 
3h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:20 
17:00 
3h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Busovača
    Relacija Sarajevo - Busovača
06:00 
07:35 
1h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
    Relacija Busovača - Split
07:35 
13:30 
5h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Donji Vakuf
    Relacija Sarajevo - Donji Vakuf
06:00 
09:05 
3h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:15 
2h 45min 
 
 
 
 
 
09:15 
12:05 
2h 50min 
 
 
 
 
 
10:00 
12:37 
2h 37min 
 
 
 
 
 
13:30 
16:15 
2h 45min 
 
 
 
 
 
14:00 
16:37 
2h 37min 
 
 
 
 
 
15:30 
18:20 
2h 50min 
 
 
 
 
 
19:00 
21:32 
2h 32min 
 
 
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Split
09:05 
13:30 
4h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:45 
14:10 
3h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
17:00 
4h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Sinj
    Relacija Sarajevo - Sinj
06:00 
12:45 
6h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sinj - Split
05:45 
06:30 
0h 45min 
 
 
 
 
 
06:30 
07:15 
0h 45min 
 
 
 
 
 
06:30 
07:05 
0h 35min 
 
 
 
 
 
07:45 
08:30 
0h 45min 
 
 
 
 
 
08:55 
09:40 
0h 45min 
 
 
 
 
 
10:30 
11:15 
0h 45min 
 
 
 
 
 
12:30 
13:15 
0h 45min 
 
 
 
 
 
12:45 
13:30 
0h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
14:15 
0h 45min 
 
 
 
 
 
14:59 
15:45 
0h 46min 
 
 
 
 
 
14:59 
15:45 
0h 46min 
 
 
 
 
 
15:55 
16:40 
0h 45min 
 
 
 
 
 
16:50 
17:35 
0h 45min 
 
 
 
 
 
19:30 
20:15 
0h 45min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Slavonski Brod
    Relacija Sarajevo - Slavonski Brod
09:30 
13:50 
4h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slavonski Brod - Split
00:05 
10:05 
10h 0min 
 
256,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(33,98 EUR)
15:45 
01:00 
9h 15min 
 
278,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(36,9 EUR)
23:30 
08:05 
8h 35min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Kiseljak
    Relacija Sarajevo - Kiseljak
05:30 
06:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
06:00 
06:50 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
08:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
11:30 
12:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
14:30 
15:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
15:30 
16:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
17:30 
18:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Split
06:50 
13:30 
6h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Vitez
    Relacija Sarajevo - Vitez
06:00 
07:45 
1h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
09:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
09:15 
10:50 
1h 35min 
 
 
 
 
 
10:00 
11:25 
1h 25min 
 
 
 
 
 
13:30 
15:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
14:00 
15:25 
1h 25min 
 
 
 
 
 
15:30 
17:05 
1h 35min 
 
 
 
 
 
19:00 
20:20 
1h 20min 
 
 
 
 
 
    Relacija Vitez - Split
07:45 
13:30 
5h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
14:10 
4h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Livno
    Relacija Sarajevo - Livno
06:00 
10:50 
4h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
20:49 
3h 34min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Livno - Split
11:00 
13:30 
2h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
17:00 
2h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Maglaj
    Relacija Sarajevo - Maglaj
18:30 
21:15 
2h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Split
07:15 
14:10 
6h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Munich
    Relacija Sarajevo - Munich
09:00 
02:00 
17h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
21:51 
15h 51min 
 
 
 
 
 
    Relacija Munich - Split
10:15 
11:45 
1h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
OU 4439 
 
14:50 
16:10 
1h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
LH 1716 
 
19:30 
10:50 
15h 20min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Mimice
    Relacija Sarajevo - Mimice
10:00 
17:15 
7h 15min 
 
 
 
 
 
    Relacija Mimice - Split
06:27 
07:15 
0h 48min 
 
 
 
 
 
07:15 
08:00 
0h 45min 
 
 
 
 
 
07:51 
08:50 
0h 59min 
 
 
 
 
 
07:51 
08:50 
0h 59min 
 
 
 
 
 
08:40 
09:32 
0h 52min 
 
 
 
 
 
09:58 
10:45 
0h 47min 
 
 
 
 
 
11:27 
12:15 
0h 48min 
 
 
 
 
 
11:39 
12:23 
0h 44min 
 
45,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(5,97 EUR)
12:26 
13:15 
0h 49min 
 
 
 
 
 
14:27 
15:15 
0h 48min 
 
 
 
 
 
14:27 
15:15 
0h 48min 
 
 
 
 
 
14:52 
15:40 
0h 48min 
 
 
 
 
 
17:00 
17:45 
0h 45min 
 
 
 
 
 
17:00 
17:45 
0h 45min 
 
 
 
 
 
18:27 
19:20 
0h 53min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Promajna
    Relacija Sarajevo - Promajna
10:00 
16:53 
6h 53min 
 
 
 
 
 
    Relacija Promajna - Split
06:06 
07:15 
1h 9min 
 
 
 
 
 
06:57 
08:00 
1h 3min 
 
 
 
 
 
07:32 
08:50 
1h 18min 
 
 
 
 
 
07:32 
08:50 
1h 18min 
 
 
 
 
 
08:28 
09:32 
1h 4min 
 
 
 
 
 
09:36 
10:45 
1h 9min 
 
 
 
 
 
11:06 
12:15 
1h 9min 
 
 
 
 
 
11:18 
12:23 
1h 5min 
 
61,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(8,1 EUR)
12:07 
13:15 
1h 8min 
 
 
 
 
 
14:06 
15:15 
1h 9min 
 
 
 
 
 
14:06 
15:15 
1h 9min 
 
 
 
 
 
14:32 
15:40 
1h 8min 
 
 
 
 
 
16:36 
17:45 
1h 9min 
 
 
 
 
 
16:36 
17:45 
1h 9min 
 
 
 
 
 
18:11 
19:20 
1h 9min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Podgora
    Relacija Sarajevo - Podgora
10:00 
16:10 
6h 10min 
 
 
 
 
 
    Relacija Podgora - Split
06:20 
08:00 
1h 40min 
 
 
 
 
 
10:54 
12:23 
1h 29min 
 
77,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(10,22 EUR)
12:54 
15:15 
2h 21min 
 
 
 
 
 
17:25 
19:20 
1h 55min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Igrane
    Relacija Sarajevo - Igrane
10:00 
16:01 
6h 1min 
 
 
 
 
 
    Relacija Igrane - Split
06:19 
08:00 
1h 41min 
 
 
 
 
 
07:58 
09:32 
1h 34min 
 
 
 
 
 
10:45 
12:23 
1h 38min 
 
83,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(11,02 EUR)
12:47 
15:15 
2h 28min 
 
 
 
 
 
13:53 
15:40 
1h 47min 
 
 
 
 
 
17:15 
19:20 
2h 5min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Živogošće
    Relacija Sarajevo - Živogošće
10:00 
15:57 
5h 57min 
 
 
 
 
 
    Relacija Živogošće - Split
06:15 
08:00 
1h 45min 
 
 
 
 
 
07:56 
09:32 
1h 36min 
 
 
 
 
 
10:41 
12:23 
1h 42min 
 
86,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(11,41 EUR)
12:44 
15:15 
2h 31min 
 
 
 
 
 
13:51 
15:40 
1h 49min 
 
 
 
 
 
17:12 
19:20 
2h 8min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Drvenik
    Relacija Sarajevo - Drvenik
10:00 
15:46 
5h 46min 
 
 
 
 
 
    Relacija Drvenik - Split
06:10 
08:00 
1h 50min 
 
 
 
 
 
07:47 
09:32 
1h 45min 
 
 
 
 
 
12:33 
15:15 
2h 42min 
 
 
 
 
 
13:42 
15:40 
1h 58min 
 
 
 
 
 
17:08 
19:20 
2h 12min 
 
 
 
 
 
21:05 
22:40 
1h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Zaostrog
    Relacija Sarajevo - Zaostrog
10:00 
15:41 
5h 41min 
 
 
 
 
 
    Relacija Zaostrog - Split
06:04 
08:00 
1h 56min 
 
 
 
 
 
07:43 
09:32 
1h 49min 
 
 
 
 
 
10:26 
12:23 
1h 57min 
 
92,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(12,21 EUR)
12:31 
15:15 
2h 44min 
 
 
 
 
 
13:38 
15:40 
2h 2min 
 
 
 
 
 
17:07 
19:20 
2h 13min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Dusseldorf
    Relacija Sarajevo - Dusseldorf
06:00 
08:46 
1d 2h 46min 
 
 
 
 
 
09:00 
12:20 
1d 3h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dusseldorf - Split
06:00 
07:55 
1h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
DE 1152 
 
16:15 
18:10 
1h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
EW 9960 
 
 
Presjedanje Frankfurt
    Relacija Sarajevo - Frankfurt
06:00 
04:51 
22h 51min 
 
 
 
 
 
09:00 
08:45 
23h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Frankfurt - Split
11:50 
13:30 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
DE 1718 
 
12:05 
13:45 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
OU 413 
 
16:15 
17:55 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
LH 1412 
 
 
Presjedanje Žepče
    Relacija Sarajevo - Žepče
09:00 
11:25 
2h 25min 
 
 
 
 
 
15:25 
17:33 
2h 8min 
 
 
 
 
 
18:30 
20:50 
2h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:25 
2h 25min 
 
 
 
 
 
    Relacija Žepče - Split
07:30 
14:10 
6h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
17:00 
7h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Živinice
    Relacija Sarajevo - Živinice
05:30 
07:40 
2h 10min 
 
 
 
 
 
06:30 
09:09 
2h 39min 
 
 
 
 
 
06:30 
09:09 
2h 39min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
11:10 
2h 40min 
 
 
 
 
 
10:30 
13:10 
2h 40min 
 
 
 
 
 
12:30 
15:10 
2h 40min 
 
 
 
 
 
14:00 
16:40 
2h 40min 
 
 
 
 
 
15:35 
18:09 
2h 34min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:40 
2h 40min 
 
 
 
 
 
17:00 
19:40 
2h 40min 
 
 
 
 
 
18:00 
20:40 
2h 40min 
 
 
 
 
 
    Relacija Živinice - Split
08:20 
17:00 
8h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Jablanica
    Relacija Sarajevo - Jablanica
06:00 
07:40 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
11:40 
1h 50min 
 
 
 
 
 
10:00 
11:45 
1h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:10 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:10 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:40 
1h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
21:48 
1h 53min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Jablanica - Split
11:54 
18:00 
6h 6min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Čapljina
    Relacija Sarajevo - Čapljina
10:00 
13:10 
3h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Split
12:00 
15:15 
3h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
18:00 
4h 0min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Doljani
    Relacija Sarajevo - Doljani
10:00 
13:52 
3h 52min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Doljani - Split
12:20 
15:15 
2h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Vienna
    Relacija Sarajevo - Vienna
08:00 
20:45 
12h 45min 
 
 
 
 
 
09:30 
23:15 
13h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vienna - Split
13:15 
14:25 
1h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
OS 745 
 
19:45 
19:45 
0h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
OU 445 
 
 
Presjedanje Zavidovići
    Relacija Sarajevo - Zavidovići
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
 
 
 
 
15:25 
17:51 
2h 26min 
 
 
 
 
 
19:00 
21:45 
2h 45min 
 
 
 
 
 
    Relacija Zavidovići - Split
09:40 
17:00 
7h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Ostrožac
    Relacija Sarajevo - Ostrožac
06:00 
07:32 
1h 32min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:02 
1h 32min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:02 
1h 32min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:32 
1h 32min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
21:36 
1h 41min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ostrožac - Split
11:41 
18:00 
6h 19min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Klek (HR)
    Relacija Sarajevo - Klek (HR)
10:00 
14:20 
4h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Klek (HR) - Split
09:10 
11:45 
2h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
15:40 
3h 20min 
 
 
 
 
 
22:10 
01:20 
3h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:15 
02:00 
2h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Zaton Doli
    Relacija Sarajevo - Zaton Doli
10:00 
14:40 
4h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zaton Doli - Split
05:55 
09:32 
3h 37min 
 
 
 
 
 
12:01 
15:40 
3h 39min 
 
 
 
 
 
18:45 
22:40 
3h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Trilj
    Relacija Sarajevo - Trilj
06:00 
12:20 
6h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trilj - Split
12:20 
13:30 
1h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Kupres
    Relacija Sarajevo - Kupres
06:00 
10:00 
4h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:51 
2h 36min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kupres - Split
10:00 
13:30 
3h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:00 
3h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Hadžići
    Relacija Sarajevo - Hadžići
06:00 
06:35 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
10:10 
0h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
10:28 
0h 38min 
 
 
 
 
 
12:30 
13:05 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:05 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:35 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:30 
0h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Hadžići - Split
10:30 
18:00 
7h 30min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Ilidža
    Relacija Sarajevo - Ilidža
06:00 
06:20 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
12:50 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
15:50 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:20 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:15 
0h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ilidža - Split
10:15 
18:00 
7h 45min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Tarčin
    Relacija Sarajevo - Tarčin
06:00 
06:50 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
10:41 
0h 51min 
 
 
 
 
 
12:30 
13:20 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:20 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:50 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:45 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tarčin - Split
10:45 
18:00 
7h 15min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Čelebići
    Relacija Sarajevo - Čelebići
06:00 
07:25 
1h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:55 
1h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:55 
1h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:25 
1h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
21:28 
1h 33min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čelebići - Split
11:32 
18:00 
6h 28min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Podorašac
    Relacija Sarajevo - Podorašac
06:00 
07:16 
1h 16min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:36 
1h 6min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:36 
1h 6min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:16 
1h 16min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
21:07 
1h 12min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Podorašac - Split
11:08 
18:00 
6h 52min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Bradina
    Relacija Sarajevo - Bradina
06:00 
07:05 
1h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:25 
0h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:25 
0h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:05 
1h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
21:00 
1h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bradina - Split
11:00 
18:00 
7h 0min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Pazarić
    Relacija Sarajevo - Pazarić
06:00 
06:42 
0h 42min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:12 
0h 42min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:12 
0h 42min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:42 
0h 42min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:08 
0h 13min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pazarić - Split
10:38 
18:00 
7h 22min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Blažuj
    Relacija Sarajevo - Blažuj
06:00 
06:26 
0h 26min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
12:56 
0h 26min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
15:56 
0h 26min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:26 
0h 26min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:21 
0h 26min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Blažuj - Split
10:22 
18:00 
7h 38min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Ruskamen
    Relacija Sarajevo - Ruskamen
10:00 
17:21 
7h 21min 
 
 
 
 
 
    Relacija Ruskamen - Split
06:31 
07:15 
0h 44min 
 
 
 
 
 
07:20 
08:00 
0h 40min 
 
 
 
 
 
07:56 
08:50 
0h 54min 
 
 
 
 
 
07:56 
08:50 
0h 54min 
 
 
 
 
 
10:01 
10:45 
0h 44min 
 
 
 
 
 
11:31 
12:15 
0h 44min 
 
 
 
 
 
11:45 
12:23 
0h 38min 
 
42,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(5,57 EUR)
12:31 
13:15 
0h 44min 
 
 
 
 
 
14:31 
15:15 
0h 44min 
 
 
 
 
 
14:31 
15:15 
0h 44min 
 
 
 
 
 
15:00 
15:40 
0h 40min 
 
 
 
 
 
18:32 
19:20 
0h 48min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Tučepi
    Relacija Sarajevo - Tučepi
10:00 
16:18 
6h 18min 
 
 
 
 
 
    Relacija Tučepi - Split
06:24 
08:00 
1h 36min 
 
 
 
 
 
08:09 
09:32 
1h 23min 
 
 
 
 
 
10:59 
12:23 
1h 24min 
 
74,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(9,82 EUR)
12:58 
15:15 
2h 17min 
 
 
 
 
 
14:04 
15:40 
1h 36min 
 
 
 
 
 
17:27 
19:20 
1h 53min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Duba
    Relacija Sarajevo - Duba
10:00 
15:55 
5h 55min 
 
 
 
 
 
    Relacija Duba - Split
10:40 
12:23 
1h 43min 
 
86,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(11,41 EUR)
 
Presjedanje Brist
    Relacija Sarajevo - Brist
10:00 
15:35 
5h 35min 
 
 
 
 
 
    Relacija Brist - Split
05:59 
08:00 
2h 1min 
 
 
 
 
 
10:21 
12:23 
2h 2min 
 
95,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(12,61 EUR)
12:26 
15:15 
2h 49min 
 
 
 
 
 
13:32 
15:40 
2h 8min 
 
 
 
 
 
17:01 
19:20 
2h 19min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Dubci
    Relacija Sarajevo - Dubci
10:00 
17:07 
7h 7min 
 
 
 
 
 
    Relacija Dubci - Split
06:20 
07:15 
0h 55min 
 
 
 
 
 
07:06 
08:00 
0h 54min 
 
 
 
 
 
07:45 
08:50 
1h 5min 
 
 
 
 
 
07:45 
08:50 
1h 5min 
 
 
 
 
 
08:35 
09:32 
0h 57min 
 
 
 
 
 
08:55 
09:45 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:55 
09:45 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:52 
10:45 
0h 53min 
 
 
 
 
 
11:20 
12:15 
0h 55min 
 
 
 
 
 
12:20 
13:15 
0h 55min 
 
 
 
 
 
14:20 
15:15 
0h 55min 
 
 
 
 
 
14:45 
15:40 
0h 55min 
 
 
 
 
 
16:51 
17:45 
0h 54min 
 
 
 
 
 
16:51 
17:45 
0h 54min 
 
 
 
 
 
18:19 
19:20 
1h 1min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Bila
    Relacija Sarajevo - Bila
06:00 
08:00 
2h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bila - Split
08:00 
13:30 
5h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Podgradina
    Relacija Sarajevo - Podgradina
06:00 
11:25 
5h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Podgradina - Split
11:25 
13:30 
2h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Srđevići
    Relacija Sarajevo - Srđevići
06:00 
11:15 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Srđevići - Split
11:15 
13:30 
2h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
Presjedanje Brela (raskršće)
    Relacija Sarajevo - Brela (raskršće)
10:00 
17:02 
7h 2min 
 
 
 
 
 
    Relacija Brela (raskršće) - Split
06:14 
07:15 
1h 1min 
 
 
 
 
 
07:01 
08:00 
0h 59min 
 
 
 
 
 
07:40 
08:50 
1h 10min 
 
 
 
 
 
07:40 
08:50 
1h 10min 
 
 
 
 
 
08:33 
09:32 
0h 59min 
 
 
 
 
 
09:48 
10:45 
0h 57min 
 
 
 
 
 
11:14 
12:15 
1h 1min 
 
 
 
 
 
12:15 
13:15 
1h 0min 
 
 
 
 
 
14:14 
15:15 
1h 1min 
 
 
 
 
 
14:14 
15:15 
1h 1min 
 
 
 
 
 
14:40 
15:40 
1h 0min 
 
 
 
 
 
16:48 
17:45 
0h 57min 
 
 
 
 
 
16:48 
17:45 
0h 57min 
 
 
 
 
 
18:18 
19:20 
1h 2min 
 
 
 
 
 
 
Presjedanje Rešeljke
    Relacija Sarajevo - Rešeljke
06:00 
11:37 
5h 37min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rešeljke - Split
11:37 
13:30 
1h 53min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu