Autobus Rovinj - Skopje

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Rovinj - Skopje 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Rovinj - Zagreb
25.07.2024 - četvrtak
04:40 
10:15 
5h 35min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
14:00 
4h 45min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
16:45 
4h 35min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:15 
3h 15min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
17:55 
4h 40min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
19:35 
4h 35min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
21:30 
5h 30min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Skopje
17:00 
05:05 +1
12h 5min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
05:30 +1
11h 30min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Rovinj - Beograd
20:40 
05:45 +1
9h 5min 
 
62,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Skopje
15:30 
21:45 
6h 15min 
 
26,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
06:00 +1
8h 30min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
06:00 +1
8h 30min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Poreč *
    Relacija Rovinj - Poreč
10:20 
11:05 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
13:00 
0h 50min 
 
5,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
14:00 
0h 45min 
 
5,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
15:59 
0h 44min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
16:46 
0h 46min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:45 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Poreč - Skopje
12:30 
05:05 +1
16h 35min 
 
70,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Slavonski Brod *
    Relacija Rovinj - Slavonski Brod
13:15 
20:45 
7h 30min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slavonski Brod - Skopje
19:00 
05:05 +1
10h 5min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Rovinj - Karlovac
04:40 
09:20 
4h 40min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
13:05 
3h 50min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
17:00 
3h 45min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:35 
4h 35min 
 
24,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Skopje
15:30 
05:05 
13h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Rovinj - Rijeka
04:40 
07:30 
2h 50min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
09:51 
2h 51min 
 
14,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
14:20 
2h 10min 
 
14,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
15:15 
2h 0min 
 
14,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:50 
2h 50min 
 
15,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Skopje
13:30 
05:30 +1
16h 0min 
 
70,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
05:05 +1
14h 35min 
 
70,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Rovinj - Pula
04:40 
05:15 
0h 35min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
08:40 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
09:55 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
10:40 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
11:19 
0h 44min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:15 
12:55 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
13:45 
0h 45min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:20 
15:03 
0h 43min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
15:40 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
16:10 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:45 
16:25 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
18:20 
0h 45min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
19:40 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
20:30 
0h 35min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:55 
22:35 
0h 40min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:45 
23:30 
0h 45min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Skopje
12:00 
05:30 +1
17h 30min 
 
70,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novigrad *
    Relacija Rovinj - Novigrad
10:20 
11:26 
1h 6min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
16:23 
1h 8min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
16:23 
1h 8min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
17:22 
1h 22min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
17:24 
1h 24min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novigrad - Skopje
11:45 
05:05 
17h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Makarska *
    Relacija Rovinj - Makarska
19:00 
07:28 +1
12h 28min 
 
52,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:40 
18:28 
13h 48min 
 
52,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:40 
18:28 
13h 48min 
 
52,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Rijeka 
 
    Relacija Makarska - Skopje
19:45 
12:00 +1
16h 15min 
 
70,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik *
    Relacija Rovinj - Dubrovnik
04:40 
21:43 
17h 3min 
 
64,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Skopje
23:00 
12:00 +1
13h 0min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Skoplju
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.