Autobus Rovinj - Plitvička Jezera

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Rovinj - Plitvička Jezera 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Rovinj - Karlovac
23.07.2024 - utorak
04:40 
09:20 
4h 40min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
17:00 
3h 45min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:35 
4h 35min 
 
24,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Plitvička Jezera
06:40 
08:15 
1h 35min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
08:40 
1h 10min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:20 
09:45 
1h 25min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:10 
11:30 
1h 20min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:07 
1h 37min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
13:50 
1h 30min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:20 
1h 10min 
 
8,00 EUR
 
 
 
15:15 
16:45 
1h 30min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Rovinj - Zagreb
04:40 
10:15 
5h 35min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
16:45 
4h 35min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:15 
3h 15min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
17:55 
4h 40min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
21:30 
5h 30min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Plitvička Jezera
05:45 
08:15 
2h 30min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
08:40 
2h 10min 
 
11,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:45 
09:00 
2h 15min 
 
12,00 EUR
 
 
 
07:30 
09:45 
2h 15min 
 
14,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
10:22 
2h 22min 
 
14,00 EUR
 
 
 
09:00 
11:30 
2h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
11:50 
2h 5min 
 
14,00 EUR
 
 
 
10:30 
13:07 
2h 37min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:50 
2h 20min 
 
14,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
16:45 
2h 30min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:20 
1h 50min 
 
15,00 EUR
 
 
 
19:15 
21:20 
2h 5min 
 
14,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Rovinj - Zadar
04:40 
13:38 
8h 58min 
 
34,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
22:30 
9h 15min 
 
31,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Plitvička Jezera
08:00 
09:45 
1h 45min 
 
15,00 EUR
 
 
 
08:30 
10:15 
1h 45min 
 
15,00 EUR
 
 
 
08:30 
10:30 
2h 0min 
 
15,00 EUR
 
 
 
11:30 
13:15 
1h 45min 
 
15,00 EUR
 
 
 
13:00 
14:45 
1h 45min 
 
15,00 EUR
 
 
 
15:10 
17:50 
2h 40min 
 
13,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:55 
1h 55min 
 
15,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Rovinj - Šibenik
04:40 
15:05 
10h 25min 
 
40,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Plitvička Jezera
13:45 
17:50 
4h 5min 
 
19,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Rovinj - Split
13:15 
01:00 +1
11h 45min 
 
42,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:40 
16:40 
12h 0min 
 
47,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Plitvička Jezera
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
23,00 EUR
 
 
 
09:00 
13:15 
4h 15min 
 
23,00 EUR
 
 
 
10:15 
14:45 
4h 30min 
 
23,00 EUR
 
 
 
12:00 
17:50 
5h 50min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
19:55 
4h 25min 
 
23,00 EUR
 
 
 
 
 
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.