Autobus Rijeka - Novi Sad

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Rijeka - Novi Sad 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vukovar *
    Relacija Rijeka - Vukovar
21.04.2024 - nedjelja
23:00 
06:35 +1
7h 35min 
 
35,90 EUR
 
 
 
    Relacija Vukovar - Novi Sad
16:30 
18:30 
2h 0min 
 
7,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Osijek *
    Relacija Rijeka - Osijek
20:40 
05:15 +1
8h 35min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
05:15 +1
6h 45min 
 
37,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
18:25 
9h 55min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
18:25 
8h 25min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
18:25 
7h 25min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
22:10 
6h 40min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
23:30 
7h 35min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Osijek - Novi Sad
15:45 
18:30 
2h 45min 
 
10,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Brčko *
    Relacija Rijeka - Brčko
20:45 
04:15 +1
7h 30min 
 
53,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
16:00 
7h 0min 
 
53,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Novi Sad
11:35 
16:00 
4h 25min 
 
11,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:20 
16:30 
3h 10min 
 
9,70 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Rijeka - Beograd
21:40 
05:45 +1
8h 5min 
 
58,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:45 
10:30 +1
13h 45min 
 
80,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
11:30 
20:55 
9h 25min 
 
52,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Novi Sad
00:00 
01:15 
1h 15min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:30 
06:10 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:15 
07:00 
1h 45min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
07:15 
1h 15min 
 
8,45 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:50 
08:25 
1h 35min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:50 
08:25 
1h 35min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:40 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
10:30 
1h 15min 
 
8,45 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
11:22 
1h 32min 
 
6,83 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:10 
12:42 
1h 32min 
 
6,83 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:45 
1h 15min 
 
8,45 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:40 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
15:20 
1h 50min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:10 
15:35 
1h 25min 
 
7,34 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:02 
1h 32min 
 
790,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:45 
17:30 
1h 45min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
18:00 
1h 15min 
 
8,45 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:45 
19:00 
1h 15min 
 
8,45 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:45 
21:05 
1h 20min 
 
7,68 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:45 
21:15 
1h 30min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:30 
21:45 
1h 15min 
 
8,45 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:35 
22:45 
1h 10min 
 
7,34 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Rijeka - Banja Luka
07:00 
14:00 
7h 0min 
 
44,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Novi Sad
09:00 
16:30 
7h 30min 
 
20,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Prijedor *
    Relacija Rijeka - Prijedor
07:00 
15:00 
8h 0min 
 
51,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Prijedor - Novi Sad
15:45 
22:30 
6h 45min 
 
16,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.