Autobus Rijeka - Munchen

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Rijeka - Munchen 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Rijeka - Zagreb
25.07.2024 - četvrtak
22:30 
01:05 +1
2h 35min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
09:25 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
10:15 
2h 30min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
11:10 
2h 40min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:55 
11:10 
2h 15min 
 
14,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
14,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
13:30 
2h 30min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
14:00 
2h 5min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
15:30 
2h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
16:10 
2h 15min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:45 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:55 
2h 25min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
18:10 
2h 15min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:45 
2h 45min 
 
12,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
19:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:30 
2h 30min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
22:30 
2h 30min 
 
15,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
23:20 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Munchen
11:00 
18:00 
7h 0min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
21:35 
8h 5min 
 
45,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
21:30 
7h 30min 
 
42,00 EUR
 
 
 
14:00 
21:30 
7h 30min 
 
40,00 EUR
 
 
 
14:40 
21:30 
6h 50min 
 
39,82 EUR
 
 
 
16:00 
23:25 
7h 25min 
 
42,00 EUR
 
 
 
17:30 
02:00 +1
8h 30min 
 
55,38 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
02:00 +1
8h 30min 
 
34,33 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Rijeka - Karlovac
22:30 
00:05 +1
1h 35min 
 
15,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
09:05 
1h 45min 
 
12,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
09:20 
1h 35min 
 
11,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
10:15 
1h 45min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:50 
1h 50min 
 
14,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
11:45 
1h 45min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
12:35 
1h 35min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:35 
1h 35min 
 
12,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:00 
1h 30min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
17:50 
1h 50min 
 
12,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:45 
1h 45min 
 
14,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
19:45 
1h 45min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:35 
1h 35min 
 
14,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:35 
1h 35min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
22:25 
1h 45min 
 
14,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Munchen
14:45 
23:25 
8h 40min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Nova Gradiška *
    Relacija Rijeka - Nova Gradiška
08:30 
16:05 
7h 35min 
 
29,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
16:05 
6h 5min 
 
29,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
16:05 
5h 5min 
 
29,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
16:10 
7h 40min 
 
29,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
19:03 
4h 33min 
 
27,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
20:00 
4h 30min 
 
27,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Nova Gradiška - Munchen
09:00 
18:00 
9h 0min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:50 
21:35 
9h 45min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Slavonski Brod *
    Relacija Rijeka - Slavonski Brod
20:40 
03:45 +1
7h 5min 
 
32,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
03:45 +1
5h 15min 
 
29,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
12:15 
5h 5min 
 
32,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
16:50 
8h 20min 
 
32,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
16:50 
6h 50min 
 
32,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
16:50 
5h 50min 
 
32,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
19:30 
5h 35min 
 
32,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
20:45 
5h 15min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slavonski Brod - Munchen
11:45 
21:30 
9h 45min 
 
42,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Gradiška *
    Relacija Rijeka - Gradiška
07:00 
13:00 
6h 0min 
 
42,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Munchen
08:25 
18:45 
10h 20min 
 
52,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Đakovo *
    Relacija Rijeka - Đakovo
20:40 
04:35 +1
7h 55min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
04:35 +1
6h 5min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
13:05 
5h 55min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
17:30 
9h 0min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
17:30 
7h 30min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
17:30 
6h 30min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
20:20 
6h 25min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
21:25 
5h 55min 
 
32,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Đakovo - Munchen
10:45 
21:30 
10h 45min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Osijek *
    Relacija Rijeka - Osijek
20:40 
05:15 +1
8h 35min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
05:15 +1
6h 45min 
 
37,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
13:45 
6h 35min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
18:25 
9h 55min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
18:25 
8h 25min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
18:25 
7h 25min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
21:00 
7h 5min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
22:10 
6h 40min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Osijek - Munchen
10:05 
21:30 
11h 25min 
 
42,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Rijeka - Banja Luka
07:00 
14:00 
7h 0min 
 
49,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Munchen
07:30 
18:45 
11h 15min 
 
52,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
02:00 +1
14h 0min 
 
56,65 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Rijeka - Šibenik
06:00 
12:26 
6h 26min 
 
27,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
15:05 
6h 5min 
 
27,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
18:56 
6h 26min 
 
27,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
19:25 
5h 55min 
 
27,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Munchen
09:50 
23:25 
13h 35min 
 
55,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Orašje *
    Relacija Rijeka - Orašje
20:45 
03:40 +1
6h 55min 
 
49,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
15:40 
6h 40min 
 
49,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Munchen
12:20 
01:30 +1
13h 10min 
 
64,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Brčko *
    Relacija Rijeka - Brčko
20:45 
04:15 +1
7h 30min 
 
53,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
16:00 
7h 0min 
 
53,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Munchen
08:45 
22:21 
13h 36min 
 
56,65 EUR
 
 
 
11:50 
01:30 +1
13h 40min 
 
64,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Srebrenik *
    Relacija Rijeka - Srebrenik
20:45 
05:00 +1
8h 15min 
 
57,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
16:45 
7h 45min 
 
57,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Srebrenik - Munchen
18:30 
09:00 
14h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Rijeka - Split
15:30 
01:00 +1
9h 30min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
01:00 +1
9h 5min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
14:03 
8h 3min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
16:40 
7h 40min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
20:36 
8h 6min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
21:00 
7h 30min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Munchen
08:30 
23:25 
14h 55min 
 
55,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Tuzla *
    Relacija Rijeka - Tuzla
20:45 
05:30 +1
8h 45min 
 
61,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
17:30 
8h 30min 
 
61,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Munchen
08:00 
22:21 
14h 21min 
 
56,65 EUR
 
 
 
10:30 
01:30 +1
15h 0min 
 
64,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Rijeka - Beograd
21:40 
05:45 +1
8h 5min 
 
58,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:45 
10:30 +1
13h 45min 
 
80,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Munchen
11:00 
01:00 +1
14h 0min 
 
79,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Minhenu
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.