Autobus Pula aerodrom - Labin

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Pula aerodrom - Labin 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Pula aerodrom - Pula
24.06.2024 - ponedjeljak
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
shuttle bus 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
shuttle bus - vozni red provjerite kod prijevoznika 
 
    Relacija Pula - Labin
05:15 
06:10 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
06:55 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
08:55 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
09:28 
0h 58min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
11:55 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
14:25 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
15:10 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
16:10 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:15 
17:10 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:50 
17:45 
0h 55min 
 
4,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:55 
0h 55min 
 
7,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rovinj *
    Relacija Pula aerodrom - Rovinj
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
shuttle bus 
 
    Relacija Rovinj - Labin
04:40 
06:10 
1h 30min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Labinu
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.