Autobus Poreč - Split

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Poreč - Split 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Poreč - Rijeka
23.07.2024 - utorak
08:15 
09:51 
1h 36min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:20 
1h 20min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:15 
1h 15min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
18:50 
1h 35min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
19:59 
1h 44min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:50 
22:25 
1h 35min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Split
09:00 
16:40 
7h 40min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
20:36 
8h 6min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
21:00 
7h 30min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
01:00 +1
9h 30min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
01:00 +1
9h 5min 
 
32,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Poreč - Zagreb
20:50 
01:05 +1
4h 15min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
12:40 
4h 25min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:55 
3h 55min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
21:30 
4h 15min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:30 
4h 15min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Split
00:45 
07:25 
6h 40min 
 
21,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
16:00 
8h 30min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
12:50 
4h 50min 
 
26,50 EUR
 
 
 
08:30 
14:45 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
16:50 
6h 20min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
20:00 
8h 30min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
16:50 
4h 50min 
 
26,50 EUR
 
 
 
16:00 
20:50 
4h 50min 
 
26,50 EUR
 
 
 
16:30 
22:40 
6h 10min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:30 
01:00 +1
5h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
01:50 +1
5h 50min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
03:45 +1
5h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:59 
04:50 +1
4h 51min 
 
26,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Poreč - Karlovac
20:50 
00:05 +1
3h 15min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
11:45 
3h 30min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:00 
3h 0min 
 
22,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
20:35 
3h 20min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
21:35 
3h 20min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Split
08:20 
16:00 
7h 40min 
 
25,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
20:00 
7h 40min 
 
25,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rovinj *
    Relacija Poreč - Rovinj
07:15 
07:57 
0h 42min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
09:41 
0h 41min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
12:00 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
15:42 
0h 42min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
21:55 
0h 35min 
 
5,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
22:45 
0h 45min 
 
5,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rovinj - Split
04:40 
16:40 
12h 0min 
 
47,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
01:00 +1
11h 45min 
 
42,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Poreč - Pula
07:15 
08:40 
1h 25min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:15 
08:40 
1h 25min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:40 
1h 40min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:40 
1h 40min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
12:39 
1h 24min 
 
8,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
12:55 
1h 40min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
12:56 
1h 41min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:25 
1h 25min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:25 
1h 25min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
22:35 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
22:35 
1h 15min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
23:30 
1h 30min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
23:30 
1h 30min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Split
05:15 
16:40 
11h 25min 
 
45,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
21:00 
10h 0min 
 
44,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
01:00 +1
12h 30min 
 
40,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Bale *
    Relacija Poreč - Bale
07:15 
08:18 
1h 3min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:18 
1h 18min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
12:33 
1h 18min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
16:02 
1h 2min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bale - Split
04:55 
16:40 
11h 45min 
 
46,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Nova Gradiška *
    Relacija Poreč - Nova Gradiška
08:15 
16:05 
7h 50min 
 
34,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
19:03 
6h 3min 
 
32,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
20:00 
6h 0min 
 
32,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Nova Gradiška - Split
00:50 
10:02 
9h 12min 
 
32,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
07:25 +1
8h 55min 
 
32,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Slavonski Brod *
    Relacija Poreč - Slavonski Brod
20:50 
03:45 +1
6h 55min 
 
35,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
16:50 
8h 35min 
 
38,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
20:45 
6h 45min 
 
35,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slavonski Brod - Split
00:05 
10:02 
9h 57min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:45 
01:00 +1
9h 15min 
 
36,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
07:25 +1
9h 55min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Đakovo *
    Relacija Poreč - Đakovo
20:50 
04:35 +1
7h 45min 
 
38,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
17:30 
9h 15min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
21:25 
7h 25min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Đakovo - Split
14:40 
01:00 +1
10h 20min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
07:25 +1
10h 45min 
 
37,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:10 
10:02 +1
10h 52min 
 
37,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Osijek *
    Relacija Poreč - Osijek
20:50 
05:15 +1
8h 25min 
 
40,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
18:25 
10h 10min 
 
42,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
22:10 
8h 10min 
 
39,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Osijek - Split
14:00 
01:00 +1
11h 0min 
 
40,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
07:25 +1
11h 25min 
 
38,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
10:02 +1
11h 32min 
 
38,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Poreč - Beograd
08:30 
20:55 
12h 25min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Split
19:00 
07:00 +1
12h 0min 
 
54,67 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:30 
09:00 +1
12h 30min 
 
57,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.