Autobus Poreč - Rastoke (Slunj)

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija niti linija s jednim presjedanjem.
Prikazane su opcije s DVA PRESJEDANJA na prvi dostupan datum.
 
Poreč - Rastoke (Slunj) 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac i Slunj *
    Relacija Poreč - Karlovac
23.07.2024 - utorak
20:50 
00:05 +1
3h 15min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
11:45 
3h 30min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:00 
3h 0min 
 
22,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
20:35 
3h 20min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
21:35 
3h 20min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Slunj
06:40 
07:25 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
08:08 
0h 38min 
 
6,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:10 
10:55 
0h 45min 
 
6,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
12:24 
0h 54min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
13:20 
1h 0min 
 
5,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
16:15 
1h 0min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
19:20 
1h 0min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Slunj - Rastoke (Slunj)
00:00 
00:01 
0h 1min 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Slunj *
    Relacija Poreč - Zagreb
20:50 
01:05 +1
4h 15min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
12:40 
4h 25min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:55 
3h 55min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
21:30 
4h 15min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:30 
4h 15min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Slunj
05:45 
07:25 
1h 40min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
08:08 
1h 38min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:45 
08:28 
1h 43min 
 
10,00 EUR
 
 
 
07:30 
09:10 
1h 40min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
09:50 
1h 50min 
 
10,00 EUR
 
 
 
09:00 
10:55 
1h 55min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
12:24 
1h 54min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:20 
1h 50min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
16:15 
2h 0min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:25 
19:20 
1h 55min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
20:48 
1h 33min 
 
10,00 EUR
 
 
 
    Relacija Slunj - Rastoke (Slunj)
00:00 
00:01 
0h 1min 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.