Autobus Ploče - Zagreb

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Ploče - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Makarska *
    Relacija Ploče - Makarska
23.04.2024 - utorak
05:50 
06:50 
1h 0min 
 
10,80 EUR
 
 
 
09:50 
10:57 
1h 7min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Zagreb
07:25 
13:45 
6h 20min 
 
30,20 EUR
 
 
 
12:00 
18:15 
6h 15min 
 
31,80 EUR
 
 
 
16:30 
23:00 
6h 30min 
 
31,80 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Omiš *
    Relacija Ploče - Omiš
05:50 
07:30 
1h 40min 
 
16,30 EUR
 
 
 
16:25 
18:25 
2h 0min 
 
13,70 EUR
 
 
 
    Relacija Omiš - Zagreb
08:00 
13:45 
5h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
12:38 
18:15 
5h 37min 
 
26,50 EUR
 
 
 
17:07 
23:00 
5h 53min 
 
26,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rogotin *
    Relacija Ploče - Rogotin
18:30 
18:38 
0h 8min 
 
2,90 EUR
 
 
 
19:50 
19:55 
0h 5min 
 
2,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rogotin - Zagreb
23:30 
07:00 +1
7h 30min 
 
34,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Baška Voda *
    Relacija Ploče - Baška Voda
09:50 
11:22 
1h 32min 
 
8,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Baška Voda - Zagreb
07:35 
13:45 
6h 10min 
 
30,20 EUR
 
 
 
12:10 
18:15 
6h 5min 
 
31,80 EUR
 
 
 
16:39 
23:00 
6h 21min 
 
31,80 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Metković *
    Relacija Ploče - Metković
11:51 
12:10 
0h 19min 
 
5,60 EUR
 
 
 
18:30 
18:57 
0h 27min 
 
5,60 EUR
 
 
 
    Relacija Metković - Zagreb
05:10 
13:45 
8h 35min 
 
42,00 EUR
 
via Makarska 
 
10:30 
17:30 
7h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:40 
07:00 +1
7h 20min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Čapljina *
    Relacija Ploče - Čapljina
12:10 
13:20 
1h 10min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Zagreb
22:30 
05:55 +1
7h 25min 
 
35,90 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Ploče - Split
05:50 
08:00 
2h 10min 
 
16,70 EUR
 
 
 
09:50 
12:23 
2h 33min 
 
14,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
18:30 
2h 5min 
 
16,70 EUR
 
 
 
    Relacija Split - Zagreb
01:00 
07:00 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
20:30 
11h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
13:45 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
10:45 
17:45 
7h 0min 
 
20,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
20:20 
8h 20min 
 
20,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
19:30 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:15 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
16:30 
22:30 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
23:00 
5h 0min 
 
26,50 EUR
 
 
 
19:00 
01:45 +1
6h 45min 
 
25,08 EUR
 
 
 
19:00 
02:10 +1
7h 10min 
 
21,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Ploče - Zadar
09:50 
15:56 
6h 6min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Zagreb
03:30 
07:00 
3h 30min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
15,79 EUR
 
 
 
07:30 
11:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
11:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
13:00 
3h 30min 
 
14,47 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
16:00 
3h 30min 
 
15,79 EUR
 
 
 
13:50 
17:45 
3h 55min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:15 
3h 45min 
 
14,47 EUR
 
 
 
15:10 
20:20 
5h 10min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
19:35 
3h 35min 
 
16,50 EUR
 
 
 
16:25 
19:55 
3h 30min 
 
15,79 EUR
 
 
 
17:00 
20:30 
3h 30min 
 
11,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
22:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
01:45 +1
3h 45min 
 
14,47 EUR
 
 
 
22:15 
02:10 +1
3h 55min 
 
16,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Ploče - Šibenik
09:50 
14:30 
4h 40min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Zagreb
06:30 
11:40 
5h 10min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:40 
14:15 
4h 35min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
20:30 
9h 30min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
17:45 
5h 45min 
 
19,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
20:20 
6h 35min 
 
19,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
19:30 
4h 20min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
22:40 
5h 10min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
22:30 
4h 30min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
02:10 +1
5h 30min 
 
20,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar *
    Relacija Ploče - Mostar
12:10 
14:00 
1h 50min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Zagreb
06:55 
16:00 
9h 5min 
 
41,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:50 
05:30 +1
8h 40min 
 
36,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:50 
05:30 +1
8h 40min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:40 
05:55 +1
8h 15min 
 
35,90 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Posedarje *
    Relacija Ploče - Posedarje
09:50 
16:28 
6h 38min 
 
28,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Posedarje - Zagreb
10:00 
13:00 
3h 0min 
 
12,34 EUR
 
 
 
15:30 
20:20 
4h 50min 
 
14,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik *
    Relacija Ploče - Dubrovnik
19:50 
21:43 
1h 53min 
 
12,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Zagreb
09:00 
17:30 
8h 30min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
07:00 +1
9h 0min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir *
    Relacija Ploče - Trogir
09:50 
13:29 
3h 39min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Zagreb
08:30 
14:15 
5h 45min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
20:30 
11h 0min 
 
26,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:05 
17:45 
6h 40min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:35 
20:20 
7h 45min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
19:30 
5h 45min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
22:30 
5h 30min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:31 
02:10 +1
6h 39min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vodice *
    Relacija Ploče - Vodice
09:50 
14:50 
5h 0min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vodice - Zagreb
06:50 
11:40 
4h 50min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:16 
20:30 
9h 14min 
 
23,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
17:45 
5h 25min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
20:20 
6h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:50 
22:40 
4h 50min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:52 
02:10 +1
5h 18min 
 
19,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Marina *
    Relacija Ploče - Marina
09:50 
13:43 
3h 53min 
 
15,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Marina - Zagreb
12:50 
20:20 
7h 30min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sveti Juraj *
    Relacija Ploče - Sveti Juraj
09:50 
18:51 
9h 1min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sveti Juraj - Zagreb
06:47 
10:25 
3h 38min 
 
21,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:58 
10:25 
3h 27min 
 
21,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Ploče - Rijeka
09:50 
20:30 
10h 40min 
 
43,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Zagreb
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
09:25 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
10:15 
2h 30min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
11:10 
2h 40min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:55 
11:10 
2h 15min 
 
14,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
14,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
14,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
13:30 
2h 30min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
14:00 
2h 5min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
15:30 
2h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
16:10 
2h 15min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:45 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:55 
2h 25min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
18:10 
2h 15min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:45 
2h 45min 
 
12,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:45 
2h 45min 
 
12,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
19:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:30 
2h 30min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:20 
2h 20min 
 
11,16 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:20 
2h 20min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
23:20 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
01:05 +1
2h 35min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Ploče - Sarajevo
12:10 
17:30 
5h 20min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zagreb
09:30 
17:55 
8h 25min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
36,41 EUR
 
 
 
22:00 
06:00 +1
8h 0min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Crikvenica *
    Relacija Ploče - Crikvenica
09:50 
19:49 
9h 59min 
 
40,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Crikvenica - Zagreb
06:45 
10:15 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:30 
3h 45min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:45 
15:30 
3h 45min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:55 
3h 55min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:55 
3h 55min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
19:40 
4h 30min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:50 
21:30 
4h 40min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:40 
21:10 
2h 30min 
 
13,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:49 
01:05 +1
5h 16min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.