Autobus Plitvička Jezera - Pula

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Plitvička Jezera - Pula 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Plitvička Jezera - Karlovac
21.04.2024 - nedjelja
06:52 
08:28 
1h 36min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:45 
16:10 
1h 25min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
18:25 
1h 10min 
 
7,70 EUR
 
 
 
17:16 
18:55 
1h 39min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:50 
19:30 
1h 40min 
 
7,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Pula
08:25 
12:35 
4h 10min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
16:45 
4h 20min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
16:45 
4h 20min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:25 
18:15 
3h 50min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
20:15 
4h 20min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
20:15 
4h 20min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:55 
20:30 
3h 35min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:55 
20:30 
3h 35min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
23:30 
4h 35min 
 
24,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
23:30 
3h 35min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
23:30 
3h 35min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Plitvička Jezera - Zagreb
06:52 
09:30 
2h 38min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
11:50 
2h 5min 
 
13,14 EUR
 
 
 
10:45 
12:55 
2h 10min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:45 
17:05 
2h 20min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
19:05 
1h 50min 
 
14,47 EUR
 
 
 
17:16 
19:50 
2h 34min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:50 
20:20 
2h 30min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Pula
07:30 
12:35 
5h 5min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:45 
4h 0min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:45 
4h 0min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
16:45 
5h 15min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
16:45 
5h 15min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
15:50 
3h 25min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
15:50 
3h 25min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:15 
4h 45min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
20:15 
5h 15min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
20:15 
5h 15min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:30 
4h 30min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:30 
4h 30min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
22:35 
5h 5min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
23:30 
5h 30min 
 
26,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
23:30 
4h 30min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
23:30 
4h 30min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:40 
02:10 +1
3h 30min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:40 
02:10 +1
3h 30min 
 
25,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Plitvička Jezera - Zadar
09:45 
12:30 
2h 45min 
 
12,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
16:40 
2h 50min 
 
12,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
18:30 
1h 30min 
 
14,47 EUR
 
 
 
    Relacija Zadar - Pula
08:00 
14:45 
6h 45min 
 
31,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
14:45 
6h 45min 
 
31,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:45 
22:35 
9h 50min 
 
32,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Varaždin *
    Relacija Plitvička Jezera - Varaždin
17:50 
21:55 
4h 5min 
 
17,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Varaždin - Pula
22:45 
05:45 +1
7h 0min 
 
27,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Plitvička Jezera - Šibenik
09:45 
14:20 
4h 35min 
 
17,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
18:10 
4h 20min 
 
17,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Pula
06:30 
14:45 
8h 15min 
 
37,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
14:45 
8h 15min 
 
37,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
22:35 
11h 35min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir *
    Relacija Plitvička Jezera - Trogir
09:45 
15:20 
5h 35min 
 
19,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
19:25 
5h 35min 
 
19,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Pula
05:30 
14:45 
9h 15min 
 
43,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:30 
14:45 
9h 15min 
 
43,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
22:35 
13h 5min 
 
41,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Plitvička Jezera - Split
09:45 
16:00 
6h 15min 
 
23,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
20:00 
6h 10min 
 
23,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Pula
05:00 
14:45 
9h 45min 
 
44,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
 
44,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
22:35 
13h 35min 
 
43,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beograd *
    Relacija Plitvička Jezera - Beograd
10:05 
18:10 
8h 5min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Pula
20:00 
05:40 +1
9h 40min 
 
62,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Puli
by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.