Autobus Piran - Ljubljana

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Piran - Ljubljana 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Portorož *
    Relacija Piran - Portorož
17.04.2024 - srijeda
04:16 
04:22 
0h 6min 
 
 
 
 
 
10:15 
10:21 
0h 6min 
 
 
 
 
 
11:45 
11:52 
0h 7min 
 
 
 
 
 
19:00 
19:06 
0h 6min 
 
 
 
 
 
    Relacija Portorož - Ljubljana
04:22 
07:11 
2h 49min 
 
 
 
 
 
10:21 
13:12 
2h 51min 
 
 
 
 
 
11:52 
15:02 
3h 10min 
 
 
 
 
 
18:54 
20:41 
1h 47min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:06 
21:57 
2h 51min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Izola *
    Relacija Piran - Izola
04:16 
04:39 
0h 23min 
 
 
 
 
 
10:15 
10:34 
0h 19min 
 
 
 
 
 
11:45 
12:15 
0h 30min 
 
 
 
 
 
19:00 
19:19 
0h 19min 
 
 
 
 
 
    Relacija Izola - Ljubljana
04:39 
07:11 
2h 32min 
 
 
 
 
 
10:34 
13:12 
2h 38min 
 
 
 
 
 
12:15 
15:02 
2h 47min 
 
 
 
 
 
19:07 
20:41 
1h 34min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:19 
21:57 
2h 38min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Divača *
    Relacija Piran - Divača
04:16 
05:33 
1h 17min 
 
 
 
 
 
10:15 
11:32 
1h 17min 
 
 
 
 
 
11:45 
13:14 
1h 29min 
 
 
 
 
 
19:00 
20:14 
1h 14min 
 
 
 
 
 
    Relacija Divača - Ljubljana
05:33 
07:11 
1h 38min 
 
 
 
 
 
08:24 
09:57 
1h 33min 
 
 
 
 
 
11:32 
13:12 
1h 40min 
 
 
 
 
 
13:14 
15:02 
1h 48min 
 
 
 
 
 
20:14 
21:57 
1h 43min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kozina *
    Relacija Piran - Kozina
04:16 
05:23 
1h 7min 
 
 
 
 
 
10:15 
11:22 
1h 7min 
 
 
 
 
 
11:45 
13:04 
1h 19min 
 
 
 
 
 
19:00 
20:04 
1h 4min 
 
 
 
 
 
    Relacija Kozina - Ljubljana
05:23 
07:11 
1h 48min 
 
 
 
 
 
08:14 
09:57 
1h 43min 
 
 
 
 
 
11:22 
13:12 
1h 50min 
 
 
 
 
 
13:04 
15:02 
1h 58min 
 
 
 
 
 
20:04 
21:57 
1h 53min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Logatec *
    Relacija Piran - Logatec
04:16 
06:32 
2h 16min 
 
 
 
 
 
10:15 
12:32 
2h 17min 
 
 
 
 
 
11:45 
14:22 
2h 37min 
 
 
 
 
 
19:00 
21:17 
2h 17min 
 
 
 
 
 
    Relacija Logatec - Ljubljana
06:32 
07:11 
0h 39min 
 
 
 
 
 
09:18 
09:57 
0h 39min 
 
 
 
 
 
12:32 
13:12 
0h 40min 
 
 
 
 
 
14:22 
15:02 
0h 40min 
 
 
 
 
 
21:17 
21:57 
0h 40min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vrhnika *
    Relacija Piran - Vrhnika
04:16 
06:44 
2h 28min 
 
 
 
 
 
10:15 
12:45 
2h 30min 
 
 
 
 
 
11:45 
14:35 
2h 50min 
 
 
 
 
 
19:00 
21:30 
2h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Vrhnika - Ljubljana
06:44 
07:11 
0h 27min 
 
 
 
 
 
09:30 
09:57 
0h 27min 
 
 
 
 
 
12:45 
13:12 
0h 27min 
 
 
 
 
 
14:35 
15:02 
0h 27min 
 
 
 
 
 
21:30 
21:57 
0h 27min 
 
 
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Ljubljani
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.