Autobus Orašje - Linz

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Orašje - Linz 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žepče *
    Relacija Orašje - Žepče
28.07.2024 - nedjelja
23:12 
02:50 +1
3h 38min 
 
19,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Linz
08:05 
19:00 
10h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Orašje - Zenica
23:12 
03:40 +1
4h 28min 
 
19,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Linz
07:20 
19:00 
11h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Orašje - Sarajevo
23:12 
05:05 +1
5h 53min 
 
21,54 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
20:15 
5h 5min 
 
19,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Linz
06:00 
19:00 
13h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Linzu
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.