Autobus Opatija - Beč

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija niti linija s jednim presjedanjem.
Prikazane su opcije s DVA PRESJEDANJA na prvi dostupan datum.
 
Opatija - Beč 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Maribor *
    Relacija Opatija - Zagreb
25.07.2024 - četvrtak
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Maribor
17:30 
19:30 
2h 0min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maribor - Beč
17:25 
20:45 
3h 20min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Gradiška *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Gradiška
22:00 
00:00 +1
2h 0min 
 
22,00 EUR
 
 
 
10:30 
13:00 
2h 30min 
 
18,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:52 
2h 22min 
 
22,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
18:40 
2h 10min 
 
18,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Beč
13:25 
20:55 
7h 30min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac i Gradiška *
    Relacija Opatija - Karlovac
07:15 
09:20 
2h 5min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
12:35 
2h 8min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
17:50 
2h 25min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
18:45 
2h 20min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
19:45 
2h 25min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Gradiška
09:30 
13:00 
3h 30min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Beč
13:25 
20:55 
7h 30min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka i Gradiška *
    Relacija Opatija - Rijeka
07:15 
07:30 
0h 15min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
10:47 
0h 20min 
 
3,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
15:45 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
16:45 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
17:40 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Gradiška
07:00 
13:00 
6h 0min 
 
42,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Beč
13:25 
20:55 
7h 30min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Brod (BIH) *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Brod (BIH)
15:30 
17:45 
2h 15min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brod (BIH) - Beč
10:45 
19:40 
8h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Banja Luka *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Banja Luka
22:00 
00:45 +1
2h 45min 
 
25,00 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
15:50 
3h 20min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
19:10 
4h 10min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
19:40 
3h 10min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Beč
12:40 
20:55 
8h 15min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac i Banja Luka *
    Relacija Opatija - Karlovac
07:15 
09:20 
2h 5min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
12:35 
2h 8min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
17:50 
2h 25min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
18:45 
2h 20min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
19:45 
2h 25min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Banja Luka
09:30 
14:00 
4h 30min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Beč
12:40 
20:55 
8h 15min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Orašje *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Orašje
23:45 
03:40 +1
3h 55min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
15:40 
3h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Beč
09:02 
17:10 
8h 8min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Derventa *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Derventa
15:30 
18:05 
2h 35min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Derventa - Beč
10:15 
19:40 
9h 25min 
 
49,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka i Orašje *
    Relacija Opatija - Rijeka
07:15 
07:30 
0h 15min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
10:47 
0h 20min 
 
3,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
15:45 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
16:45 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
17:40 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Orašje
20:45 
03:40 +1
6h 55min 
 
49,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
15:40 
6h 40min 
 
49,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Beč
09:02 
17:10 
8h 8min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Doboj *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Doboj
15:30 
18:30 
3h 0min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Doboj - Beč
11:45 
20:55 
9h 10min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka i Banja Luka *
    Relacija Opatija - Rijeka
07:15 
07:30 
0h 15min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
10:47 
0h 20min 
 
3,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
15:45 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
16:45 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
17:40 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Banja Luka
07:00 
14:00 
7h 0min 
 
49,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Beč
12:40 
20:55 
8h 15min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Brčko *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Brčko
23:45 
04:15 +1
4h 30min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
16:00 
4h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Beč
08:27 
17:10 
8h 43min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka i Brčko *
    Relacija Opatija - Rijeka
07:15 
07:30 
0h 15min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
10:47 
0h 20min 
 
3,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
15:45 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
16:45 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
17:40 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Brčko
20:45 
04:15 +1
7h 30min 
 
53,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
16:00 
7h 0min 
 
53,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Beč
08:27 
17:10 
8h 43min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula i Gradiška *
    Relacija Opatija - Pula
09:20 
11:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
12:35 
2h 0min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
14:45 
1h 50min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
16:00 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
16:45 
1h 55min 
 
11,72 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
18:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:15 
1h 55min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Gradiška
05:30 
13:00 
7h 30min 
 
56,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Beč
13:25 
20:55 
7h 30min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Labin i Orašje *
    Relacija Opatija - Labin
09:20 
10:20 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
11:35 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:50 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
15:05 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
15:45 
0h 55min 
 
6,98 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
17:20 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
19:15 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Labin - Orašje
19:45 
03:40 +1
7h 55min 
 
56,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
15:40 
7h 55min 
 
56,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Beč
09:02 
17:10 
8h 8min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Maglaj *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Maglaj
15:30 
19:20 
3h 50min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Beč
10:55 
20:55 
10h 0min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Jajce *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Jajce
22:00 
02:25 +1
4h 25min 
 
32,00 EUR
 
 
 
12:30 
17:25 
4h 55min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Jajce - Beč
11:05 
20:55 
9h 50min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Labin i Brčko *
    Relacija Opatija - Labin
09:20 
10:20 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
11:35 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:50 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
15:05 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
15:45 
0h 55min 
 
6,98 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
17:20 
1h 0min 
 
7,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
19:15 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Labin - Brčko
19:45 
04:15 +1
8h 30min 
 
59,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
16:00 
8h 15min 
 
59,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Beč
08:27 
17:10 
8h 43min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Žepče *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Žepče
16:30 
21:10 
4h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Beč
10:31 
20:55 
10h 24min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula i Banja Luka *
    Relacija Opatija - Pula
09:20 
11:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
12:35 
2h 0min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
14:45 
1h 50min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
16:00 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
16:45 
1h 55min 
 
11,72 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
18:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:15 
1h 55min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Banja Luka
05:30 
14:00 
8h 30min 
 
64,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Beč
12:40 
20:55 
8h 15min 
 
31,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula i Orašje *
    Relacija Opatija - Pula
09:20 
11:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
12:35 
2h 0min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
14:45 
1h 50min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
16:00 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
16:45 
1h 55min 
 
11,72 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
18:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:15 
1h 55min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Orašje
19:00 
03:40 +1
8h 40min 
 
61,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
15:40 
8h 40min 
 
61,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Beč
09:02 
17:10 
8h 8min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Donji Vakuf *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Donji Vakuf
22:00 
03:15 +1
5h 15min 
 
34,00 EUR
 
 
 
12:30 
18:15 
5h 45min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Beč
10:25 
20:55 
10h 30min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula i Brčko *
    Relacija Opatija - Pula
09:20 
11:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
12:35 
2h 0min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
14:45 
1h 50min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
16:00 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
16:45 
1h 55min 
 
11,72 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
18:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:15 
1h 55min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Brčko
19:00 
04:15 +1
9h 15min 
 
65,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
16:00 
9h 0min 
 
65,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Beč
08:27 
17:10 
8h 43min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka i Beograd *
    Relacija Opatija - Rijeka
07:15 
07:30 
0h 15min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
10:47 
0h 20min 
 
3,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
13:15 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
15:45 
0h 20min 
 
3,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
16:45 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
17:40 
0h 20min 
 
4,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Beograd
21:40 
05:45 +1
8h 5min 
 
58,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:45 
10:30 +1
13h 45min 
 
80,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Beč
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rovinj i Beograd *
    Relacija Opatija - Rovinj
14:05 
17:00 
2h 55min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
18:50 
2h 30min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rovinj - Beograd
20:40 
05:45 +1
9h 5min 
 
62,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Beč
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Travnik *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Travnik
22:00 
04:00 +1
6h 0min 
 
36,00 EUR
 
 
 
12:30 
19:05 
6h 35min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Travnik - Beč
09:45 
20:55 
11h 10min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Zenica *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Zenica
16:30 
22:00 
5h 30min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Beč
07:20 
19:40 
12h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Vitez *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Vitez
22:00 
04:15 +1
6h 15min 
 
38,00 EUR
 
 
 
12:30 
19:25 
6h 55min 
 
38,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vitez - Beč
09:30 
20:55 
11h 25min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Busovača *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Busovača
22:00 
04:30 +1
6h 30min 
 
39,00 EUR
 
 
 
12:30 
19:40 
7h 10min 
 
39,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Busovača - Beč
09:15 
20:45 
11h 30min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir i Donji Vakuf *
    Relacija Opatija - Trogir
12:55 
20:30 
7h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Donji Vakuf
09:45 
14:05 
4h 20min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Beč
10:25 
20:55 
10h 30min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Beograd *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Beograd
23:45 
10:30 +1
10h 45min 
 
60,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Beč
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar i Donji Vakuf *
    Relacija Opatija - Zadar
07:15 
13:38 
6h 23min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
17:50 
4h 55min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Donji Vakuf
07:30 
14:05 
6h 35min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Beč
10:25 
20:55 
10h 30min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Donji Vakuf *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Donji Vakuf
07:00 
11:30 
4h 30min 
 
17,95 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
14:05 
3h 35min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
16:30 
3h 0min 
 
18,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Beč
10:25 
20:55 
10h 30min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik i Donji Vakuf *
    Relacija Opatija - Šibenik
07:15 
15:05 
7h 50min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
19:25 
6h 30min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Donji Vakuf
08:45 
14:05 
5h 20min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Donji Vakuf - Beč
10:25 
20:55 
10h 30min 
 
46,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula i Beograd *
    Relacija Opatija - Pula
09:20 
11:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:35 
12:35 
2h 0min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
14:45 
1h 50min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
16:00 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:50 
16:45 
1h 55min 
 
11,72 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:20 
18:15 
1h 55min 
 
13,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:15 
1h 55min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Beograd
20:00 
05:45 +1
9h 45min 
 
62,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
10:30 +1
15h 30min 
 
93,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Beč
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Kiseljak *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Kiseljak
22:00 
05:00 +1
7h 0min 
 
40,00 EUR
 
 
 
12:30 
20:10 
7h 40min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Beč
06:10 
19:40 
13h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:40 
20:45 
12h 5min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Visoko *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Visoko
22:00 
05:15 +1
7h 15min 
 
40,00 EUR
 
 
 
    Relacija Visoko - Beč
06:30 
19:40 
13h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Sarajevo *
    Relacija Opatija - Zagreb
07:15 
10:15 
3h 0min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:27 
13:30 
3h 3min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:25 
18:45 
3h 20min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:25 
19:40 
3h 15min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
20:40 
3h 20min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Sarajevo
22:00 
06:00 +1
8h 0min 
 
40,00 EUR
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
23:55 
7h 10min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Beč
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Travnik *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Travnik
07:00 
12:00 
5h 0min 
 
20,51 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
14:55 
4h 25min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
17:00 
3h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Travnik - Beč
09:45 
20:55 
11h 10min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar i Travnik *
    Relacija Opatija - Zadar
07:15 
13:38 
6h 23min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
17:50 
4h 55min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Travnik
07:30 
14:55 
7h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Travnik - Beč
09:45 
20:55 
11h 10min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik i Travnik *
    Relacija Opatija - Šibenik
07:15 
15:05 
7h 50min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
19:25 
6h 30min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Travnik
08:45 
14:55 
6h 10min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Travnik - Beč
09:45 
20:55 
11h 10min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Vitez *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Vitez
10:30 
15:15 
4h 45min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
17:30 
4h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vitez - Beč
09:30 
20:55 
11h 25min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Busovača *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Busovača
13:30 
18:00 
4h 30min 
 
27,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Busovača - Beč
09:15 
20:45 
11h 30min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar i Vitez *
    Relacija Opatija - Zadar
07:15 
13:38 
6h 23min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
17:50 
4h 55min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Vitez
07:30 
15:15 
7h 45min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vitez - Beč
09:30 
20:55 
11h 25min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar i Žepče *
    Relacija Opatija - Zadar
07:15 
13:38 
6h 23min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
17:50 
4h 55min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Žepče
07:30 
16:30 
9h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Beč
10:31 
20:55 
10h 24min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir i Maglaj *
    Relacija Opatija - Trogir
12:55 
20:30 
7h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Maglaj
09:45 
17:20 
7h 35min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Beč
10:55 
20:55 
10h 0min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik i Žepče *
    Relacija Opatija - Šibenik
07:15 
15:05 
7h 50min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
19:25 
6h 30min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Žepče
08:45 
16:30 
7h 45min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Beč
10:31 
20:55 
10h 24min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar i Maglaj *
    Relacija Opatija - Zadar
07:15 
13:38 
6h 23min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
17:50 
4h 55min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Maglaj
07:30 
17:20 
9h 50min 
 
39,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Beč
10:55 
20:55 
10h 0min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Maglaj *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Maglaj
10:30 
17:20 
6h 50min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Beč
10:55 
20:55 
10h 0min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Žepče *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Žepče
07:00 
14:00 
7h 0min 
 
30,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
16:30 
6h 0min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Beč
10:31 
20:55 
10h 24min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik i Maglaj *
    Relacija Opatija - Šibenik
07:15 
15:05 
7h 50min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
19:25 
6h 30min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Maglaj
08:45 
17:20 
8h 35min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Maglaj - Beč
10:55 
20:55 
10h 0min 
 
48,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir i Zenica *
    Relacija Opatija - Trogir
12:55 
20:30 
7h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Zenica
09:45 
15:50 
6h 5min 
 
28,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Beč
07:20 
19:40 
12h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar i Zenica *
    Relacija Opatija - Zadar
07:15 
13:38 
6h 23min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
17:50 
4h 55min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Zenica
07:30 
15:50 
8h 20min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Beč
07:20 
19:40 
12h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Kiseljak *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Kiseljak
13:30 
18:20 
4h 50min 
 
27,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Beč
06:10 
19:40 
13h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:40 
20:45 
12h 5min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik i Zenica *
    Relacija Opatija - Šibenik
07:15 
15:05 
7h 50min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
19:25 
6h 30min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Zenica
08:45 
15:50 
7h 5min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Beč
07:20 
19:40 
12h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Zenica *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Zenica
07:00 
13:00 
6h 0min 
 
25,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
15:50 
5h 20min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Beč
07:20 
19:40 
12h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Sarajevo *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Sarajevo
07:30 
14:25 
6h 55min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:45 
5h 15min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
22:20 
6h 20min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Beč
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Makarska i Sarajevo *
    Relacija Opatija - Makarska
22:00 
07:28 +1
9h 28min 
 
40,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:15 
18:28 
11h 13min 
 
40,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:15 
18:28 
11h 13min 
 
40,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Rijeka 
 
    Relacija Makarska - Sarajevo
09:00 
14:25 
5h 25min 
 
29,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
14:25 
5h 25min 
 
28,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
22:20 
5h 5min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Beč
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Beograd *
    Relacija Opatija - Split
07:15 
16:40 
9h 25min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:55 
21:00 
8h 5min 
 
35,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Beograd
20:30 
09:00 +1
12h 30min 
 
57,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
20:30 
13h 30min 
 
62,57 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Beč
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik i Sarajevo *
    Relacija Opatija - Dubrovnik
07:15 
21:43 
14h 28min 
 
55,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Sarajevo
08:00 
14:45 
6h 45min 
 
35,00 EUR
 
 
 
16:00 
22:00 
6h 0min 
 
34,87 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Beč
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
08:00 
20:55 
12h 55min 
 
50,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik i Kiseljak *
    Relacija Opatija - Dubrovnik
07:15 
21:43 
14h 28min 
 
55,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Kiseljak
16:00 
22:30 
6h 30min 
 
34,87 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kiseljak - Beč
06:10 
19:40 
13h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:40 
20:45 
12h 5min 
 
 
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Beču
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.