Autobus Novalja - Šibenik

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Novalja - Šibenik 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Novalja - Zadar
12.12.2023 - utorak
05:50 
07:35 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(101,72 HRK)
11:45 
13:35 
1h 50min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(101,72 HRK)
17:50 
19:35 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(101,72 HRK)
    Relacija Zadar - Šibenik
06:00 
07:35 
1h 35min 
 
8,50 EUR
 
 
(64,04 HRK)
07:00 
08:25 
1h 25min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(61,03 HRK)
09:00 
10:30 
1h 30min 
 
8,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
10:00 
11:30 
1h 30min 
 
8,50 EUR
 
 
(64,04 HRK)
12:00 
13:30 
1h 30min 
 
8,50 EUR
 
 
(64,04 HRK)
13:10 
14:40 
1h 30min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
13:45 
15:05 
1h 20min 
 
8,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(67,06 HRK)
15:00 
16:27 
1h 27min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(61,03 HRK)
16:00 
17:30 
1h 30min 
 
8,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
17:30 
18:56 
1h 26min 
 
8,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(67,06 HRK)
18:00 
19:25 
1h 25min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(59,52 HRK)
18:00 
19:25 
1h 25min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(55,76 HRK)
20:40 
22:10 
1h 30min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
 
 
* Presjedanje Živi Bunari *
    Relacija Novalja - Živi Bunari
05:45 
06:33 
0h 48min 
 
10,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(77,61 HRK)
    Relacija Živi Bunari - Šibenik
11:05 
15:05 
4h 0min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(155,96 HRK)
14:40 
18:56 
4h 16min 
 
20,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(155,96 HRK)
 
 
* Presjedanje Sveti Juraj *
    Relacija Novalja - Sveti Juraj
05:45 
06:58 
1h 13min 
 
12,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(94,93 HRK)
    Relacija Sveti Juraj - Šibenik
10:40 
15:05 
4h 25min 
 
22,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(170,28 HRK)
14:11 
18:56 
4h 45min 
 
22,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(170,28 HRK)
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Novalja - Split
05:50 
10:10 
4h 20min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(226,04 HRK)
    Relacija Split - Šibenik
05:00 
06:30 
1h 30min 
 
8,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(67,06 HRK)
05:00 
06:30 
1h 30min 
 
8,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(67,06 HRK)
06:00 
07:35 
1h 35min 
 
8,70 EUR
 
 
(65,55 HRK)
08:00 
09:40 
1h 40min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
09:00 
10:32 
1h 32min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(70,07 HRK)
10:00 
11:35 
1h 35min 
 
8,70 EUR
 
 
(65,55 HRK)
11:30 
13:05 
1h 35min 
 
8,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(64,8 HRK)
13:00 
14:30 
1h 30min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(70,07 HRK)
13:15 
15:10 
1h 55min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
14:00 
15:35 
1h 35min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(65,55 HRK)
16:00 
17:35 
1h 35min 
 
8,70 EUR
 
 
(65,55 HRK)
16:30 
18:00 
1h 30min 
 
8,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
19:00 
20:35 
1h 35min 
 
8,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(64,8 HRK)
 
 
* Presjedanje Senj *
    Relacija Novalja - Senj
05:45 
07:08 
1h 23min 
 
13,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(103,98 HRK)
    Relacija Senj - Šibenik
10:30 
15:05 
4h 35min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(174,05 HRK)
14:00 
18:56 
4h 56min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(174,05 HRK)
14:50 
19:25 
4h 35min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(163,5 HRK)
14:50 
19:25 
4h 35min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(163,5 HRK)
 
 
* Presjedanje Crikvenica *
    Relacija Novalja - Crikvenica
05:45 
07:45 
2h 0min 
 
17,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(131,1 HRK)
    Relacija Crikvenica - Šibenik
09:45 
15:05 
5h 20min 
 
25,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(191,38 HRK)
13:15 
18:56 
5h 41min 
 
25,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(191,38 HRK)
14:15 
19:25 
5h 10min 
 
24,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(184,6 HRK)
14:15 
19:25 
5h 10min 
 
24,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(184,6 HRK)
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Novalja - Rijeka
05:45 
08:29 
2h 44min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(124,32 HRK)
05:45 
08:29 
2h 44min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Senj 
(124,32 HRK)
    Relacija Rijeka - Šibenik
09:00 
15:05 
6h 5min 
 
27,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(210,21 HRK)
12:30 
18:56 
6h 26min 
 
27,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(210,21 HRK)
13:30 
19:25 
5h 55min 
 
27,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(208,71 HRK)
13:30 
19:25 
5h 55min 
 
27,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(208,71 HRK)
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Novalja - Zagreb
05:45 
10:25 
4h 40min 
 
31,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(238,09 HRK)
    Relacija Zagreb - Šibenik
03:00 
08:25 
5h 25min 
 
20,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(151,44 HRK)
08:30 
13:30 
5h 0min 
 
21,10 EUR
 
 
(158,98 HRK)
08:30 
13:10 
4h 40min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
09:30 
14:40 
5h 10min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
10:30 
15:20 
4h 50min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
10:30 
18:56 
8h 26min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(183,84 HRK)
12:30 
17:30 
5h 0min 
 
21,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,98 HRK)
16:00 
20:15 
4h 15min 
 
21,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,98 HRK)
16:30 
21:10 
4h 40min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
17:00 
22:10 
5h 10min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
 
 
  -> Povoljan smještaj u Šibeniku
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.