Autobus Neum - Zagreb

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Neum - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Čapljina *
    Relacija Neum - Čapljina
17.04.2024 - srijeda
18:20 
19:45 
1h 25min 
 
10,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Čapljina - Zagreb
22:30 
05:55 
7h 25min 
 
35,90 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar *
    Relacija Neum - Mostar
17:35 
19:10 
1h 35min 
 
9,74 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
20:30 
2h 10min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Zagreb
21:40 
05:55 
8h 15min 
 
35,90 EUR
 
 
 
22:00 
05:55 
7h 55min 
 
37,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik *
    Relacija Neum - Dubrovnik
09:00 
11:00 
2h 0min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Zagreb
09:00 
17:30 
8h 30min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
07:00 
9h 0min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Neum - Sarajevo
17:35 
21:30 
3h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zagreb
09:30 
17:55 
8h 25min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
36,41 EUR
 
 
 
16:00 
23:55 
7h 55min 
 
37,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
06:00 
8h 0min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Neum - Banja Luka
17:35 
02:20 
8h 45min 
 
43,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Zagreb
03:15 
06:00 
2h 45min 
 
25,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:36 
3h 6min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:10 
13:20 
4h 10min 
 
27,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:55 
3h 25min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
20:55 
3h 20min 
 
23,08 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Žepče *
    Relacija Neum - Žepče
18:20 
03:10 
8h 50min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
23:30 
5h 55min 
 
31,79 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
23:30 
5h 55min 
 
30,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Žepče - Zagreb
07:40 
12:30 
4h 50min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
23:55 
5h 40min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Neum - Zenica
18:20 
02:30 
8h 10min 
 
33,33 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
22:47 
5h 12min 
 
30,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
22:47 
5h 12min 
 
27,69 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zenica - Zagreb
07:00 
12:30 
5h 30min 
 
30,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
17:55 
7h 25min 
 
28,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
23:55 
6h 25min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Orašje *
    Relacija Neum - Orašje
17:35 
02:47 
9h 12min 
 
43,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Orašje - Zagreb
08:35 
12:15 
3h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:35 
00:15 
3h 40min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Derventa *
    Relacija Neum - Derventa
17:35 
01:00 
7h 25min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
04:15 
9h 55min 
 
46,15 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Derventa - Zagreb
08:00 
11:00 
3h 0min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
17:55 
5h 55min 
 
20,51 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Doboj *
    Relacija Neum - Doboj
17:35 
00:17 
6h 42min 
 
33,33 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
03:50 
9h 30min 
 
43,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Doboj - Zagreb
07:20 
11:00 
3h 40min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
17:55 
6h 25min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Tuzla *
    Relacija Neum - Tuzla
17:35 
01:28 
7h 53min 
 
36,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Zagreb
07:00 
12:15 
5h 15min 
 
41,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
00:15 
5h 15min 
 
41,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Travnik *
    Relacija Neum - Travnik
18:20 
01:20 
7h 0min 
 
25,64 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Travnik - Zagreb
00:00 
06:00 
6h 0min 
 
36,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:20 
20:55 
6h 35min 
 
31,79 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Brčko *
    Relacija Neum - Brčko
17:35 
03:15 
9h 40min 
 
43,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Zagreb
08:30 
12:15 
3h 45min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:15 
00:15 
4h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vinkovci *
    Relacija Neum - Vinkovci
18:20 
07:40 
13h 20min 
 
51,28 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vinkovci - Zagreb
06:00 
10:10 
4h 10min 
 
21,30 EUR
 
 
 
07:05 
11:10 
4h 5min 
 
21,20 EUR
 
 
 
12:45 
17:25 
4h 40min 
 
21,30 EUR
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.