Autobus Makarska - Sukošan

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Makarska - Sukošan 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Makarska - Split
25.07.2024 - četvrtak
06:00 
07:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
06:50 
08:00 
1h 10min 
 
13,00 EUR
 
 
 
07:25 
08:50 
1h 25min 
 
13,00 EUR
 
 
 
09:00 
10:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
09:30 
10:45 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
11:00 
12:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
11:10 
12:23 
1h 13min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
12:21 
13:40 
1h 19min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
14:45 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
14:00 
15:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
16:15 
17:25 
1h 10min 
 
8,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
17:45 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
17:00 
18:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
18:00 
19:20 
1h 20min 
 
13,00 EUR
 
 
 
20:00 
21:15 
1h 15min 
 
13,00 EUR
 
 
 
    Relacija Split - Sukošan
07:30 
10:27 
2h 57min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
12:12 
3h 12min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:45 
13:30 
2h 45min 
 
12,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:21 
2h 51min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
14:50 
2h 50min 
 
12,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
15:42 
2h 42min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
17:57 
2h 57min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:48 
2h 48min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Makarska - Šibenik
11:10 
14:30 
3h 20min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:10 
14:30 
3h 20min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
22:00 
3h 5min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Sukošan
09:15 
10:27 
1h 12min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
12:12 
1h 12min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:30 
1h 30min 
 
6,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:10 
14:21 
1h 11min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
14:50 
1h 5min 
 
6,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:35 
15:42 
1h 7min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
17:57 
1h 12min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:35 
21:48 
1h 13min 
 
7,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Primošten (raskršće) *
    Relacija Makarska - Primošten (raskršće)
11:10 
14:01 
2h 51min 
 
13,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Primošten (raskršće) - Sukošan
14:01 
15:42 
1h 41min 
 
9,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pakoštane (raskršće) *
    Relacija Makarska - Pakoštane (raskršće)
11:10 
15:19 
4h 9min 
 
17,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pakoštane (raskršće) - Sukošan
10:01 
10:27 
0h 26min 
 
4,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:46 
12:12 
0h 26min 
 
4,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:19 
15:42 
0h 23min 
 
4,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:31 
17:57 
0h 26min 
 
4,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vodice *
    Relacija Makarska - Vodice
11:10 
14:50 
3h 40min 
 
15,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vodice - Sukošan
09:31 
10:27 
0h 56min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:16 
12:12 
0h 56min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
13:30 
1h 10min 
 
6,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:22 
14:21 
0h 59min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:05 
14:50 
0h 45min 
 
6,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:51 
15:42 
0h 51min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:01 
17:57 
0h 56min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:47 
21:48 
1h 1min 
 
7,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pirovac *
    Relacija Makarska - Pirovac
11:10 
15:03 
3h 53min 
 
16,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pirovac - Sukošan
09:44 
10:27 
0h 43min 
 
6,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:29 
12:12 
0h 43min 
 
6,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:34 
14:21 
0h 47min 
 
6,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:03 
15:42 
0h 39min 
 
6,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:14 
17:57 
0h 43min 
 
6,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:59 
21:48 
0h 49min 
 
6,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir *
    Relacija Makarska - Trogir
11:10 
13:29 
2h 19min 
 
9,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:10 
13:29 
2h 19min 
 
9,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
20:59 
2h 4min 
 
9,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Sukošan
08:00 
10:27 
2h 27min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
12:12 
2h 42min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:01 
14:21 
2h 20min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:29 
15:42 
2h 13min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:57 
2h 27min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:31 
21:48 
2h 17min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sveti Filip i Jakov *
    Relacija Makarska - Sveti Filip i Jakov
11:10 
15:31 
4h 21min 
 
18,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sveti Filip i Jakov - Sukošan
04:58 
05:17 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:58 
06:17 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:38 
06:57 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:08 
07:27 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:53 
08:12 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:48 
09:07 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:38 
09:57 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:14 
10:27 
0h 13min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:48 
12:07 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:59 
12:12 
0h 13min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:38 
12:57 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:08 
13:27 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:09 
14:21 
0h 12min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:18 
14:37 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:28 
15:47 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:31 
15:42 
0h 11min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:08 
16:27 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:53 
17:12 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:44 
17:57 
0h 13min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:38 
18:57 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:23 
20:42 
0h 19min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:34 
21:48 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rogoznica *
    Relacija Makarska - Rogoznica
11:10 
13:53 
2h 43min 
 
12,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rogoznica - Sukošan
08:25 
10:27 
2h 2min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
12:12 
2h 17min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:26 
14:21 
1h 55min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:53 
15:42 
1h 49min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:59 
17:57 
1h 58min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:56 
21:48 
1h 52min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Marina *
    Relacija Makarska - Marina
11:10 
13:43 
2h 33min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Marina - Sukošan
08:14 
10:27 
2h 13min 
 
11,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:44 
12:12 
2h 28min 
 
11,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:15 
14:21 
2h 6min 
 
11,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:43 
15:42 
1h 59min 
 
11,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:46 
17:57 
2h 11min 
 
11,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:45 
21:48 
2h 3min 
 
11,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Solin *
    Relacija Makarska - Solin
11:10 
13:10 
2h 0min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Solin - Sukošan
07:40 
10:27 
2h 47min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:10 
12:12 
3h 2min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:42 
14:21 
2h 39min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:10 
15:42 
2h 32min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
17:57 
2h 47min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:12 
21:48 
2h 36min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Makarska - Zadar
11:10 
15:56 
4h 46min 
 
20,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:10 
15:56 
4h 46min 
 
20,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
23:21 
4h 26min 
 
20,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Sukošan
07:00 
07:14 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
07:14 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
09:45 
0h 15min 
 
2,12 EUR
 
 
 
11:00 
11:14 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
13:59 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
15:14 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
17:00 
0h 15min 
 
2,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
17:44 
0h 14min 
 
3,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
19:15 
0h 15min 
 
3,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Dubrovnik *
    Relacija Makarska - Dubrovnik
09:15 
11:45 
2h 30min 
 
22,50 EUR
 
 
 
10:15 
13:00 
2h 45min 
 
18,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
17:30 
3h 15min 
 
14,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:05 
19:45 
3h 40min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:40 
21:43 
3h 3min 
 
18,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Dubrovnik - Sukošan
08:00 
15:42 
7h 42min 
 
31,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Makarska - Zagreb
07:25 
13:45 
6h 20min 
 
30,20 EUR
 
 
 
12:00 
18:15 
6h 15min 
 
31,80 EUR
 
 
 
13:30 
19:45 
6h 15min 
 
31,80 EUR
 
 
 
16:30 
23:00 
6h 30min 
 
31,80 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Sukošan
06:00 
09:45 
3h 45min 
 
16,59 EUR
 
 
 
07:30 
12:55 
5h 25min 
 
17,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
17:00 
5h 30min 
 
17,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novi Vinodolski *
    Relacija Makarska - Novi Vinodolski
11:10 
19:38 
8h 28min 
 
35,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novi Vinodolski - Sukošan
06:55 
11:14 
4h 19min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:55 
13:59 
4h 4min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:25 
17:44 
4h 19min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Crikvenica *
    Relacija Makarska - Crikvenica
11:10 
19:49 
8h 39min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Crikvenica - Sukošan
06:45 
11:14 
4h 29min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
13:59 
4h 14min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
17:44 
4h 29min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Makarska - Rijeka
11:10 
20:30 
9h 20min 
 
38,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Sukošan
06:00 
11:14 
5h 14min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
13:59 
4h 59min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
17:44 
5h 14min 
 
23,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Makarska - Pula
18:55 
06:29 +1
11h 34min 
 
49,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Sukošan
05:15 
13:59 
8h 44min 
 
33,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.