Autobus Ljubuški - Zvornik

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija niti linija s jednim presjedanjem.
Prikazane su opcije s DVA PRESJEDANJA na prvi dostupan datum.
 
Ljubuški - Zvornik 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar zapad i Sarajevo *
    Relacija Ljubuški - Mostar zapad
25.07.2024 - četvrtak
10:25 
12:00 
1h 35min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar zapad - Sarajevo
12:00 
14:25 
2h 25min 
 
13,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zvornik
15:30 
19:00 
3h 30min 
 
16,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Sarajevo *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Sarajevo
06:00 
08:35 
2h 35min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
09:45 
2h 45min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
10:40 
2h 40min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
11:35 
2h 35min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:26 
2h 26min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
13:35 
2h 35min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
14:25 
2h 15min 
 
13,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:15 
14:54 
2h 39min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:50 
15:20 
2h 30min 
 
10,00 EUR
 
 
 
15:00 
17:35 
2h 35min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
20:50 
2h 35min 
 
15,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:10 
21:30 
2h 20min 
 
12,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zvornik
15:30 
19:00 
3h 30min 
 
16,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Tuzla *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Tuzla
19:10 
01:28 +1
6h 18min 
 
30,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Zvornik
06:00 
07:30 
1h 30min 
 
4,36 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:50 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:30 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Makarska i Kladanj *
    Relacija Ljubuški - Makarska
07:45 
09:30 
1h 45min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:00 
2h 0min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Kladanj
12:00 
19:00 
7h 0min 
 
33,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kladanj - Zvornik
17:20 
19:00 
1h 40min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Makarska i Sarajevo *
    Relacija Ljubuški - Makarska
07:45 
09:30 
1h 45min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:00 
2h 0min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Sarajevo
09:00 
14:25 
5h 25min 
 
29,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
14:25 
5h 25min 
 
28,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
22:20 
5h 5min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zvornik
15:30 
19:00 
3h 30min 
 
16,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Makarska i Tuzla *
    Relacija Ljubuški - Makarska
07:45 
09:30 
1h 45min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:00 
2h 0min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Makarska - Tuzla
12:00 
20:20 
8h 20min 
 
33,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Zvornik
06:00 
07:30 
1h 30min 
 
4,36 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:50 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:30 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Bijeljina *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Bijeljina
19:10 
03:50 +1
8h 40min 
 
41,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bijeljina - Zvornik
07:40 
08:50 
1h 10min 
 
5,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
10:55 
1h 10min 
 
5,10 EUR
 
 
 
12:50 
14:00 
1h 10min 
 
5,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:05 
17:13 
1h 8min 
 
4,60 EUR
 
 
 
20:45 
22:05 
1h 20min 
 
6,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Brčko *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Brčko
19:10 
03:15 +1
8h 5min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Zvornik
06:45 
08:50 
2h 5min 
 
7,44 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
22:05 
2h 10min 
 
10,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Sarajevo *
    Relacija Ljubuški - Split
07:45 
10:40 
2h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:15 
3h 15min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Sarajevo
07:30 
14:25 
6h 55min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:45 
5h 15min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
22:20 
6h 20min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zvornik
15:30 
19:00 
3h 30min 
 
16,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Tuzla *
    Relacija Ljubuški - Split
07:45 
10:40 
2h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:15 
3h 15min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Tuzla
07:00 
16:00 
9h 0min 
 
43,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Zvornik
06:00 
07:30 
1h 30min 
 
4,36 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:50 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:30 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Banja Luka *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Banja Luka
19:10 
02:20 +1
7h 10min 
 
28,72 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:45 
5h 15min 
 
15,38 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Zvornik
16:00 
22:05 
6h 5min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Brčko *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Brčko
23:45 
04:15 +1
4h 30min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
16:00 
4h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Zvornik
06:45 
08:50 
2h 5min 
 
7,44 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
22:05 
2h 10min 
 
10,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Tuzla *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Tuzla
23:45 
05:30 +1
5h 45min 
 
41,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
17:30 
5h 30min 
 
41,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Zvornik
06:00 
07:30 
1h 30min 
 
4,36 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
10:50 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:30 
1h 20min 
 
7,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Međugorje i Beograd *
    Relacija Ljubuški - Međugorje
10:25 
11:10 
0h 45min 
 
3,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Međugorje - Beograd
18:30 
06:15 +1
11h 45min 
 
41,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Zvornik
06:15 
09:25 
3h 10min 
 
11,79 EUR
 
 
 
10:00 
13:15 
3h 15min 
 
11,79 EUR
 
 
 
11:30 
15:30 
4h 0min 
 
12,40 EUR
 
 
 
22:30 
01:50 +1
3h 20min 
 
11,79 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Beograd *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Beograd
19:30 
06:15 +1
10h 45min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beograd - Zvornik
06:15 
09:25 
3h 10min 
 
11,79 EUR
 
 
 
10:00 
13:15 
3h 15min 
 
11,79 EUR
 
 
 
11:30 
15:30 
4h 0min 
 
12,40 EUR
 
 
 
22:30 
01:50 +1
3h 20min 
 
11,79 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Budva *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Budva
22:10 
03:30 +1
5h 20min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
12:30 
5h 0min 
 
28,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Budva - Zvornik
21:55 
07:00 +1
9h 5min 
 
37,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Ruma *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Ruma
09:00 
14:35 
5h 35min 
 
35,00 EUR
 
 
 
    Relacija Ruma - Zvornik
09:20 
12:25 
3h 5min 
 
10,00 EUR
 
 
 
09:20 
12:25 
3h 5min 
 
9,60 EUR
 
 
 
13:20 
16:00 
2h 40min 
 
10,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Petrovac (MNE) *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Petrovac (MNE)
07:30 
13:00 
5h 30min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Petrovac (MNE) - Zvornik
21:05 
07:00 
9h 55min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Međugorje i Novi Sad *
    Relacija Ljubuški - Međugorje
10:25 
11:10 
0h 45min 
 
3,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Međugorje - Novi Sad
18:30 
07:15 +1
12h 45min 
 
43,59 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novi Sad - Zvornik
08:30 
12:25 
3h 55min 
 
12,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Novi Sad *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Novi Sad
19:30 
07:15 +1
11h 45min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novi Sad - Zvornik
08:30 
12:25 
3h 55min 
 
12,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Banja Luka *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Banja Luka
22:00 
00:45 +1
2h 45min 
 
25,00 EUR
 
 
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
15:50 
3h 20min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
19:10 
4h 10min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
19:40 
3h 10min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Zvornik
16:00 
22:05 
6h 5min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Ruma *
    Relacija Ljubuški - Split
07:45 
10:40 
2h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:15 
3h 15min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Ruma
20:30 
08:15 +1
11h 45min 
 
50,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ruma - Zvornik
09:20 
12:25 
3h 5min 
 
10,00 EUR
 
 
 
09:20 
12:25 
3h 5min 
 
9,60 EUR
 
 
 
13:20 
16:00 
2h 40min 
 
10,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Novi Sad *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Novi Sad
09:00 
15:20 
6h 20min 
 
35,00 EUR
 
 
 
    Relacija Novi Sad - Zvornik
08:30 
12:25 
3h 55min 
 
12,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Omiš i Budva *
    Relacija Ljubuški - Omiš
07:45 
10:10 
2h 25min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:45 
2h 45min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Omiš - Budva
16:30 
23:25 
6h 55min 
 
44,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Budva - Zvornik
21:55 
07:00 +1
9h 5min 
 
37,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Bar *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Bar
22:10 
04:50 +1
6h 40min 
 
28,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
13:40 
6h 10min 
 
32,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bar - Zvornik
20:15 
07:00 
10h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Beograd *
    Relacija Ljubuški - Split
07:45 
10:40 
2h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:15 
3h 15min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Beograd
20:30 
09:00 +1
12h 30min 
 
57,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
20:30 
13h 30min 
 
62,57 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Zvornik
06:15 
09:25 
3h 10min 
 
11,79 EUR
 
 
 
10:00 
13:15 
3h 15min 
 
11,79 EUR
 
 
 
11:30 
15:30 
4h 0min 
 
12,40 EUR
 
 
 
22:30 
01:50 +1
3h 20min 
 
11,79 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Budva *
    Relacija Ljubuški - Split
07:45 
10:40 
2h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:15 
3h 15min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Budva
16:00 
23:25 
7h 25min 
 
46,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Budva - Zvornik
21:55 
07:00 +1
9h 5min 
 
37,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Sarajevo *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Sarajevo
22:00 
06:00 +1
8h 0min 
 
40,00 EUR
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
23:55 
7h 10min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zvornik
15:30 
19:00 
3h 30min 
 
16,92 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Ulcinj *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Ulcinj
22:10 
05:25 +1
7h 15min 
 
29,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
14:15 
6h 45min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ulcinj - Zvornik
19:35 
07:00 
11h 25min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split i Bar *
    Relacija Ljubuški - Split
07:45 
10:40 
2h 55min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
21:15 
3h 15min 
 
24,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Bar
16:00 
00:15 +1
8h 15min 
 
50,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bar - Zvornik
20:15 
07:00 
10h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Beograd *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Beograd
23:45 
10:30 +1
10h 45min 
 
60,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
via Tuzla 
 
    Relacija Beograd - Zvornik
06:15 
09:25 
3h 10min 
 
11,79 EUR
 
 
 
10:00 
13:15 
3h 15min 
 
11,79 EUR
 
 
 
11:30 
15:30 
4h 0min 
 
12,40 EUR
 
 
 
22:30 
01:50 +1
3h 20min 
 
11,79 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb i Frankfurt *
    Relacija Ljubuški - Zagreb
21:15 
05:30 +1
8h 15min 
 
38,46 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Frankfurt
17:30 
08:45 +1
15h 15min 
 
45,32 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Frankfurt - Zvornik
12:00 
10:50 +1
22h 50min 
 
82,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar zapad i Frankfurt *
    Relacija Ljubuški - Mostar zapad
10:25 
12:00 
1h 35min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar zapad - Frankfurt
07:00 
08:45 +1
1d 1h 45min 
 
70,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
14:50 +1
23h 50min 
 
100,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Frankfurt - Zvornik
12:00 
10:50 +1
22h 50min 
 
82,40 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar i Frankfurt *
    Relacija Ljubuški - Mostar
10:25 
12:10 
1h 45min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Frankfurt
06:45 
08:45 +1
1d 2h 0min 
 
72,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Frankfurt - Zvornik
12:00 
10:50 +1
22h 50min 
 
82,40 EUR
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zvorniku
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.