Autobus Livno - Makarska

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Livno - Makarska 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Livno - Split
17.04.2024 - srijeda
11:00 
13:30 
2h 30min 
 
10,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
17:00 
2h 20min 
 
10,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Makarska
08:00 
09:15 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
09:15 
10:30 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
11:15 
12:30 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
13:30 
14:45 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
15:15 
16:30 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
16:00 
17:15 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
16:55 
18:10 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
17:15 
18:28 
1h 13min 
 
9,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:15 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
21:15 
22:30 
1h 15min 
 
10,90 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar *
    Relacija Livno - Mostar
03:49 
07:00 
3h 11min 
 
10,26 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Makarska
13:00 
16:30 
3h 30min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Tuzla *
    Relacija Livno - Tuzla
09:20 
16:00 
6h 40min 
 
26,15 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Makarska
23:10 
07:30 
8h 20min 
 
33,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Makarskoj
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.