Autobus Labin - Poreč

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Labin - Poreč 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Labin - Pula
23.07.2024 - utorak
05:40 
06:29 
0h 49min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:40 
12:35 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
14:45 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:50 
16:45 
0h 55min 
 
6,98 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:15 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:20 
20:15 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:50 
22:45 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Poreč
09:30 
11:05 
1h 35min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
11:05 
1h 35min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:00 
1h 30min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:00 
1h 30min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:00 
1h 30min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:00 
1h 30min 
 
9,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:10 
15:19 
1h 9min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
15:59 
1h 29min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
15:59 
1h 29min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:46 
1h 36min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:10 
16:50 
1h 40min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:45 
1h 25min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:45 
1h 25min 
 
8,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rovinj *
    Relacija Labin - Rovinj
05:40 
07:30 
1h 50min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:50 
1h 30min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rovinj - Poreč
10:20 
11:05 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:10 
13:00 
0h 50min 
 
5,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
14:00 
0h 45min 
 
5,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
15:59 
0h 44min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
16:46 
0h 46min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
18:45 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sv. Marko *
    Relacija Labin - Sv. Marko
05:40 
07:18 
1h 38min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:40 
1h 20min 
 
10,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sv. Marko - Poreč
10:01 
11:05 
1h 4min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:58 
15:59 
1h 1min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:40 
16:46 
1h 6min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:47 
18:45 
0h 58min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Bale *
    Relacija Labin - Bale
05:40 
07:12 
1h 32min 
 
9,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:35 
1h 15min 
 
9,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Bale - Poreč
09:52 
11:05 
1h 13min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:52 
15:59 
1h 7min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:32 
16:46 
1h 14min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:42 
18:45 
1h 3min 
 
6,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Labin - Rijeka
06:10 
07:30 
1h 20min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:15 
1h 15min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
13:15 
1h 20min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
15:45 
1h 15min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
16:45 
1h 25min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:15 
1h 15min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Poreč
04:00 
05:20 
1h 20min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
10:47 
1h 32min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
13:33 
1h 33min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:23 
1h 23min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:50 
21:20 
1h 30min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:45 
22:00 
1h 15min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Delnice *
    Relacija Labin - Delnice
14:30 
16:45 
2h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
17:45 
2h 25min 
 
14,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Delnice - Poreč
17:55 
20:23 
2h 28min 
 
18,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:55 
22:00 
2h 5min 
 
18,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Labin - Karlovac
06:10 
09:20 
3h 10min 
 
22,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
17:50 
3h 20min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
18:45 
3h 25min 
 
22,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Poreč
02:10 
05:20 
3h 10min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:25 
10:47 
3h 22min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:10 
13:33 
3h 23min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:55 
20:23 
3h 28min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
22:00 
3h 5min 
 
22,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Labin - Zagreb
06:10 
10:15 
4h 5min 
 
23,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:45 
4h 15min 
 
23,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
19:40 
4h 20min 
 
23,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Poreč
01:15 
05:20 
4h 5min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
10:47 
4h 17min 
 
24,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
13:33 
4h 18min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:23 
4h 23min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
21:20 
3h 50min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
22:00 
4h 0min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Poreču
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.