Autobus Labin - Osijek

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Labin - Osijek 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Labin - Zagreb
23.07.2024 - utorak
06:10 
10:15 
4h 5min 
 
23,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:45 
4h 15min 
 
23,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
19:40 
4h 20min 
 
23,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Osijek
01:15 
05:15 
4h 0min 
 
18,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:00 
08:10 
4h 10min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
09:45 
3h 45min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
13:45 
3h 45min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
18:25 
4h 10min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
21:00 
4h 0min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
22:10 
3h 55min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Labin - Rijeka
06:10 
07:30 
1h 20min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:15 
1h 15min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
13:15 
1h 20min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
15:45 
1h 15min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
16:45 
1h 25min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:15 
1h 15min 
 
9,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Osijek
07:10 
13:45 
6h 35min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
18:25 
9h 55min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
18:25 
8h 25min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
18:25 
7h 25min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
21:00 
7h 5min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
22:10 
6h 40min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
05:15 +1
8h 35min 
 
39,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
05:15 +1
6h 45min 
 
37,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Labin - Karlovac
06:10 
09:20 
3h 10min 
 
22,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
17:50 
3h 20min 
 
21,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
18:45 
3h 25min 
 
22,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Osijek
00:10 
05:15 
5h 5min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:15 
18:25 
8h 10min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:45 
18:25 
6h 40min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:35 
18:25 
5h 50min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
22:10 
5h 10min 
 
24,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:25 
05:15 +1
6h 50min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Delnice *
    Relacija Labin - Delnice
14:30 
16:45 
2h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:20 
17:45 
2h 25min 
 
14,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Delnice - Osijek
09:15 
18:25 
9h 10min 
 
31,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:45 
18:25 
7h 40min 
 
31,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:25 
05:15 +1
7h 50min 
 
31,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Pula *
    Relacija Labin - Pula
05:40 
06:29 
0h 49min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:40 
12:35 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
14:45 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:50 
16:45 
0h 55min 
 
6,98 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:15 
0h 55min 
 
8,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:20 
20:15 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:50 
22:45 
0h 55min 
 
7,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Pula - Osijek
12:30 
22:10 
9h 40min 
 
41,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rovinj *
    Relacija Labin - Rovinj
05:40 
07:30 
1h 50min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:20 
18:50 
1h 30min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rovinj - Osijek
13:15 
22:10 
8h 55min 
 
41,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Crikvenica *
    Relacija Labin - Crikvenica
06:10 
09:41 
3h 31min 
 
14,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
14:15 
2h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Crikvenica - Osijek
14:00 
22:10 
8h 10min 
 
40,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:25 
22:10 
7h 45min 
 
40,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
22:00 
6h 0min 
 
39,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:49 
05:15 +1
9h 26min 
 
40,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Labin - Zadar
06:10 
13:38 
7h 28min 
 
29,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
17:50 
5h 55min 
 
29,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Osijek
10:30 
18:25 
7h 55min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
22:10 
8h 40min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:15 
06:30 +1
8h 15min 
 
32,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:50 
08:10 +1
8h 20min 
 
32,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Biograd na moru *
    Relacija Labin - Biograd na moru
11:55 
18:35 
6h 40min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Biograd na moru - Osijek
21:27 
06:30 +1
9h 3min 
 
33,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:10 
08:10 +1
9h 0min 
 
33,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Labin - Šibenik
11:55 
19:25 
7h 30min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Osijek
20:35 
06:30 +1
9h 55min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:20 
08:10 +1
9h 50min 
 
36,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Trogir *
    Relacija Labin - Trogir
11:55 
20:30 
8h 35min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Trogir - Osijek
19:31 
06:30 +1
10h 59min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
08:10 +1
10h 40min 
 
37,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Labin - Split
06:10 
16:40 
10h 30min 
 
41,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
21:00 
9h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Osijek
19:00 
06:30 +1
11h 30min 
 
38,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
08:10 +1
11h 10min 
 
38,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Osijeku
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.