Autobus Kutina - Rijeka

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Kutina - Rijeka 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Kutina - Zagreb
23.07.2024 - utorak
06:20 
07:30 
1h 10min 
 
 
 
više polazaka 
 
    Relacija Zagreb - Rijeka
01:15 
03:45 
2h 30min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
12,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:15 
08:55 
2h 40min 
 
12,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
09:00 
2h 30min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:10 
2h 40min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:55 
10:00 
2h 5min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
11:45 
2h 30min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
11:50 
2h 20min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:15 
2h 15min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:15 
13:30 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:15 
2h 45min 
 
10,73 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
14:10 
2h 10min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
16:00 
2h 30min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
16:55 
2h 40min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:55 
17:10 
2h 15min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
17:50 
2h 50min 
 
11,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
18:00 
2h 30min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:20 
2h 20min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
19:45 
2h 15min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:55 
21:10 
2h 15min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:40 
2h 40min 
 
16,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novska *
    Relacija Kutina - Novska
00:32 
01:01 
0h 29min 
 
 
 
 
 
06:53 
07:21 
0h 28min 
 
 
 
 
 
08:02 
08:28 
0h 26min 
 
 
 
 
 
09:45 
10:14 
0h 29min 
 
 
 
 
 
11:40 
12:08 
0h 28min 
 
 
 
 
 
14:36 
15:03 
0h 27min 
 
 
 
 
 
15:23 
15:56 
0h 33min 
 
 
 
 
 
16:36 
17:04 
0h 28min 
 
 
 
 
 
21:49 
22:19 
0h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Novska - Rijeka
15:43 
19:45 
4h 2min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sisak *
    Relacija Kutina - Sisak
06:15 
07:15 
1h 0min 
 
 
 
 
 
06:40 
07:40 
1h 0min 
 
 
 
 
 
11:30 
12:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
12:30 
13:30 
1h 0min 
 
 
 
 
 
    Relacija Sisak - Rijeka
01:15 
05:05 
3h 50min 
 
25,20 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Đakovo *
    Relacija Kutina - Đakovo
08:07 
10:42 
2h 35min 
 
 
 
više polazaka 
 
    Relacija Đakovo - Rijeka
05:10 
11:45 
6h 35min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
13:30 
6h 30min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:40 
17:10 
6h 30min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:40 
18:00 
7h 20min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:40 
16:55 
6h 15min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
20:40 
6h 25min 
 
32,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
21:10 
6h 30min 
 
36,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:40 
03:45 +1
6h 5min 
 
34,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Rijeci
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.