Autobus Koper - Žepče

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Koper - Žepče 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Doboj *
    Relacija Koper - Doboj
17.04.2024 - srijeda
18:00 
05:00 
11h 0min 
 
32,96 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
20:20 
10h 30min 
 
41,20 EUR
 
 
 
    Relacija Doboj - Žepče
02:00 
02:50 
0h 50min 
 
5,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
09:15 
0h 45min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Tuzla *
    Relacija Koper - Tuzla
18:00 
03:45 
9h 45min 
 
32,96 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
20:35 
10h 45min 
 
41,20 EUR
 
 
 
    Relacija Tuzla - Žepče
08:00 
10:00 
2h 0min 
 
7,69 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zenica *
    Relacija Koper - Zenica
18:00 
06:40 
12h 40min 
 
36,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
22:20 
12h 30min 
 
41,20 EUR
 
 
 
    Relacija Zenica - Žepče
10:30 
11:25 
0h 55min 
 
2,97 EUR
 
 
 
13:00 
14:00 
1h 0min 
 
3,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
17:33 
0h 48min 
 
2,97 EUR
 
 
 
20:05 
20:50 
0h 45min 
 
5,38 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:30 
21:25 
0h 55min 
 
2,97 EUR
 
 
 
22:47 
23:30 
0h 43min 
 
3,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kakanj *
    Relacija Koper - Kakanj
18:00 
07:00 
13h 0min 
 
36,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
22:55 
13h 5min 
 
41,20 EUR
 
 
 
    Relacija Kakanj - Žepče
10:00 
11:25 
1h 25min 
 
5,90 EUR
 
 
 
19:30 
20:50 
1h 20min 
 
8,21 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
21:25 
1h 25min 
 
5,90 EUR
 
 
 
22:13 
23:30 
1h 17min 
 
6,15 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Koper - Sarajevo
18:00 
08:10 
14h 10min 
 
36,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
23:50 
14h 0min 
 
41,20 EUR
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Žepče
09:00 
11:25 
2h 25min 
 
10,46 EUR
 
 
 
15:25 
17:33 
2h 8min 
 
10,46 EUR
 
 
 
18:30 
20:50 
2h 20min 
 
11,28 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:25 
2h 25min 
 
10,46 EUR
 
 
 
21:30 
23:30 
2h 0min 
 
10,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Žepču
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.