Autobus Igalo - Subotica

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Igalo - Subotica 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Podgorica *
    Relacija Igalo - Podgorica
25.07.2024 - četvrtak
04:10 
07:30 
3h 20min 
 
10,70 EUR
 
 
 
09:45 
12:51 
3h 6min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:25 
13:09 
3h 44min 
 
11,70 EUR
 
 
 
13:20 
16:50 
3h 30min 
 
9,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
17:28 
3h 38min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
18:13 
3h 43min 
 
10,70 EUR
 
 
 
16:35 
19:47 
3h 12min 
 
10,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:05 
21:36 
3h 31min 
 
9,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Podgorica - Subotica
20:45 
10:40 +1
13h 55min 
 
44,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:40 
11:10 +1
12h 30min 
 
44,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Budva *
    Relacija Igalo - Budva
04:10 
06:00 
1h 50min 
 
7,70 EUR
 
 
 
07:35 
09:40 
2h 5min 
 
7,70 EUR
 
 
 
09:45 
11:15 
1h 30min 
 
6,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:25 
11:35 
2h 10min 
 
8,70 EUR
 
 
 
12:00 
14:15 
2h 15min 
 
8,70 EUR
 
 
 
13:20 
15:31 
2h 11min 
 
5,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
16:05 
2h 15min 
 
7,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:55 
2h 25min 
 
7,70 EUR
 
 
 
16:35 
18:07 
1h 32min 
 
6,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:05 
20:04 
1h 59min 
 
5,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Budva - Subotica
19:20 
10:40 +1
15h 20min 
 
44,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
11:10 +1
14h 10min 
 
44,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kotor *
    Relacija Igalo - Kotor
04:10 
05:15 
1h 5min 
 
4,35 EUR
 
 
 
07:35 
08:58 
1h 23min 
 
4,35 EUR
 
 
 
09:25 
10:44 
1h 19min 
 
6,85 EUR
 
 
 
12:00 
13:25 
1h 25min 
 
6,85 EUR
 
 
 
13:20 
14:49 
1h 29min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:50 
15:15 
1h 25min 
 
4,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:15 
1h 45min 
 
5,35 EUR
 
 
 
18:05 
19:32 
1h 27min 
 
3,85 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kotor - Subotica
18:40 
10:40 +1
16h 0min 
 
47,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:50 
11:10 +1
15h 20min 
 
47,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sutomore *
    Relacija Igalo - Sutomore
07:35 
10:30 
2h 55min 
 
9,70 EUR
 
 
 
12:00 
15:10 
3h 10min 
 
12,70 EUR
 
 
 
    Relacija Sutomore - Subotica
19:55 
10:40 +1
14h 45min 
 
42,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Subotici
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.