Autobus Busovača - Vitez

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Busovača - Vitez 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Busovača - Sarajevo
17.04.2024 - srijeda
06:30 
08:05 
1h 35min 
 
6,77 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Vitez
07:30 
09:05 
1h 35min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
10:50 
1h 35min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
11:25 
1h 25min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
15:05 
1h 35min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
15:25 
1h 25min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:05 
1h 35min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
20:20 
1h 20min 
 
9,23 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Busovača - Zagreb
23:30 
06:00 
6h 30min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
20:55 
7h 10min 
 
35,38 EUR
 
 
 
    Relacija Zagreb - Vitez
12:30 
19:25 
6h 55min 
 
37,83 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
04:15 
6h 15min 
 
32,78 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Maribor *
    Relacija Busovača - Maribor
09:15 
17:25 
8h 10min 
 
 
 
 
 
    Relacija Maribor - Vitez
21:33 
05:35 
8h 2min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Graz *
    Relacija Busovača - Graz
09:15 
18:32 
9h 17min 
 
 
 
 
 
    Relacija Graz - Vitez
20:30 
05:35 
9h 5min 
 
43,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beč *
    Relacija Busovača - Beč
09:15 
20:45 
11h 30min 
 
 
 
 
 
    Relacija Beč - Vitez
18:00 
05:35 
11h 35min 
 
48,00 EUR
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Vitezu
    by Booking.com
 
 
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.