Autobus Biograd na moru - Slunj

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Biograd na moru - Slunj 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zadar *
    Relacija Biograd na moru - Zadar
23.07.2024 - utorak
07:20 
07:55 
0h 35min 
 
4,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
08:00 
0h 40min 
 
4,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:08 
10:41 
0h 33min 
 
5,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:53 
12:26 
0h 33min 
 
5,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:02 
14:35 
0h 33min 
 
5,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
15:05 
0h 25min 
 
3,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:38 
18:11 
0h 33min 
 
5,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:10 
18:45 
0h 35min 
 
2,92 EUR
 
 
 
18:30 
19:00 
0h 30min 
 
4,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:27 
22:05 
0h 38min 
 
5,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:10 
23:40 
0h 30min 
 
5,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zadar - Slunj
15:10 
18:20 
3h 10min 
 
17,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vodice *
    Relacija Biograd na moru - Vodice
07:33 
08:13 
0h 40min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:35 
08:15 
0h 40min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
11:10 
0h 40min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:40 
14:20 
0h 40min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:33 
16:13 
0h 40min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
17:50 
0h 35min 
 
5,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:03 
18:40 
0h 37min 
 
6,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:33 
20:12 
0h 39min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
21:50 
0h 30min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
22:40 
0h 40min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vodice - Slunj
14:05 
18:20 
4h 15min 
 
18,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Šibenik *
    Relacija Biograd na moru - Šibenik
05:15 
06:05 
0h 50min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:33 
08:25 
0h 52min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:35 
08:27 
0h 52min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
11:30 
1h 0min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:40 
14:40 
1h 0min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:33 
16:25 
0h 52min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
18:10 
0h 55min 
 
5,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:03 
18:56 
0h 53min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:35 
19:25 
0h 50min 
 
5,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:33 
20:25 
0h 52min 
 
5,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:20 
22:10 
0h 50min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
22:56 
0h 56min 
 
5,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Šibenik - Slunj
13:45 
18:20 
4h 35min 
 
19,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Karlovac *
    Relacija Biograd na moru - Karlovac
14:40 
19:30 
4h 50min 
 
20,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Karlovac - Slunj
06:40 
07:25 
0h 45min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
08:08 
0h 38min 
 
6,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:10 
10:55 
0h 45min 
 
6,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
12:24 
0h 54min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:20 
13:20 
1h 0min 
 
5,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:15 
16:15 
1h 0min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:20 
19:20 
1h 0min 
 
6,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Zagreb *
    Relacija Biograd na moru - Zagreb
23:10 
03:45 +1
4h 35min 
 
18,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
11:40 
4h 20min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:10 
14:10 
4h 0min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
17:45 
4h 30min 
 
19,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:40 
20:20 
5h 40min 
 
19,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:53 
20:30 
8h 37min 
 
22,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:25 
21:40 
3h 15min 
 
19,80 EUR
 
 
 
18:30 
22:40 
4h 10min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:10 
22:45 
4h 35min 
 
16,46 EUR
 
 
 
19:25 
23:25 
4h 0min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zagreb - Slunj
05:45 
07:25 
1h 40min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
08:08 
1h 38min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:45 
08:28 
1h 43min 
 
10,00 EUR
 
 
 
07:30 
09:10 
1h 40min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
09:50 
1h 50min 
 
10,00 EUR
 
 
 
09:00 
10:55 
1h 55min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
12:24 
1h 54min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
13:20 
1h 50min 
 
11,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:15 
16:15 
2h 0min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:25 
19:20 
1h 55min 
 
12,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
20:48 
1h 33min 
 
10,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Biograd na moru - Split
05:15 
07:25 
2h 10min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:35 
10:02 
2h 27min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:33 
10:05 
2h 32min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
16:00 
2h 45min 
 
12,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:33 
18:05 
2h 32min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
20:00 
2h 45min 
 
12,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:03 
20:36 
2h 33min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:35 
21:00 
2h 25min 
 
13,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Slunj
12:00 
18:20 
6h 20min 
 
25,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Slunju
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.