Autobus Beograd - Zagreb

                 
 
Polazna stanica:
 
Dolazna stanica:     timetable reverse
 
           Za datum:
    
 
 
Za traženu relaciju nema direktnih linija.
Prikazane su opcije s presjedanjem na prvi dostupan datum.
 
Beograd - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
 
 
 
* Presjedanje Brod (BIH) *
    Relacija Beograd - Brod (BIH)
21.06.2024 - petak
17:00 
20:55 
3h 55min 
 
16,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brod (BIH) - Zagreb
08:20 
11:00 
2h 40min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Ruma *
    Relacija Beograd - Ruma
20:14 
21:26 
1h 12min 
 
 
 
više polazaka 
 
    Relacija Ruma - Zagreb
11:45 
17:30 
5h 45min 
 
29,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Vukovar *
    Relacija Beograd - Vukovar
06:30 
09:10 
2h 40min 
 
15,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Vukovar - Zagreb
06:45 
11:10 
4h 25min 
 
22,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Gradiška *
    Relacija Beograd - Gradiška
23:30 
04:20 +1
4h 50min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gradiška - Zagreb
04:00 
06:00 
2h 0min 
 
22,05 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:10 
10:36 
2h 26min 
 
18,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
14:55 
2h 25min 
 
18,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:33 
20:55 
2h 22min 
 
20,51 EUR
 
 
 
19:30 
22:00 
2h 30min 
 
22,56 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Brčko *
    Relacija Beograd - Brčko
07:00 
10:30 
3h 30min 
 
13,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:30 
3h 30min 
 
12,00 EUR
 
 
 
14:00 
16:54 
2h 54min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:00 
18:30 
3h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:30 
23:00 
3h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Brčko - Zagreb
08:30 
12:15 
3h 45min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:15 
00:15 +1
4h 0min 
 
31,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Osijek *
    Relacija Beograd - Osijek
06:30 
10:08 
3h 38min 
 
19,00 EUR
 
 
 
06:30 
10:08 
3h 38min 
 
19,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Osijek - Zagreb
04:30 
08:30 
4h 0min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:15 
10:30 
4h 15min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
11:50 
4h 20min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
14:00 
4h 0min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
17:45 
4h 15min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
18:00 
4h 0min 
 
12,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
01:00 +1
4h 0min 
 
17,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
02:40 +1
4h 10min 
 
18,80 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novi Sad *
    Relacija Beograd - Novi Sad
00:00 
01:15 
1h 15min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
04:30 
06:10 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
06:20 
1h 20min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:15 
07:00 
1h 45min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
07:15 
1h 15min 
 
8,71 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:50 
08:25 
1h 35min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:50 
08:25 
1h 35min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
08:53 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:15 
10:00 
1h 45min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
10:00 
1h 30min 
 
5,47 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:45 
10:10 
1h 25min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:15 
10:30 
1h 15min 
 
8,71 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
10:40 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:45 
11:08 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:50 
11:22 
1h 32min 
 
6,83 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
12:23 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:10 
12:42 
1h 32min 
 
6,83 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:45 
13:20 
1h 35min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
13:45 
1h 15min 
 
8,71 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:23 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
14:40 
1h 40min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:45 
15:10 
1h 25min 
 
7,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
15:20 
1h 50min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:10 
15:35 
1h 25min 
 
7,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:45 
16:08 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:02 
1h 32min 
 
790,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:45 
17:30 
1h 45min 
 
700,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:45 
18:00 
1h 15min 
 
8,71 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:40 
18:08 
1h 28min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:45 
19:00 
1h 15min 
 
8,71 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:15 
19:38 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:15 
20:38 
1h 23min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:45 
21:05 
1h 20min 
 
7,69 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:45 
21:15 
1h 30min 
 
960,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:15 
21:25 
1h 10min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:30 
21:45 
1h 15min 
 
8,71 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:00 
22:00 
1h 0min 
 
860,00 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:35 
22:45 
1h 10min 
 
7,35 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:00 
23:10 
1h 10min 
 
6,41 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novi Sad - Zagreb
11:00 
17:30 
6h 30min 
 
29,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Laktaši *
    Relacija Beograd - Laktaši
23:30 
04:50 +1
5h 20min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Laktaši - Zagreb
03:30 
06:00 
2h 30min 
 
24,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:45 
14:55 
3h 10min 
 
23,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:55 
2h 55min 
 
22,05 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Tuzla *
    Relacija Beograd - Tuzla
09:00 
13:20 
4h 20min 
 
19,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
20:20 
4h 20min 
 
19,49 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tuzla - Zagreb
07:00 
12:15 
5h 15min 
 
41,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
00:15 +1
5h 15min 
 
41,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Derventa *
    Relacija Beograd - Derventa
19:30 
01:00 +1
5h 30min 
 
18,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
03:00 +1
5h 30min 
 
18,96 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
12:50 
5h 50min 
 
18,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
15:10 
5h 40min 
 
18,96 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
18:30 
5h 30min 
 
17,44 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
21:15 
4h 15min 
 
17,44 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Derventa - Zagreb
08:00 
11:00 
3h 0min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
17:55 
5h 55min 
 
20,51 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Banja Luka *
    Relacija Beograd - Banja Luka
19:30 
02:00 +1
6h 30min 
 
25,64 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
05:00 +1
7h 30min 
 
25,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
23:30 
05:10 +1
5h 40min 
 
25,64 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
14:35 
7h 35min 
 
25,64 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
17:00 
7h 30min 
 
25,62 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
20:30 
7h 30min 
 
25,64 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
23:15 
6h 15min 
 
25,64 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Banja Luka - Zagreb
03:15 
06:00 
2h 45min 
 
25,13 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:30 
10:36 
3h 6min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:10 
13:20 
4h 10min 
 
30,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:55 
3h 25min 
 
26,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:35 
20:55 
3h 20min 
 
23,08 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Ljubljana *
    Relacija Beograd - Ljubljana
21:00 
04:32 +1
7h 32min 
 
38,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Ljubljana - Zagreb
08:25 
11:10 
2h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
 
 
* Presjedanje Doboj *
    Relacija Beograd - Doboj
15:00 
20:25 
5h 25min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Doboj - Zagreb
07:20 
11:00 
3h 40min 
 
23,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
17:55 
6h 25min 
 
23,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Rijeka *
    Relacija Beograd - Rijeka
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
52,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Rijeka - Zagreb
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:10 
09:25 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:20 
10:00 
2h 40min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:45 
10:15 
2h 30min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:30 
11:10 
2h 40min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:55 
11:10 
2h 15min 
 
14,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
14,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
11:45 
2h 45min 
 
14,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
11:50 
2h 20min 
 
13,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
11:50 
2h 20min 
 
13,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:00 
12:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:00 
13:30 
2h 30min 
 
15,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
14:00 
2h 30min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:55 
14:00 
2h 5min 
 
11,40 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
15:30 
2h 30min 
 
13,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:55 
16:10 
2h 15min 
 
14,10 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:30 
16:45 
2h 15min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
18:00 
2h 30min 
 
6,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
17:55 
2h 25min 
 
13,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:55 
18:10 
2h 15min 
 
13,70 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:45 
2h 45min 
 
12,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:00 
18:45 
2h 45min 
 
12,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:00 
19:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
20:40 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:30 
2h 30min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:20 
2h 20min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:00 
21:20 
2h 20min 
 
9,99 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:30 
22:00 
2h 30min 
 
15,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:40 
23:20 
2h 40min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:30 
01:05 +1
2h 35min 
 
15,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Novi Grad *
    Relacija Beograd - Novi Grad
21:30 
06:45 +1
9h 15min 
 
28,18 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
18:50 
9h 20min 
 
28,18 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Novi Grad - Zagreb
10:25 
13:20 
2h 55min 
 
20,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Prijedor *
    Relacija Beograd - Prijedor
21:30 
06:00 +1
8h 30min 
 
27,15 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
15:30 
8h 30min 
 
27,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
15:30 
8h 30min 
 
27,18 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:30 
18:10 
8h 40min 
 
27,15 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
21:45 
7h 45min 
 
27,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Prijedor - Zagreb
09:55 
13:20 
3h 25min 
 
24,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
10:30 
14:55 
4h 25min 
 
33,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Gračac *
    Relacija Beograd - Gračac
20:30 
06:00 +1
9h 30min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gračac - Zagreb
09:30 
12:55 
3h 25min 
 
17,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
20:20 
3h 50min 
 
16,60 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Beč *
    Relacija Beograd - Beč
21:00 
05:45 +1
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
16:45 
8h 45min 
 
36,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Beč - Zagreb
08:15 
13:30 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
21:45 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Knin *
    Relacija Beograd - Knin
20:30 
07:00 +1
10h 30min 
 
35,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Knin - Zagreb
08:40 
12:55 
4h 15min 
 
20,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:25 
19:05 
4h 40min 
 
18,00 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Poreč *
    Relacija Beograd - Poreč
08:00 
19:40 
11h 40min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
19:40 
11h 40min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Poreč - Zagreb
08:15 
12:40 
4h 25min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
14:00 
17:55 
3h 55min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:15 
21:30 
4h 15min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:50 
01:05 +1
4h 15min 
 
24,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Umag *
    Relacija Beograd - Umag
08:00 
19:00 
11h 0min 
 
60,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Umag - Zagreb
09:00 
14:00 
5h 0min 
 
30,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
20:00 
01:05 +1
5h 5min 
 
30,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Sarajevo *
    Relacija Beograd - Sarajevo
22:00 
07:10 +1
9h 10min 
 
28,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
15:40 
7h 40min 
 
24,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
07:00 
15:52 
8h 52min 
 
21,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
11:30 
19:30 
8h 0min 
 
24,50 EUR
 
 
 
13:15 
20:40 
7h 25min 
 
24,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Sarajevo - Zagreb
09:30 
17:55 
8h 25min 
 
38,97 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
36,41 EUR
 
 
 
22:00 
06:00 +1
8h 0min 
 
40,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Split *
    Relacija Beograd - Split
20:30 
09:00 +1
12h 30min 
 
57,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Split - Zagreb
01:00 
07:00 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
20:30 
11h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
13:45 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
10:45 
17:45 
7h 0min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
20:20 
8h 20min 
 
23,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
20:30 
7h 30min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:15 
19:30 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:15 
4h 45min 
 
26,50 EUR
 
 
 
16:30 
22:30 
6h 0min 
 
25,00 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
23:00 
5h 0min 
 
26,50 EUR
 
 
 
19:00 
02:10 +1
7h 10min 
 
21,30 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Salzburg *
    Relacija Beograd - Salzburg
13:00 
03:00 +1
14h 0min 
 
141,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Salzburg - Zagreb
21:45 
03:00 +1
5h 15min 
 
41,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Priština *
    Relacija Beograd - Priština
21:30 
04:00 +1
6h 30min 
 
16,50 EUR
 
 
 
10:40 
16:10 
5h 30min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
17:30 
5h 30min 
 
16,50 EUR
 
 
 
16:00 
21:30 
5h 30min 
 
16,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Priština - Zagreb
20:30 
10:05 
13h 35min 
 
 
 
 
 
 
 
* Presjedanje Mostar *
    Relacija Beograd - Mostar
22:00 
09:00 +1
11h 0min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Mostar - Zagreb
06:25 
16:10 
9h 45min 
 
37,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:55 
16:00 
9h 5min 
 
41,20 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
22:00 
9h 35min 
 
45,32 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
22:10 
9h 45min 
 
37,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:25 
22:00 
9h 35min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:40 
05:55 +1
8h 15min 
 
35,90 EUR
 
 
 
22:00 
05:55 +1
7h 55min 
 
37,08 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Međugorje *
    Relacija Beograd - Međugorje
22:00 
10:00 +1
12h 0min 
 
41,03 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Međugorje - Zagreb
11:50 
22:00 
10h 10min 
 
35,90 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
22:45 
05:55 +1
7h 10min 
 
35,90 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Skopje *
    Relacija Beograd - Skopje
21:30 
06:00 +1
8h 30min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
21:30 
06:00 +1
8h 30min 
 
30,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:30 
21:45 
6h 15min 
 
26,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Skopje - Zagreb
21:30 
10:45 
13h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Munchen *
    Relacija Beograd - Munchen
11:00 
01:00 +1
14h 0min 
 
78,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Munchen - Zagreb
19:00 
01:50 +1
6h 50min 
 
34,33 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
19:30 
03:00 +1
7h 30min 
 
41,50 EUR
 
 
 
 
 
* Presjedanje Tetovo *
    Relacija Beograd - Tetovo
21:30 
06:25 +1
8h 55min 
 
31,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Tetovo - Zagreb
20:00 
10:45 
14h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Gostivar *
    Relacija Beograd - Gostivar
21:30 
07:00 +1
9h 30min 
 
33,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Gostivar - Zagreb
19:15 
10:45 
15h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Kopenhagen *
    Relacija Beograd - Kopenhagen
08:00 
11:00 +1
1d 3h 0min 
 
13201,50 DIN
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Kopenhagen - Zagreb
11:20 
13:10 
1h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više direktnih letova 
 
 
 
* Presjedanje Zurich *
    Relacija Beograd - Zurich
13:00 
09:00 +1
20h 0min 
 
141,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Zurich - Zagreb
18:30 
08:00 
13h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
 
 
* Presjedanje Frankfurt *
    Relacija Beograd - Frankfurt
11:00 
07:15 +1
20h 15min 
 
108,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Frankfurt - Zagreb
11:30 
01:50 +1
14h 20min 
 
45,32 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Essen *
    Relacija Beograd - Essen
11:00 
13:05 +1
1d 2h 5min 
 
121,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Essen - Zagreb
06:25 
01:50 +1
19h 25min 
 
96,82 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
* Presjedanje Malmo *
    Relacija Beograd - Malmo
08:00 
11:15 +1
1d 3h 15min 
 
131,50 EUR
 
Odaberi i kupi
 
 
 
    Relacija Malmo - Zagreb
18:45 
16:00 
21h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
by Booking.com
 
Pretraga voznih redova i prodaja karata za autobus, brod, trajekt, vlak i avion. Prikazuju se linije s presjedanjem ako nema direktnih linija, a kombinacija tipova prijevoza (autobus / brod / trajekt / vlak / avion) je standardno implementirana.