AP Varaždin kontakt

Gospodarska 56
Varaždin
tel: 060 300 300 (VŽ)
tel: 072 500 400 (ZG)
tel: +385 91 144 4104
 
Autobusni prijevoz d.o.o., dio je Presečki grupe.
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:30 
01:20 
0h 50min 
 
5,70 EUR
 
Zagreb - Karlovac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:30 
03:15 
2h 45min 
 
15,50 EUR
 
Zagreb - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:30 
03:50 
3h 20min 
 
16,10 EUR
 
Zagreb - Opatija
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:30 
05:00 
4h 30min 
 
18,80 EUR
 
Zagreb - Labin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:30 
05:45 
5h 15min 
 
20,10 EUR
 
Zagreb - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:20 
03:15 
1h 55min 
 
13,90 EUR
 
Karlovac - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:20 
03:50 
2h 30min 
 
14,30 EUR
 
Karlovac - Opatija
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:20 
05:00 
3h 40min 
 
17,30 EUR
 
Karlovac - Labin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:20 
05:45 
4h 25min 
 
20,50 EUR
 
Karlovac - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:30 
05:00 
1h 30min 
 
5,70 EUR
 
Rijeka - Labin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:30 
05:45 
2h 15min 
 
11,00 EUR
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:50 
05:45 
1h 55min 
 
9,80 EUR
 
Opatija - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
05:00 
0h 30min 
 
 
 
Ivanec - Varaždin
 
 
 
 
 
04:30 
05:35 
1h 5min 
 
 
 
Trakošćan - Varaždin
 
 
 
 
 
04:35 
04:55 
0h 20min 
 
 
 
Podrute - Novi Marof
 
 
 
 
 
04:40 
05:35 
0h 55min 
 
 
 
Bednja - Varaždin
 
 
 
 
 
04:44 
05:25 
0h 41min 
 
 
 
Ljubešćica - Varaždin
 
 
više polazaka 
 
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
 
 
Varaždin - Stažnjevec
 
 
 
 
 
05:00 
06:10 
1h 10min 
 
 
 
Varaždin - Trakošćan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
05:52 
0h 22min 
 
 
 
Varaždin - Cerje (HR)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
05:55 
0h 25min 
 
 
 
Varaždin - Vrbanovec
 
 
 
 
 
05:30 
06:00 
0h 30min 
 
 
 
Varaždin - Varaždinske Toplice
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
06:35 
1h 5min 
 
 
 
Trakošćan - Varaždin
 
 
 
 
 
05:30 
07:00 
1h 30min 
 
 
 
Trakošćan - Varaždin
 
 
 
 
 
05:40 
06:10 
0h 30min 
 
 
 
Varaždin - Stažnjevec
 
 
 
 
 
05:40 
06:15 
0h 35min 
 
 
 
Varaždin - Ivanec
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:45 
06:15 
0h 30min 
 
 
 
Varaždin - Varaždinske Toplice
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:45 
06:40 
0h 55min 
 
 
 
Cvetkovec - Varaždin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
06:22 
0h 27min 
 
 
 
Varaždin - Vrbanovec
 
 
 
 
 
05:55 
06:35 
0h 40min 
 
 
 
Varaždin - Ludbreg
 
 
 
 
 
 
odabir države: