Antonio Tours Pag kontakt

Put Mrta 31, Vlašići
Pag
tel: +385 91 616 0990
tel: +385 23 600 276
tel: +385 53 661 500
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
05:50 
05:58 
0h 8min 
 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:20 
0h 30min 
 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
07:35 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
10:10 
4h 20min 
 
30,00 EUR
 
Novalja - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:58 
07:35 
1h 37min 
 
9,00 EUR
 
Kolan - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:58 
10:10 
4h 12min 
 
22,00 EUR
 
Kolan - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:02 
07:35 
1h 33min 
 
9,00 EUR
 
Šimuni - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:20 
07:35 
1h 15min 
 
11,00 EUR
 
Pag - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:20 
10:10 
3h 50min 
 
20,50 EUR
 
Pag - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:33 
07:35 
1h 2min 
 
7,00 EUR
 
Gorica (Pag) - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:08 
07:35 
0h 27min 
 
4,00 EUR
 
Rtina - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:14 
07:35 
0h 21min 
 
3,00 EUR
 
Ražanac - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:15 
07:50 
0h 35min 
 
4,50 EUR
 
Vlašići - Pag
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:15 
12:30 
5h 15min 
 
36,00 EUR
 
Vlašići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:30 
07:50 
0h 20min 
 
4,50 EUR
 
Povljana - Pag
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:30 
08:10 
0h 40min 
 
6,00 EUR
 
Povljana - Šimuni
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:30 
08:15 
0h 45min 
 
6,00 EUR
 
Povljana - Kolan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:30 
08:20 
0h 50min 
 
7,00 EUR
 
Povljana - Gajac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:30 
08:30 
1h 0min 
 
8,50 EUR
 
Povljana - Novalja
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:30 
12:30 
5h 0min 
 
35,50 EUR
 
Povljana - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:50 
08:30 
0h 40min 
 
5,50 EUR
 
Pag - Novalja
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:50 
10:10 
2h 20min 
 
14,50 EUR
 
Zadar - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:50 
12:30 
4h 40min 
 
34,00 EUR
 
Pag - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:10 
12:30 
4h 20min 
 
33,50 EUR
 
Šimuni - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:15 
08:30 
0h 15min 
 
4,00 EUR
 
Kolan - Novalja
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:20 
12:30 
4h 10min 
 
33,50 EUR
 
Gajac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:40 
12:30 
3h 50min 
 
33,00 EUR
 
Novalja - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:00 
09:11 
0h 11min 
 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:00 
09:25 
0h 25min 
 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:00 
10:45 
1h 45min 
 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
 
odabir države:
 
 
Antonio tours - PagAP - VaraždinAuto promet - SisakAutopoduzeće - ImotskiAutopromet - SlunjAutoprometno poduzeće - PožegaAutotrans - RijekaAutotransport - KarlovacAutotransport - ŠibenikAutotrolej - RijekaAutoturist - SamoborBest Line - ImotskiBo-Ni promet - LoborBrioni - PulaCroatia Bus - ZagrebCroatia bus/Globtour/Jadran expressCroatia bus/Globtour/Touring/Jadran EkspresČagalj tours - OmišČazmatrans Promet - ČazmaČazmatrans-Nova - ČazmaČović prijevoz - TriljD & I Turist Pavlaković - Duga ResaDarojković promet - Dugo SeloDelminium travel - SolinEuropa bus - VojnićFils - PulaGaja - KrižpoljeGoOptiHerc Tours - SesveteHiems - SplitInes tours - DrnišJakopić - Sv. Martin na MuriJelinak - ZagrebLibertas - DubrovnikLiburnija - ZadarLišane Transturist - BenkovacLitre tours - SinjMeštrović prijevoz - ZagrebNautički centar Komiža - KomižaOlivari - MalinskaPanturist - OsijekPepeks - Zagrebpersonal transportPlatanus - DubrovnikPleso Prijevoz - ZagrebPolet - VinkovciPresečki grupa - KrapinaPrijevoz Francuzević - Dugo SeloPrijevoz Knežević - Plitvička jezeraPromet - SinjPromet - SplitPromet Makarska - MakarskaPulaPromet - PulaPuntamika line - ZadarRudi express - MihovljanSamoborček - SamoborSlavonija bus - Velika KopanicaŠabadin - MliniTouring EurolinesVelebit tours - GospićVincek - VaraždinZračna luka Pula - Pula