Zrenjanin - Zadar
 
interni broj: 80
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CONTUS - Zadar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zrenjanin 
 
18:45
Beograd 
20:00 
20:20
Sremska Mitrovica 
21:15 
21:15
Šid 
21:45 
21:45
Bajakovo (HR-SRB) 
22:00 
22:20
Popovača 
00:58 
00:58
Sisak 
01:20 
01:40
Petrinja 
01:55 
01:55
Glina 
02:25 
02:25
Gvozd 
02:50 
02:50
Vojnić 
03:05 
03:05
Slunj 
03:55 
03:55
Plitvička Jezera 
04:25 
04:25
Korenica 
04:45 
05:05
Udbina 
05:30 
05:30
Gračac 
06:00 
06:00
Obrovac 
06:25 
06:25
Benkovac 
06:53 
06:53
Zadar 
07:30