popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
80
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CONTUS - Zadar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zrenjanin 
 
18:45 
Beograd 
20:00 
20:20 
Sremska Mitrovica 
21:15 
21:15 
Šid 
21:45 
21:45 
Bajakovo (HR-SRB) 
22:00 
22:20 
Popovača 
00:58 
00:58 
Sisak 
01:20 
01:40 
Petrinja 
01:55 
01:55 
Glina 
02:25 
02:25 
Gvozd 
02:50 
02:50 
Vojnić 
03:05 
03:05 
Slunj 
03:55 
03:55 
Plitvička Jezera 
04:25 
04:25 
Korenica 
04:45 
05:05 
Udbina 
05:30 
05:30 
Gračac 
06:00 
06:00 
Obrovac 
06:25 
06:25 
Benkovac 
06:53 
06:53 
Zadar 
07:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije