Zlatibor - Paraćin
 
interni broj: 7869
način prijevoza: autobus
prijevoznik: EURO-LIN - Paraćin
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zlatibor 
 
13:30
Užice 
14:10 
14:10
Požega (SRB) 
14:40 
14:40
Čačak 
15:30 
15:30
Mrčajevci 
15:50 
15:50
Kragujevac 
17:00 
17:00
Jagodina 
18:15 
18:15
Paraćin 
18:45