popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1096
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
GLOBTOUR - Međugorje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zenica 
 
07:10 
Kakanj 
07:40 
07:40 
Visoko 
08:10 
08:10 
Kiseljak 
08:35 
08:35 
Sarajevo 
09:30 
10:00 
Hadžići 
10:35 
10:35 
Konjic 
11:20 
11:20 
Jablanica 
11:45 
11:45 
Mostar 
12:30 
12:30 
Čapljina 
13:10 
13:10 
Doljani 
13:30 
13:30 
Metković 
13:35 
13:35 
Klek 
14:10 
14:10 
Neum 1 (BIH-HR) 
14:15 
14:15 
Neum 2 (BIH-HR) 
14:30 
14:30 
Zaton Doli 
14:35 
14:35 
Dubrovnik 
15:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije