Zaječar - Beograd
 
interni broj: 7877
način prijevoza: autobus
prijevoznik: EURO-LIN - Paraćin
prometuje: do daljnjeg
dani: ned -
STANICA
DOL.
POL.
Zaječar 
 
14:40
Gamzigradska Banja 
14:53 
14:53
Boljevac 
15:20 
15:20
Lukovo 
15:35 
15:35
Paraćin 
16:15 
16:15
Ćuprija 
16:25 
16:25
Jagodina 
16:50 
16:50
Beograd 
18:45