popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

ride-sharing u regiji

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
54
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
08:00 
Karlovac 
08:55 
08:55 
Bosiljevo 
09:25 
09:25 
Bosanci 
09:30 
09:30 
Zdihovo 
09:35 
09:35 
Severin na Kupi 
09:40 
09:40 
Nadvučnik 
09:45 
09:45 
Stubica 
09:50 
09:50 
Delnice 
10:15 
10:15 
Rijeka 
11:00 
11:15 
Opatija 
11:30 
11:30 
Ičići 
11:35 
11:35 
Ika 
11:37 
11:37 
Lovran 
11:41 
11:41 
Medveja 
11:45 
11:45 
Mošćenička Draga 
11:49 
11:49 
Brseč 
11:51 
11:51 
Zagorje 
12:00 
12:00 
Vršak 
12:10 
12:10 
Plomin 
12:15 
12:15 
Vozilići 
12:20 
12:20 
Strmac 
12:25 
12:25 
Labin 
12:30 
12:30 
Raša 
12:35 
12:35 
Raša Most 
12:40 
12:40 
Barban 
12:45 
12:45 
Hreljin 
12:50 
12:50 
Prodol 
12:55 
12:55 
Marčana 
13:00 
13:00 
Loborika 
13:05 
13:05 
Pula 
13:20 
13:30 
Vodnjan 
13:35 
13:35 
Bale 
13:55 
13:55 
Rovinj 
14:15 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije