popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3644
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
15:00 
Karlovac 
15:55 
15:55 
Slunj 
16:48 
16:48 
Slušnica 
17:05 
17:05 
Plitvička Jezera 
17:23 
17:23 
Borje 
17:35 
17:35 
Korenica 
17:50 
17:50 
Zadar 
19:30 
19:30 
Kožino 
19:45 
19:45 
Petričane (raskršće) 
19:50 
19:50 
Zaton 
19:55 
19:55 
Nin 
20:00 
20:00 
Glavanci 
20:03 
20:03 
Grbići 
20:05 
20:05 
Privlaka 
20:10 
20:10 
Vir 
20:20 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije