Zagreb - Vir
 
interni broj: 3644
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
15:00
Karlovac 
15:55 
15:55
Slunj 
16:48 
16:48
Slušnica 
17:05 
17:05
Plitvička Jezera 
17:23 
17:23
Borje 
17:35 
17:35
Korenica 
17:50 
17:50
Zadar 
19:30 
19:30
Kožino 
19:45 
19:45
Petričane (raskršće) 
19:50 
19:50
Zaton 
19:55 
19:55
Nin 
20:00 
20:00
Glavanci 
20:03 
20:03
Grbići 
20:05 
20:05
Privlaka 
20:10 
20:10
Vir 
20:20